kızlar 12.gun hcg degerım 65 sızce nasıl

tebrik ederim ilk adımın pozitif
şimdi iki gün sonra yapacağın testte 2 katına ulaşmış olmalı
güzel haberlerini bekliyoruz

canım hayırlı ols tek bebek buyuk ıhtımalle...........inş kucağın alırsın.. tebrıkler canımmmmmmmm

benim ilk test 673 2. test 2024 idi , ikiz tutunmuştu ama sonra birini kaybettim
arkadaşımın ise ilk gün 78 , sonra 156 , 2 gün sonra 340 küsür, bir 2 gün sonra ise 1600 civarında idi ve ikiz tutunmuştu :))

yani benimki ilk günden çoğul görünürken onu tekil diye düşündük hep , çok şükür ikizleri 8.5 haftalık ve hala onla beraberler .yani bazen geç tutunma ve sonradan artış da olabiliyor, umarım seninki gönlüne göre olur , allah ne istiyosan onu versin arkadaşım.

65 bence cok iyi bir deger canim tebrikler...normal test gununu 13. gun olarak dusunursek ve bu degerinde iki gunde bir iki katina ciktigini dusunursek senin degerin 13. gun 100 lerde bir rakam olur bu da cok iyi bir degerdir...kac embryo trasnfer edildi bilmiyorum ama tekil gebelik sanirim canim...

ben ilk ultrasona bebek 6 hafta 2 gunluk oldugunda gittim bence sende erken gitme en az 6 haftalik olsunki kalp atisinida duyasin erken gidersen kalp atisi baslamamis olur ve bu seferde o yuzden endiselenip durursun..

X