Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
sivilceler için değil sivilce izleri için kullanmanızı tavsiye ederim daha çok bu yağı ben zaten.. ama sivilceleride geçiriyor valla 3 günde kurutuyor çıkanları..

bende aldım bu yağı karden markası,,üç gündür kullanıyorum yüzüme bu yağdan başka bişey kullanmıyorum ilkgünden mucizeler beklemiyorum ama hiç bi farklılık yok,,normalde benim cildim yeni kullandığım ürünlere karşı hemen olumlu veya olumsuz tepki verir ama anlamadım.:uhm:neyse kullanmaya devam şimdilik inşallh işe yarar..paylaşımın için teşekkürler.

sabah akşammı kullanıyosun canım. bi 15 gün sonra hafiften soymaya başlıcak ozamn anlarsın inanki çok etkili ama uzun vadede tabi bi 3 ay enazından kullanmak lazım..

sabah akşammı kullanıyosun canım. bi 15 gün sonra hafiften soymaya başlıcak ozamn anlarsın inanki çok etkili ama uzun vadede tabi bi 3 ay enazından kullanmak lazım..
sağol canım ilgin için..bugece etkisini gösterdi yağCADIARZUama olumlu mu olumsuz mu bilemedim sürdüm bekledim yanma kaşıntı oldu ohh nihayet tepki veriyo cildim diye sevindim yıkamadım bekledim uzun bir süre,,sonra yanmaya daynamayınca kalkıp yıkıyım dedim aynaya bi baktım benneyaptımki yüzümde kabarcıklar oluşmuş:1shok:şok oldum yanmasıda cabası yıkıyorum yıkıyorum geçmiyo:bbo:böle mi kalıcak yoksa ayyy çok korkuyorum bunu sağ salim atlatayım bi daha her duyduğumu alerjim varmı yok mu demeden lap diye denemem asla:çok üzgünüm:

Yosun YağıVİRÜS!-VİRÜS!Sağlık için VİP Masaj
arkadaşlar yukarıya linkte koydum.. iddaa ediyorum bu yağı 1 hafta kullanan birdaha vazgeçemiyecek. harika bir yağ.. hatta göz çevresine bile sürülebilir.
ben sabah akşam temizlediğim cildime 3-5 damla tüm yüzüme masaj yaparak uyguluyorum. aktarda var 5 lira. üstelik yağ gibi deil suyumsu bişey yanma kaşıntı vs yook. izleride geçiriyor 3 ayda kesin çözüm.

canım sen hangi marka kullanıyosun aktar bana karden markanın yosun yağının sahte olduğunu söledi başka bir marka önerdi şu an markasını hatırlayamıyorum miktar olarak fazlacaydı vede pahalıydı tabi

canım valla ben karden marka kullanıyorum.. kardenin birçok yağınıda kullandım zannetmiyorum sahte olduğunu. o aktarın sana pahalı bişey satma çabasından olsa gerek :) hem yosun öğle az rastlanan zor bulunan bişey değilki pahalı olsun dünyanın dörtte üçü sularla çevrili biliyosun niye pahalı olsunki. sahte olsa bana olumlu etkileri olmazdı sanırım. bazı kimselerin alerjiside olabilir.. bu sahte veya faydasız olduğu anlamına gelmez..
yumurta çok yararlı bişey örneğin bazı kimselerin alerjisi vardır yiyemezler.. bu zararlı olduğu anlamına gelmez.
birde bende ilk sürdüğüm zamanlar bayaa bir yanma olmuştu 1-2 hafta istikrarla kullandım. o yanma geçti cildim alıştı sanırım. ama aylar sonra bile hafif karıncalanma tarzı bir yanma oluyor. bu hücrelerin yenilendiğinin göstergesidir arkadaşlar bu yanma .
daha önce contractubex die bir krem var bilir birçok insan sivilce izleri için öneriyor doktorlar bu kremi. ben kullandım bu kremden. dayanılmaz bir şekilde kaşıntı ve yanma yapıyordu bende. onu kullanamadım mesela. ama bu kremin faydasız olduğu anlamına gelmez. içindeki bir maddeyi benim cildim kabullenmiyor anlamına gelir.....

