Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları İstanbul'da Nöroloji Uzmanı arıyorum

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
Merhaba arkadaşlar..İstanbul da bildiğiniz iyi bir nöroloji uzmanı varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..şimdiden teşekkürler a.s.

eğer cocuk norölojisi istiyosan ataşehirde dilşat türtkdoğanı tavsiye ederim ben oğlum için araştıdım bence ist en iyisi tavsiye ederim

kızlar benim de sorum aynı
istanbul'da mümkünise özel olmayan ya da farkı sgk'nın karşıladığı bi yerde çalışan nörolog önerebilir misiniz lütfen??

başakşehir devlet hastanesi
meşrure köseoğlu
hayatımda tanıdığım en mükemmel ilgili insanlardan biri
eğer gitmeyi düşünürseniz
randevu internetten alınıyor sabah 7 buöukta randevu sayfası açılıyor açıldığı gibi hemen almak gerekiyor yarım saate bitiyor randevular
birde çok ilgileniyor hastasıyla 10-15 dk kouşuyor ileriki randevular olursa çok beklersiniz
en güzeli ilk 5 randevudan birini almak yoksa ben almıyorum gerisini

ilk tanıştığımda her hasta için dosya tutuyordu bir dahaki gittiğimde dosya numarasndan kağıdını çıkarıyordu neyin varmmış ne vermiş görüyordu kendi
sonra zaten 3 kereden sonra tanıyor artık 8 aydır gitmemiştim geen gün yine gittim farklı birşey için migrenin ne oldu dedi bana hafıza şahane
o kadar yoğun olmasına rağmen kimse vazgeçemiyor

kızlar baş dönmesi mide bulantısı ve baş ağrısıyla bugun doktora gittim ve ms (emes) tanısı kondu..bildiğiniz önerebildiğiniz ms alanında uzman nörolog var mı acil yardımlarınızı rica ediyorumm

kızlar baş dönmesi mide bulantısı ve baş ağrısıyla bugun doktora gittim ve ms (emes) tanısı kondu..bildiğiniz önerebildiğiniz ms alanında uzman nörolog var mı acil yardımlarınızı rica ediyorumm

canım ben 4 senedir ms hastasıyım.. Prof. Mefkure Eraksoy var. Ben onun hastasıyım. Özel muayenehanesi Göztepe'de ve ınanılmaz güzel ilgileniyor. Ben her gittiğimde 2 saati aşkın yanında kalıyorum. Ama özeli pahalı dersen aynı zamanda Çapa'da oluyor. Benim tahlillerimi mr'ımı falan çapada yaptırırdı hep. Artık ben senedir 1 kontrole gittiğim için çok sık görüşmüyorum senede 1 defa görüyorum kendisini. Zaten MS konusunda uzman 2 doktordan 1 tanesi Mefkure hanım. Biri de Prof. Aksel Siva. O da Cerrahpaşada. Oraya giden MS arkadaşlarımda memnunlar Aksel Hocadan..
Çok geçmiş olsun..

teşekkür ederim bilgileri için bende söylediğin hocaların ismini duydum..sana çook geçmiş olsun..ben 5 dr gittim ve sonuçlarda beynimde plak oldugu ama ms olma ihtimalinin çok zayıf oldugu.şu an araştırmayı bıraktım ve herhangi bir atak geçirirsem tekrar dr gidicem beklemedeyiz şu an..Allah şifalık versin canım

X