Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
iremsa gündüz sürme ama ablacım sadece geceleri yatarken sür limonu. tüm yüzünede sürebilirsin. gündüz sürersen olmaz güneş lekesi yapar..

istiyosan kullan 3-4 gün dene cildin çok genç daha zaten kendi kendine yenilenmesi senin yaşlarında çok hızlı olur cildin oyüzden pek ihtiyacın yok henüz:)) ama istersen geceleri kullan az bişey sürüp hafif masaj yap bidene bakalım

istiyosan kullan 3-4 gün dene cildin çok genç daha zaten kendi kendine yenilenmesi senin yaşlarında çok hızlı olur cildin oyüzden pek ihtiyacın yok henüz:)) ama istersen geceleri kullan az bişey sürüp hafif masaj yap bidene bakalım

ya ablacım bugün babamla bütün aktarları dolşatık öyle bir yağan haberleri bile yok! inanılmz üzüldüm antakyada oturuyorum nerden bulcam ben :KK43:(:-)sinifsinif:

geçen yıl burdada yoktu ablam bende aynı senin gibi aradım aktarlar bön bön baktı bana :)))) hahahah :) sonrada sordukça getirmişler bu sene :) orayada gelir yakında :) hehehe

rica ederim ablaaaaaaam. nedemk. buarada harka bi maske buldum hemen yapım 3 gündür yapıyorum sabahları çoooooooooook beğendim çoooooooooooooooooook.
Tarçın ve bal maskesi cildinizi derinlemesine temizlerken, ergenlik dönemi ve strese bağlı olarak çıkan sivilceleri tedavi ediyor.

Günlük kullanıma uygun bal ve tarçın maskesinin hazırlaması ve uygulaması basit, sonuç ise muhteşem! Mutfağınızda kullandığınız malzemelerden doğal ve etkili bir güzellik maskesi yaratacaksınız.

Cilt hücreleri geceleri kendini yeniler. Tarçın ve bal maskesini gece uyumadan önce yüzünüze sürüp uyursanız daha etkili olduğunu göreceksiniz. Maskenin etkisiyle cilt hücreleri daha hızlı yenilenir, cildin genç ve sağlıklı kalması sağlanır. Bal ve tarçın maskesini her gün uygulayabilirsiniz.

Uygulamadan sonra cildinizi mutlaka ılık su ile durulayın. Siyah noktaların temizliği için de etkili bir maskedir. Daha fazla maskeye ihtiyaç duyarsanız bal ve tarçının miktarını aynı oranda yükseltiniz.

Malzemeler:
1 yemek kaşığı süzme bal
1 yemek kaşığı tarçın

Hazırlanışı ve uygulaması:
Malzemeleri cam bir kâsede karıştırın.
Macun haline geldikten sonra sivilce olan bölgeye sürün.
2 saat bekleyip ılık su ile durulayın.
Havluyla kurulayın.
ben tüm yüzüme sürüyorum sabahları duştan sonraa baya tutuyorum sıkılana kadar:) yıkayıp nemlendirici sürüyorum 3 gündür sonuç mükemmel tabii akşamlarıda yosun yağı :))

seclusion canim basligini okudum ilginc geldi bende yosun yagi almistim aslinda selülit icin felan sürürm diye ama üsendim hic acmadim daha duruyor sırnaşık şey simdi 3 ayda kirmizi sivilce izlerimi gözenek ve siyah noktalarimi 3 ayda gercekten gecirirmi??? birde benim sadece 50ml bir sise yosun yagim var bu 3 ay icin yetermi sabah aksam kullansam ???? sorularimien kisa zamanda cevaplarsan cok sevinirim canim öyle böyle degil suratim yeter su izlerden cektigim ya:çok üzgünüm::a015::enbuyukkk:

50 ml 3 ay yetmiyor canım.ben derimki şu ağustos geçsin öle başla leke olma.. şimdi izlerinn derinliğini bilmiyorum canım ama çok değişiklik oluyo 3 ayda.. birde şu tarçın bal maskesini yap harika oda tavsiye ederim.

Merhabalar;
Yosun yağını o kadar övmüşsünüz ki hafta sonu gidip aldım büyük bir şevkle. Hemen kullanmaya da başladım. Yüzüme uyguluyorum dediğiniz gibi, minik minik pullanmalar başladı. Yüzün ölü derisini attığını gösteriyor olmalı bu durum. Bazı topiklerde gözaltları için de kullanılabileceği söylenmiş. Gözaltına da aynı etkiyi yapıp pullanma olursa, kırışıklıklar artmaz mı? Bu konuda deneyimi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

