Sivilceli Ciltler Siyah noktalara %100 cözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya ben şimdi duştan sonra sürdüm . şu an yüzümde. benim siyah noktalarım sadece burnumda ve çenemde çıkıyorkafamçokkarıştı. ben şekeri ve yumurta akını blander da çırptım, bayağıda oldu. köpüğünü sürdüm bekliyorum. umarım işe yarar . ama doğrumu yaptım bilmiyorum . şimdi bu kuruyunca ağda gibimi olcak yaaaaaaaaaa.CADIARZU artı kuruyacağada hiiiç benzemiyor. bekleyip göreceğim. umarım doğru yapmışımdır :uhm:

ya ben beceremedim galiba... köpükler çok zor kuruyor hatta kurumuyor bile.streç filmle yapayım dedim olmadı. elimede gelmedi. ağda gibi olmadı yani... bende yıkadımbenneyaptımki

paylaşım için saol da ben yaptım,belki biras gitmiş olabilir ama ben de zaten fazla siyah nokta yok da dier noktalrda var.burunumda bisürü delik var sıkınca siyah deil de açık renkli iltihaplar çıkıyodu.onları geçirmiş olabilir sanırım ama burnumda hep delikler kalıyo ya :KK43: onlar için bi çözüm yolu yok mu ?

ya bi de bana şu burnumdaki dier noktalar için çözüm bulun lütfen...yakından çok iğrenç duruyo yaa delik delik..

mrb, ben yeni üyeyim
daha demin bi yumurta akıyla 2 tatlı kaşığı şekeri çırptm, ağda gibi demişsiniz ama çok cıvık buu :KK43: burnuma sürdüm kurudu yapış yapış oldu streclyip çektim, işe yaradı mı yaramadı mı anlamadım :KK70: bi de dün ve bu sabah tuz-şeker-limon la peeling yapmıştım siyah noktalar baya hafifledi tamamen gitmedi daha devam edicem =))

arkadaşlar ben vazgeçtim bu siyah noktalardan 1 seferde kurtulmak işinden fisfisfis sonunda bi dermatologa gittim ve eskiden aldığım ama kullanmadığım bi kremin yeni versiyonunu verdi krem aslında işe yarıyodu ama ben sonra bırakmıştım şimdi 3 ay kremi kullanıp sonuçta kalıcı olarak siyah noktalardan kurtulcam inş:Saruboceq: çünkü tek seferde o noktaları çıkarınca gözenekler kalıyo ve tekrar kir doluyo yani geçici bi çözüm mafoldumben
ben pes ediyorum diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar :lepi:

arkadaşlar ben vazgeçtim bu siyah noktalardan 1 seferde kurtulmak işinden fisfisfis sonunda bi dermatologa gittim ve eskiden aldığım ama kullanmadığım bi kremin yeni versiyonunu verdi krem aslında işe yarıyodu ama ben sonra bırakmıştım şimdi 3 ay kremi kullanıp sonuçta kalıcı olarak siyah noktalardan kurtulcam inş:Saruboceq: çünkü tek seferde o noktaları çıkarınca gözenekler kalıyo ve tekrar kir doluyo yani geçici bi çözüm mafoldumben
ben pes ediyorum diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar :lepi:

Canim kremin adi ne?

kızlar kaç gündür giremedim internete kusura bakmayın
ben eskiden tretin kullanıyodum büyük ihtimalle duymuşsunuzdur ama uzun vadede kullanmadığım için tam geçirmedi ama kullansam geçirirdi
doktorun bana verdiği yeni çıkan ilaç tretin in yeni versiyonu "EriTretin"
daha kullanmadım ama içinde tretin+ bi madde daha var o da etkili olur bence

ben denedim walla... gerçekten mükemmel kızlar tavsiye ederim .. yumurtanın akı yüzük nasıl geriyor anlatamam.. şekerle birleşince gerçekten baya fark ettiriyor kızlar ...

Allah razi olsun domination, insallah isimize yarar ya..

insallah ya hep birden kurtulalım artık şu siyah noktalardan:Saruboceq::lepi:zemuszemus
kızlar yumurtayla şekeri de ihmal etmeyin aklınıza geldikçe yapın tek seferde değil ama 3-4 seferde işe yarar bence
bi de şu ağda gibi çekme olayını kimse becerememiş(ben dahil:KK70:) bence 10 dk bekletip yıkayalım 3-4 seferde işe yarar dediğim gibi
ama ben bu aralar bişey yapamıyorum yüzüme dudaküstüm tahriş oldu:sinifsinif::eek:

2.ve 3.yapışımdan sonra daha da farkettim gerçekten gitti ve burnum çok güsel oldu daha beyazladı :)
çok teşekkürler paylaşımın için..
yalnız bişi sorcam,ilk başta 3 gün üst üste yapıyoruz sonra haftada bikere,haftada gene 3 kes falan yapsak yıpranma falan olurmuki fisfisfis çünkü 1kez yapınca dier güne gene geliyo da noktalarım..

2.ve 3.yapışımdan sonra daha da farkettim gerçekten gitti ve burnum çok güsel oldu daha beyazladı :)
çok teşekkürler paylaşımın için..
yalnız bişi sorcam,ilk başta 3 gün üst üste yapıyoruz sonra haftada bikere,haftada gene 3 kes falan yapsak yıpranma falan olurmuki fisfisfis çünkü 1kez yapınca dier güne gene geliyo da noktalarım..

bence haftada 2-3 kez yapsan yine bişey olmaz sanırım 2 günde 1 yap hep uzun süre bu şekil devam edersen belki gözenekler de artık sıkılaşır tekrar kirle dolması gözenekler açık olduğundan yerimseniben gözenekleri sıkıştırmak için de maden suyu diyolar ama denemedim benimkiler hala duruyo içinde kaydirigubbakcemile3 :eek:

bence haftada 2-3 kez yapsan yine bişey olmaz sanırım 2 günde 1 yap hep uzun süre bu şekil devam edersen belki gözenekler de artık sıkılaşır tekrar kirle dolması gözenekler açık olduğundan yerimseniben gözenekleri sıkıştırmak için de maden suyu diyolar ama denemedim benimkiler hala duruyo içinde kaydirigubbakcemile3 :eek:

tmm teşekkürler,ben denememiştim maden suyunu,onu da deneyim :)

ewet seker kıl köklerini beslerse ne olacak..kıllı kıllı dolasmayalımkaydirigubbakcemile3

X