Bebek kalp atışları ne zaman başlar!!!çok acil

a bide ben bulantıların ne zaman başlayacağını merak ediyorum bu konudada bilgilendirebilirmisiniz? ne kadar daha bulanmayacağım yemek yiyebileceğim merak ediyorum..

echienacea ve blutdruck 6-8. hafta arasında kalp atışı duyulur, ilk kalp atmaya başladığı anda içinizde pıt pıt ya da seğirme şeklinde şeyler hissedebilirsiniz.

bende bugün tam 6 haftalık hamile olmalıyım doktora göre arkadaşlarım bana 1 hazirana gün verdi bebişin kalp atışlarını almak için... ben bişiyi merak ediyorum normalde bebğinin kalp atışlarını dışarıdan duyabilirmiyiz yada hissedebilirmiyiz. yoksa o sadece ultrasonda sürekli duyabileceğimiz bi ses midir? yaşayan dostlara sesleniyorum bu konuda ne yaşadınız böle sanki karnınız atıyo gibi oluyomuydu?

bebegın kalp atıslarını ancak ulturasondan duyarsın hıssedemezsın canım
bulantılara gelınce bennım hıc yok mesela olmadı hıc

6 yedi haftadan sonra baslıyo bulantılar dıye bılıyorum:nazar:

TIp okurken hocam bir bebegin kalbinin 21.gunden itiabren olustugunu soylemisti ama doktorlardaki cihazlarin hassasiyeti anca bebegin buyuklugu 5 haftalik bir bebek kadar oldugu zaman kalbi duyuluyormus yani bazen 5 haftadan sonra duymanin sebebi daha yavrularimizin çok kuçuk olmasindan kaynaklaniyor :) acele etmeyin .. :CüvCüv:

belki benim hatam cok sık dr a gitmek

2 doktora birden gidiyorum

her hafta ultsaona giriyorum ama kalp atısı yok

belki benim hatam cok sık dr a gitmek

2 doktora birden gidiyorum

her hafta ultsaona giriyorum ama kalp atısı yok

neden sık sık gıdıyosun doktora canımcım sıkıntı yapma kendıne rahatlamaya calıs ayda bı keregıtmen yeterlı ters bı durum olması dısında suanki endısenı anlıyorum ama sen dua etki sıkı sıkı tutunsun bebeğin sana a.s.

slm kızlar ben yeni üye oldum bende 7+5 hamişim temmuz 9 da dr gittim kese göründü gayet normal gebelik dedi dr ama kalp atışı yoktu 27 temmuz gel dedi doppler usgye gir ordan bana gel dedi neden doppler ? yaa sormadımda şaşkınlıktan

Bende şuan 5 haftalık gebeyim yarın doktora gideceğim.Bundan öncekini duyamamıştık kalp atışlarını 8. haftaya kadar beklemiştik sonunda kürtaj olmuştum.ınşallah yarın görürürm bebeğimi..

X