Merhabalar;
Yosun yağını o kadar övmüşsünüz ki hafta sonu gidip aldım büyük bir şevkle. Hemen kullanmaya da başladım. Yüzüme uyguluyorum dediğiniz gibi, minik minik pullanmalar başladı. Yüzün ölü derisini attığını gösteriyor olmalı bu durum. Bazı topiklerde gözaltları için de kullanılabileceği söylenmiş. Gözaltına da aynı etkiyi yapıp pullanma olursa, kırışıklıklar artmaz mı? Bu konuda deneyimi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

biraz kullandım göz altlarıma 1 ay kadar işe yarıyor ama morluk için yaz bezesi oldu 1-2 tane biraz fazla sürmüşümdür yağı belki ondanda olabilir.. az bişey dene istersen geceleri 1-2 damla..

biraz kullandım göz altlarıma 1 ay kadar işe yarıyor ama morluk için yaz bezesi oldu 1-2 tane biraz fazla sürmüşümdür yağı belki ondanda olabilir.. az bişey dene istersen geceleri 1-2 damla..

Deneyelim bakalım. Gözaltı için neler neler kullandım, bir de bunu kullanayım artık. Mila oluşmaz inşallah.mirmirmirmir

arkadaslar benim alın bölgemde yaklasık 4 5 yıldır minik minik delikler var :KK43: birkac sorum olcak size 1.bu yağ delik ve cukurları geciriyormu 2.yag bezesi problemim var kullanırsam daha cok tetiklemez mi sonucta yağ 3.ciltte uzun süre kullanımda cilt rengini koyulastırma gibi birsey olurmu ama en cok 1.sorunun cvbını merak ediyorum kurtulmak istiyorum şuu cukurlardan :KK43:::KK43::KK43:

benim yüzümde pek sivilce 2-3 tane ama benim problemim sivilce izleri:KK43: 17 yaşındayım çok rahatsız oluyorum pürüzsüz bi cilde sahip olmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun:KK43:

arkadaşlar bu yosun yağını çok merak ettim sanırım deneyeceğim.benim sorunum çenemdeki ve yanağımın kenarlarındaki sivilce izleri çukur deil ama böle kırmızı kırmızı leke sizce iyi gelirmi ne kadar sürede geçer.bide benim cildim aşırı yağlı.bu yağ daha çok sivilce çıkartırmı?çok merak ediyorum.

kızar cevap veriyorum sorularınıza.
1-sivilce çıkartmıyor yağlandırmıyor hatta sürdükten bi 15 dk sonra yeni yıkayıp oniklemiş gibi oluyor cilt yağı emince.yağın suyumsu bir yapısı var zaten vıcık vıcık yağ değil yani.
2-yağ bezesi yapmıyor hatta oluşan yağ bezelerini kullanımın 2-3 ay sonuna doğru o yağ bezelerinin kuruduğunu göreceksiniz.
3-sivilce çukurluklarını kesinlikle geçiriyor ama en hafif izleri bile en az bir 3 aylık kullanımın sonunda yok edebilirsiniz.oda kesinlikle düzenli kullanılmalı. ve çukurları geçiren kırmızı sivilce lekeleri yaklaşık 1 ayda puf diye siler kesinlikle. hee bide bacağımda küçüklükten kalma bir yara izi vardı küçük ama derin bir izdi onu bile geçirdi düşünün yani.ama dedim gibi 2 gün kullanıp bırakmak yok.
4- renkte koyulaşma değil tam tersi cilt hafif hafif soyulduğundan cilt rengini açıyor.hatta ben bronzlaştıktan 4-5 gün sonra kullandığım oldu hemen bronzluğumu açıyordu. dışarı çıkarkende güneş koruyucu kullansanız ii olur bu yağı kullanırken leke olmayın bide
hee bide 5- :)) haftada 2-3 hatta nekadar yapabilirseniz tarçın bal maskesi öneririm bu yağı kullanırken harika bir ikili oluyorlar ben öle yaptım...
ayy işte bukadar kızlar başka soru olursa yanıtlarım yine :) öpt.hep doğal kalın:)

süperrrrr bunu aktarlardan sade yosun yağı die alcaz dimi biraz abuk bi soru oldu ama işimizi garantiye alalım dimi ama =) seclusion su cukurlardan kurtulayım dile benden ne dilersen :çok üzgünüm:

heh suratıma sürmediğim bir yosun kalmıştı onu da süreyim aklım kalmasın! :)

yüzümdeki şu geniş, gözenekleri geçirse, cildim dümdüz olsa, ve gözaltı morluklarım ve sarkmalarım geçse, şu izmire geldiğimden beri (1 yıl) birdenbire beliren güneş lekelerini geçirse....ahhh ahhh! inanamıyorum cildimin değişimine kızlar, ben ki esmer ve yağlı bir cilde sahiptim, şuraya geldim geleli, fazla güneşlenmekten midir nedir, cildim kupkuru oldu (surat hala vıcık yağ!) lekeler belirmeye başladı kahverengi kahverengi...

iyi gelirse dua edicem sana kardeş...

X