Akupunktur ile zayıflayanlar

Ben Bursa'da oturuyorum. 6 senelik evliyim evlendiğimde 60 kilo idim boyum 167 ama şuanda 80 kiloyum.. Üst üste hamileliklerim oldu 2 kez doğum yaptım.. Çocuk için tedavi gördüm.. Pcos'um var bu yüzden adet düzensizliklerim de oluyor işte bunların hepsi bende birleşti ve 20 kilo olarak kaldı.. Diyetisyenlere gittim spor yapıyorum ama son doğumumdan sonra en fazla 10 kilo verebildim pcos olduğu için insülin direncim de yüksek bu yüzden kilo vermem çok ama çok zorlaşıyor.. Akupunkturu son çare olarak görüyorum.. Benim gibi olan yada benzer durumlar yaşayan arkadaşlardan yardım istiyorum ne yapmalıyım?? Bursada tavsiye edebileceğiniz akupunktur uzmanı istiyorum..

Ben Bursa'da oturuyorum. 6 senelik evliyim evlendiğimde 60 kilo idim boyum 167 ama şuanda 80 kiloyum.. Üst üste hamileliklerim oldu 2 kez doğum yaptım.. Çocuk için tedavi gördüm.. Pcos'um var bu yüzden adet düzensizliklerim de oluyor işte bunların hepsi bende birleşti ve 20 kilo olarak kaldı.. Diyetisyenlere gittim spor yapıyorum ama son doğumumdan sonra en fazla 10 kilo verebildim pcos olduğu için insülin direncim de yüksek bu yüzden kilo vermem çok ama çok zorlaşıyor.. Akupunkturu son çare olarak görüyorum.. Benim gibi olan yada benzer durumlar yaşayan arkadaşlardan yardım istiyorum ne yapmalıyım?? Bursada tavsiye edebileceğiniz akupunktur uzmanı istiyorum..

Bursa'da değilim ama akupunktur Gerçekten çok işe yarıyor üstelik rahatsızlığını falan da halledebiliyorlar benim kan hastaligiydi onu bile belirli bir miktarda iyileşme söz konusu oldu. Açıkçası herkesde böyle mi yapıyorlar bilmiyorum ama bende önce bi diet listesi verildi ve yeme düzenim oturdu tabii ki bu süreçte gümüş ignelerle göbeğime bacaklarima kollarima kafama tabii olmazsa olmaz kullaklarima igneler takıldı seanslar süresince son olarakta yeme düzenim oturduğu için makinaya bağlandım bu makinada bir karış kadar bi igneler var bunları yağ tabakası boyunca bütün karnına falan sokuyor sonra bu igneleri titrestirmeye başlıyor buda içten yağları yakıyor sonrada belirli yürüyüş ve hareketlerle kilolardan kurtuluyorsun :) umarım sana ve akupunktur yaptırmak isteyen herkese yardımcı olabilmisimdir :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa ne güzel BEYAZIMSI bende inşallah memnun olurum.. Bursa'da çok ünlü bir uzman var ama ücretleri baya pahalıymış.. Bursa'da her seans her hafta uygulanıyor ve 100-150 tl arası değişiyor aylık 400-600 civarına geliyor birde ilk gidişte 200 bayılıyorsun aylık 1000 tlyi buluyor yani :KK43: o yüzden daha ünsüz birini bulmam gerek.. Ama acil olarak da zayıflamaya başlamam gerek :KK43: kan hastalığım var demişsin bende de genetik kan pıhtılaşması var.. Ama ilk olarak şeker direncimin düşüp polikistik over'in etkilerini en aza indirmem gerek ki kilo vereyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaa ne güzel BEYAZIMSI bende inşallah memnun olurum.. Bursa'da çok ünlü bir uzman var ama ücretleri baya pahalıymış.. Bursa'da her seans her hafta uygulanıyor ve 100-150 tl arası değişiyor aylık 400-600 civarına geliyor birde ilk gidişte 200 bayılıyorsun aylık 1000 tlyi buluyor yani :KK43: o yüzden daha ünsüz birini bulmam gerek.. Ama acil olarak da zayıflamaya başlamam gerek :KK43: kan hastalığım var demişsin bende de genetik kan pıhtılaşması var.. Ama ilk olarak şeker direncimin düşüp polikistik over'in etkilerini en aza indirmem gerek ki kilo vereyim

