Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

ebru salli herzaman diyor ki,

fizyolojik olarak, bir cocuck gibi boyumuz uzamiyor; sadece durus bozuklugummuz varsa o duzelecegi icin 1-2 cm uzamis olacagiz diyor.

kızlar bende yeni başladım pilatese bişey sormak istiyorum biraz garip ama :) şimdi bu pilates alt bacaklarıda inceltir mi? programda böle bişeyler geçti mi ?istediğim hiç bi çizme olmuyo lütfen yardımmm :KK43:

kızlar bende yeni başladım pilatese bişey sormak istiyorum biraz garip ama :) şimdi bu pilates alt bacaklarıda inceltir mi? programda böle bişeyler geçti mi ?istediğim hiç bi çizme olmuyo lütfen yardımmm :KK43:

İnceltir ,merak etme.Nerde inatçı yağ varsa onu bulur eritir:) 3 ayda halleder sen merak etme.Çizmeyi al evde bulunsun:)

kızlar ilk kez yapıcam
bu tv8 ın sıtesındenmı baslıcam yardımcı olurmusunuz?
dogum sonra göbegımden kurtulmak ıstıyorummmmakannehir
1 2 3 diye vıdeolar 1 den mı baslıcam??

cnm benim zor kapanan cizmelerim simdi daha rahat kapaniyor.

kızlar ilk kez yapıcam
bu tv8 ın sıtesındenmı baslıcam yardımcı olurmusunuz?
dogum sonra göbegımden kurtulmak ıstıyorummmmakannehir
1 2 3 diye vıdeolar 1 den mı baslıcam??

oyle yaparsan daha iyi olur cnm,
cunku giderek zorlasiyor hareketler,

ben 1 den basladim; 43 teyim su an.

slmlar bende başlamak istiyorum tv8in sitesine baktım 1 2 3 diye başlıyor ya hani hergün 1 tane mi yapıcaz yoksa 2 veya 3 tane yapabilirmiyiz?
yeni başlıyanlar veya devam edenler nasıl yapıor acaba anlatabilrmisiniz kaydirigubbakcemile2

slmlar bende başlamak istiyorum tv8in sitesine baktım 1 2 3 diye başlıyor ya hani hergün 1 tane mi yapıcaz yoksa 2 veya 3 tane yapabilirmiyiz?
yeni başlıyanlar veya devam edenler nasıl yapıor acaba anlatabilrmisiniz kaydirigubbakcemile2

BEN HAFTAİCİ YAPAMADİGİM ZAMAN H.SONU 2-3 BOLUM YAPİYORUM,

AMA İSİNMA HAREKETLERİNİ İLKİNDE BİR KEZ YAPİYORUM(5 ANA prensip)
sonrakilerde isinma kismini atliyorum.

Büyük bi faydası var bence sırt ağrısı çeken biriyim. Sadece 4 kez yaptım sırt ağrılarım geçti:nazar:

Bende kızlar önceleri çok spor yapan biriydim. Lisanslı sporcuydum. turkbayragi Yüzücüydüm Ama bıraktım ve vücudum resmen şişti. o kadar çok kilo aldım ki bir fok haline geldim. mafoldumben Sonrada 10 kilo verdim yemeyi azaltarak ve şuan 47 kiloyum boyum 1.58 ama selülitler cirit atmakta bacakalrımda. Halen dalış yapıyorum ama yazları yaptığım için sürekli bir spor olmuyor ve sıkılaşamıyorum. Neyse bu kısa özgeçmişimden sonra esas konuya geleyim :) Bende sizlerden okuduktan sonra neymiş bu Ebru Şallı çılgınlığı dedim ve internetten izledim videolarını, eh izlemişken bide yapayım dedim. Belim ve sırtım çok ağrıyordu ve gerçekten ilk yapışımda ağrılarım geçti. Sonucu gördükten sonra bu çılgınlığa bende dahil oldum ve bugün cd'sini koştum aldım. 2 saat kadar önce koşu bandımda 45 dk yürüdüm ve az sonrada cd'den egzersizlerime başlıcam. Öncelikle paylaşımlarınız ve bu çılgınlığı banada gösterdiğiniz için sizlere, sonrada Ebru Şallıya kendini bu kadar geliştirip, bizleride bilgilendirdiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Gelişmeleri yazacağım. Daha sıkı ve seksi bir görünüm için haydi kızlar pilatese :lepi:

X