eşinizin size yaptığı en hoş süpriz neydi????

periwinkle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
256
2
42
hadi kızlar şimdiye kadar hep çekiştirdik
durduk eşlerimizi. birazda yaşattıkları mutluluklardan
bahsedelim davranın bakalım paylaştıkça çoğalsın
mutluluklarımız hihoyyyt

valla hiç hatırlamıyorum canım aklıma gelirse yazarım ama pek bişi yapamıyoda garibim çünkü çünkü kaynanayla beraber yaşıyoruz bizzzz

nişan da salonun balon ve uçan balonlarla süsletmişti.. hepsinde de seni seviyorum yazılıydı..:) çok mutlu olmuştum.

oyyy oyyy kurban olduğum en son kombine bilet almış kendine süpriz olarak kaydirigubbakcemile3 ama bana da yapar hepside birbirinden güzel olur mesala en son elime bir miktar para verdi istediğin gibi kullan diye tabi ben ne yaptım gittim bütün kredi kartlarını kapatması için kocişime geri verdim delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

çokk şey var ama en güzeli sanırım evlilik yıldönümünde yaptığı sürprizdi.Evlilik yıldönümümüzdü iş yerime çiçek gönderdi aşkım benim bugün toplantım var o yüzden eve biraz gecikeceğim yazıyordu notta tabikii ben yemedim eve gittim önce otoparka baktım arabası ordamı diye yoktu  gerçekten toplantısı var diye düşündüm.kapıyı açtım hemen kapının üstünde bir not yazıyordu; bugün geç geleceğim için sana yinede bir sürpriz yapmak istedim diye mutfağa git sürprizin orda bekliyor yazmış, tabi evin her yerinde yerlerde her yerde ama mumlar ve gül yaprakları vardı, mutfağa gittim orda yine güzel notlar bırakmış ordan salona git yazmış salonda yine mumlar güller yine bir not dvdnin play tuşuna bas ve küçük odaya git diye dvdnin play tuşuna bastım düğünümüzün kasetini koymuş ilk dans şarkımız çalıyordu, küçük odadan yatak odasına kadar notlar bıraktı her yere en son banyoya git yazmış, banyoya gittim kızlar duşu ağzına kadar su doldurup üstüne mumlar ve güller yerleştirmiş ve birde hediye paketi vardı, benim gözlerim dolu dolu oldu, sonra arkamı bir döndümmm kocişşmmmm  meğersem eve gelip dolabın içine saklanmış ben görmeyeyim diye, garibim terden su olmuştu  bana yaşattığı en güzel mutluluklardan biriydi  onu çook seviyorum.

X