Canım sizde neden o kadar pahalı anlayamadım benim burda yani Afyonkarahisar da iğneli tedavim 50 makina tedavim ise 100 lira ama doktorum Allahtan çok iyide makinaya bagladiginda bile 50 lira alıyordu bide benimde kan pıhtılaşmamasi yani kanım akmaya başladığında durmuyor umarım sana da yararlı gelir zaten ben akupunktur yaptiripta kötü yorum yapan görmedim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

@beyazımsı bende anlamadım geçen gün doktorun muayenehanesini aradım ilk geliş 150 tl sonra her hafta çağırıyor ve her hafta 100 tl dedi aylık 450 yani ee ben 4 ay devam etsem 1800 tl çok para yaa :KK43: o yüzden Bursa'da olup akupunktur yaptıran arkadaşlar lütfen bana ulaşın çünkü en yakın zamanda başlamam gerek lütfeenn :KK43:

Bursa'da oturan ve Murat Evis'e akupunktura giden arkadaşlar var mı?? Ben bayramdan sonrası için randevu aldım nasıldır kendileri ?? İyi bir seçim midir Murat bey??

Merhaba. Bende Dr. Aktaş'ı önereceğim size... Akupunktur ile 5 ay da 15 kilo verdim. Çok iyi bir hekim ve çok iyi bir insan. Tavsiye ederim.

Merhaba. Bende Konya'da 2 hafta önce zayıflamak için akupunktura başladım fakat kilo veremedim.Konya 'da bana tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

funda selam yazını okudum buldunmu bulmadınmı akapunktur için biyer bilmiyorum ama görmüşken cevaplamak istedim.bende sultangazide oturuyorum gazi mah. akapunktura gittim 3 ayda 15 kilo verdim .seanslarıda çok uygun fiyatı ilk seans 25 daha sonrakiler 15 tl.aklında bulunsun :KK34:

Merhaba bende sultangazide bir doktora gittim daha 3 gün oldu dr.Gülnur Musa herkes çok memnundu sizde aynı doktora mı gittiniz hala devam ediyor musunuz memnun kaldınız mı

merhaba, ankarada Dr. ayfer kuzulugil'e gittim. 73 kgdan 65 kgya düştüm 2 ayda, ama çok dengeli ve sağlıklı beslendim.
doktorumu tavsiye ederim.

Slm pısıpısımıskın ;
kesınlıkle ıŞe yarıyor arkadaŞım bende 3 ayda kasmadan hemde 10 kılo verdım hıÇ tereddÜt etmeden akupuntura gıt. Yanındada mezoterapı yaptırmanı Şıddetle tavsıye ederım beden kÜÇÜltÜyor dırekt ....42 bedenden 38 bedene dÜŞtÜm 2,5 ayda ..... Fazlada kasmadan haftada 1 kere gıdıyosun zaten hıÇ dÜŞÜnme arkadŞım.. Ben ıstanbuldayım burada olsan sana gıttıĞım yerı verırdım ama balıkesırdede vardır mutlaka 10 seansı 500 tl

Merhaba bana gittiğiniz yerin ismini verebilir misiniz?

merhaba, ankarada Dr. ayfer kuzulugil'e gittim. 73 kgdan 65 kgya düştüm 2 ayda, ama çok dengeli ve sağlıklı beslendim.
doktorumu tavsiye ederim.
cnm Dr. ayfer kuzulugil' akupuntur uzmanı mı muyanesı nerde ve ücret hakkında bilgi verirmisin rica etsem

Merhaba,ben uzun zamandır Suadiye de özel bir muayenehaneye gidiyorum.Dr.Özgür Evren ERSOY.Kendisi Akupunktur ve medikal estetikle ilgileniyor.Ben ergenlikten kalma kilolarım için kendisine başvurmuştum.Tv de programlarını izleyerek kendisine ulaştım.Gerçekten başarılı bir şekilde kendisiyle tedavime devam ediyorum.Hem ilgili hemde inanmadığı bir işlemi asla gereksiz yere yapmıyor.1 yıl içinde ciddi bir kilo verimim oldu.Sağlıklı bi şekilde kilo vermek önemli olan.!Bunu kendisi sayesinde başardım tavsiye isteyen olursa kesinlikle gitmenizi öneririm.En azından bir görüşme yapabilirsiniz.İlk görüşmesinden ücret dahi almıyorlar.Sağlıklı günler bayanlar..

kızlar uzun zaman araştırmlardan sonra dün gazi üniv. hastanesi setenay mit hanıma akupuntur yaptırdım kulaklarıma 5 er adet olmak üzere iğnelerim takıldı haftalık değiştirilecek iğneler inşallah faydasını görürüm bugün çok bi fark görmedim ama bakalım sizlere arada msj yolları canlarımmm:110:

X