Çatlaklar Çatlak da Neymiş Torunum?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
valla ne varsa eskilerde var. vücutları taş gibi hepsinin bende var annemde ne selülit ne çatlak bacaklarda hiç bişey yok ama 4 çocuktan sonra karnında çatlakları var sadece birde. birde belki saçma gelebilir ama lolifercim senin mesajını okuyunca aklıma geldi ben 3 aylık hamileyim geçenlerde rüyamda tanımadığım bir kadın karnıma limon sürüyordu iyi gelir diye hatta kalkınca aklımdan geçti acaba çatlaklaramı iyi geliyor falan diye sonra limon ne alaka falan dedim kendi kendime şimdide senin mesajı görünce şaşırdım :)) bende çatlaklar oluşmadan şimdiden bu karışımı sürsem acep faydası olurmu dersin?

çatlaklarla 1.savaş

akşam bi hevesle çatlak bölgenin resmi çekilir
karışım hazırlanır ve herkes uyuduktan sonra banyoya geçilir
hazır birşeşler yapacakken yüzede maske sürülür
karın bölgesi malum karışımınzla ovulur olvulur biraz beklenir
ılık suyla yıkanır o da ne çatlakların renginde değişiklik gözlere inanılmaz tabi gecenin bi vakti yorgunluktan yanılma denilir
dediğiniz gibi vücudum yumuşacık
ama acı gerçeği farkeden olmadı sanırım
oyumuşacık hissi veren kahvenin kendi yağı kanımca...
ve o renk değişimini sabah acı bi şekilde farkettim baktım soyulma var hafif ısladım havluyla sildim
ne göreyim o renk kahvenin rengi havluya çıkıverdi
gerçekler suratıma tokat gibi çarptı...
çatlakların rengini değiştiren kahvenin tenimizde bıraktığı renkkkkk
ama yılmak yok belki iyi gelir denicem

kızlar dün 4. uygulamamı yaptım derin olmayan çatlaklarım sanki küçüldüler eskisi kadar belli değiller yırtık şeklinde olanlarda pürüzsüz çigi halindeler ya gerçekten işe yarıyor yada ben görmek istediğim gibimi görüyorum bilmiyorum ama daha yeni denemeye başladık etki gösterecek gibi umutluyum hala... şöyle 1 ay gibi bir süre geçsin etkisini anca görürüz...
birde bu karışımı anneme söyledim yüzünde lekeler vardı 2 defa yüzüne uyguladı dün arkadaşı gelmiş anneme sen yüzüne ne yaptın lekelerin eskisi kadar belli değil demiş arkadaşının annemin böyle bir uygulama yaptığından haberi yoktu demekki fark edecek kadar değişme var hadi kızlar durmak yok sabırla şu çatlaklardan kurtulana kadar uygulamaya devam :)))):dance:

Kahve satışlarında patlama falan dedim de işin şakası,hanımlar bugün bende başlıyorum.dizlerimin arkasında ve sağ kasığıma yakın yerde çatlaklarım var.ılginçtir ki hamilelikte hiç çatlağım olmadı sadece çok küçücük 1-2 cm gibi bir çatlağa benzer, belli belirsiz bir durum var o kadar.Ama o na da denerim.

Gelişmeleri yazarım,

Haydi bismillah bir gönüllü de ben oldum. Yarın başlıyorum.En azından doğal birşey.

Birsoru: Medecasol ve acnyleseden dolayı cildimde oluşan kahverengi lekelere de iyi gelir mi bu durumda bu karışım? Oralara da mı sürsem?

Lolifere de teşkür

kızlarr yandımmmmmmmmmmmmmmmmmm
ay kahveyi çok koymuşum dedim biraz daha limon sıktım, ay limon çok oldu biraz daha kahve ay dur limon derken, karışımı sürmemle resmen alev aldım:))))
ya limon çok ekşiydi, ya da gerçekten limonu çok sıktım ne işe yarar bilmiyorum da siz siz olun limonu çok koymyın:)

slm benimde 3cü yapisim bacaklarimda bazi yelrede kahverengi lekeler birakti neden anlamdimiyce yikadim oysaki,ama memnunum cildimi yumsacik yapiyo catlaklarimada iyi gelir insallah...

ya önce bu karışımı yapsak ardından medacassol sürsek nasıl olur oda işe yarıyo çünkü belki 2si bi
arada daha iyi olur olmamı?

Kızlar duyunca çok umutlandım benimde belimde uzun zamandır geniş bir boy yırtığı var çok rahatsız oluyorum acaba bu karışımı uyguladıktan sora sabunlu şampuganlı normal duşumuzu alsak bi zararı olurmu yani etkisini kaybedermi? yoksa sadece su ilemi temizlenicez bilen varsa lütfen aydınlatsın akşama yapıcam çünki.

Kizlar iyi yikarsaniz cikar yahu:) Ama sonra lifleyebilirsiniz, etkisi kaybolur diye bir sey yok

Bir de kizlar bakin gene soyluyorum sadece uygulayacaksaniz bunu uygulayin, 2 farkli uygulamayi ayni anda gerceklestirmeyin birbirine yan etkisi olabilirde, bir de cildi dinlendirmk onemli olannnnnn

Uygulamadan sonra krem surebilirsiniz ama bol bol surmeyin

bugün dördüncü uygulamayı yaptım tabiki zaman gerek demek istediğim bazılarının dediği gibi cildi yumuşatmasına katılıyorum valla aklıma gelseydi pleeng yerine bunu yapardım hem etkili hem doğal hem de çok ucuz buarada lolifere tebriklerimi sunuyorum faydalı olabileceğini düşündüğü bi yöntemi bizlerle paylaştığı için

Benim ikinci haftam bitti.ınce çatlaklarda dahada incelme gibi bir gelişim var sanki...

ya biride düzenli kullansın
birede çıksın accuk resim çeksin
kullanmadan önceki resmiini ve her haftasında resim çeksin koysun yaaa

lütfennn inanın resimli görmek daha uygun olur beee
yeni başlayacak arkadaşlar dan bir gönüllü
ilk önce çatlaklı bölgenin resimini çeksin bi kısmını
sonra haftasında 2.haftasında ve 3.haft. resmini koysun
gönlüm kanaat etmiyor yoksa!

canım atla deve değilki, kahve ve limon. Her evde bulunan ucuz ve basit malzemeler. Denemekten ne çıkar, neden gönlün kanaat etmiyor. Hem kahve selülitede iyi gelir.
Kim şimdi popusunun, göbeğinin resmini çekip koysun değil mi ama a.s

teşekkürler bende bu akşam başlıcam bakalım sonuçları yazarım malum ıkı doğum yaptım ve karnı harıta gıbı artık aynalar kustm bu yuzden inşallah bendede işe yarar

X