canım valla ben karden marka kullanıyorum.. kardenin birçok yağınıda kullandım zannetmiyorum sahte olduğunu. o aktarın sana pahalı bişey satma çabasından olsa gerek :) hem yosun öğle az rastlanan zor bulunan bişey değilki pahalı olsun dünyanın dörtte üçü sularla çevrili biliyosun niye pahalı olsunki. sahte olsa bana olumlu etkileri olmazdı sanırım. bazı kimselerin alerjiside olabilir.. bu sahte veya faydasız olduğu anlamına gelmez..
yumurta çok yararlı bişey örneğin bazı kimselerin alerjisi vardır yiyemezler.. bu zararlı olduğu anlamına gelmez.
birde bende ilk sürdüğüm zamanlar bayaa bir yanma olmuştu 1-2 hafta istikrarla kullandım. o yanma geçti cildim alıştı sanırım. ama aylar sonra bile hafif karıncalanma tarzı bir yanma oluyor. bu hücrelerin yenilendiğinin göstergesidir arkadaşlar bu yanma .
daha önce contractubex die bir krem var bilir birçok insan sivilce izleri için öneriyor doktorlar bu kremi. ben kullandım bu kremden. dayanılmaz bir şekilde kaşıntı ve yanma yapıyordu bende. onu kullanamadım mesela. ama bu kremin faydasız olduğu anlamına gelmez. içindeki bir maddeyi benim cildim kabullenmiyor anlamına gelir.....

teşekkür edrim canım aktar beni kazıklamaya çalıştı demekki

benim yaşım 17 ve regl dönemimde 4-5 tane sivilce çıkıyo onun dışıda pek çıkmıyo ama izleri geçmek bilmiyo çok değil ama beni rahatsız etmeye yetiyo ben pürüzsüz bebek gibi bi cilde sahip olmak istiyorum 10 gündür ısırganla yüzümü siliyorum etkisi oldu ama tamamen geçmedi daha fazlada kullanmak istemiyorum tüylenme yapmasından korkuyorum acaba ne yapabilirim?

cnm senin sivilce izlerin nasildi ?? bnm cildim yagli ve kirmizi lekelerim kaldi bnde kullanabilirmiyim

Sağol canım evet haklısın o gece biraz sürmeyi abarttım galiba:kedi: ertesi gün tekrar sürdüm daha az ve hassas olan yerlere sürmedim geceki gibi yakmadı sadece senin dediğin gibi karıncalanma oldu.şimdi yine kullanıyorum devam edicem az olarak amaa.s.

Gecen gün ablam bi maske almis hadi yapalim dedi. Iyi hadi madem bi deneyelim dedim ve sonuctan coooook memnun kaldim. Ölü deniz tuzu ve yosun maskesiydi.
Sürüp 15 dakika bekletiyorsunuz ve yikayinca agziniz acik kaliyor. Benimde cok sivilcem vardi 1 kere yaptim maskeyi ve hepsi kurudu. Harika bir sey.
Ben almanyada yasiyorum, maskede alman markasi ama böyle ölü deniz tuzundan ve yosundan olusan bir maske mutlaka türkiyedede vardir. Deneyin, birdaha vaz gecemeyeceksiniz garanti :hooray:

kızlar bakın yüzünde sivilcesi var olan kişilerde kullanabilir, kırmızı sivilce izleri olanda, sivilcelerini yıllar önce sıkıp çukurcuklarını kalanlarda kullanabilir. benim yüzümde azda olsa hala sivilce çıkıyor arada hemen kurutup geçiriyor.
birde fazla sürmeyin kızlar yağı kapağına damlatın. parmak ucuyla yüzünüzün dört beş yerine bulaştırın ve masaj yaparak yayın okadar.. bu yeterli oluyor..
izler çukurluksa zaman alıyor geçmesi...3-6 ay arasını buluyor.. kırmızı sivilce lekeleri 1-2 ayda enfazla geçiyor.. yeni çıkan sivilceyse 3gün bilemedin 1haftada eser kalmıyor...

kızlar havalar iyice soğusun bacağım iki yanında çatlaklar var doğumdan kalma onlarada denicem bakim işe yarıcanı umuyorum çünkü yüzümü acaip düzeltti.. bide avonun liiv botanical serisindeki nemlendiriciyi kullanıyorum sabah akşam artık yağla masaj yapıp emdikten sonra hafif bir yanma karıncalanma oluyor bi 5-10dk sonra harika hissediyorum üzümü.. kremide çok beğeniyorum tavsiye ederim..

pullansın cnm korkmadan devam et az az.. nemlendiricide sür yağsız olsun. yağla masaj yap artık sabah akşam güneşli havalar gitti sayılır ..nemlendiricide sür yağı emince.. bi 15-20 gün kullan bırakamıcaksın gerçektende.

X