2 aylık kızım ishal ve geçmiyor

sema.cik

___kızına aşık___
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
181
0
38
kızlar 4 gün önce 2 aylık kızım ishal oldu
kusması vardı o geçti
doktor ishal için suya karıştırılan ilaçtan verdi ama hala geçmedi
bu arada emmiyor
bana yardımcı olabilecek tecrübelerinizden yararlanmak isterim.
nolur yardım edin.
kızım bir avuç kaldı

eminmisin ishal olduguna yani tahlil falan yapıldımı.. çünkü daha 2 aylık bir bebeğin kakası cıvık olur zaten çok katı olmasını bekleme gerçi doktorlar bilirde.. yeşilimsi veya mukuslu ise işte o zaman tehlikelidir.. hazır su kullan ve kaka tahlili yaptır bence

kaç gündür devam ediyor ishali,tekrar doktora götür burdaki önerilerle olmaz,benim kızım 6 aylıkken 1ay sürmüştü (şimdi 20 yaşında)
.2 gün hastanede kalmıştık.

Çok geçmiş olsun canım..Doktor tahlil yaptımı acaba? ishalle birlikte ateşi var mı bebeğinin?

canım benim bebeğin için doktorunuzun kesinlikle tahlil istemesi gerekiyor benim oglumdada aynı sey olmustu tahlil yapıldı ve bagırsaklarında mikrop cıktı eger tahlil yapılmasaydı mikrop rota virüsüne cevirebilir dendi ve ilac kullandık cok sukur gecti eger kekesı sarı yada sarıya donuk yeşilse normal sulu olmasıda eger emiyorsa cok normal ama ates kusma yada kakası koyu yeşilse tahlil yaptırmak lazım

suya katılan ilaç diye bahsettiğin reflor sanırım eğer düzenli kullanımda geçmediyse ,mikrobik bir rahatsızlığı var demekki canım doktora tekrar götür antibiyotik yazar büyük ihtimalle.geçmiş olsun.emmiyorsa ağzı pamukcuk olabilir.çocuk doktoru şart güzelim.

meraba canım benimde kızım var 6ayına girdi bugün ve salıdan beri ishal ne yaptıysam geçmedi pazar günü onu denize soktum bak cahilliğimi görüyomusun bidaha denizmi tövbe. neyse doktora gittik bütün gereken tahliller yapıldı ve kakasında mikrop bulundu ve şimdi ne yedirirsem dakikasında ishal devreye giriyo nişastamı vermedim patatesle pirincimi kaynatmadım ama aklına gelecek ne varsa galiba bugün biraz daha ii ama maşallah yine var ama ishalimiz çaresizim ya kardeş napmalıyım başka o suya karıştırılan reflör galiba onuda veriyorum

öncelikle hemen doktora götürün boşvermeye gelmez ishal hemen zehirli ishale cevırır o zamnda hayati tehlıke olur.doktor ne yapmanız gerektıgını söyler bu ara eskı dr lar pırıcı kaynat suyunu ıcır derdı ıshal ıcın ama simdi okadar ceşitli ilaçlar varkı artık kocakarı ilaçlarına gerek yok acıl doktora gidin gecmıs olsun:emir_bebek:

Bebegim asi oldu 2gun sonra fiskirarak kustu ve her emzirmeden sonra kusyodu kaptigim gibi doktora gittik bisi cikmadi serum verdiler sonra eve geldik kusmasi kesildi evde ates ve ishal basladi saglik ocagina gittik refle verdiler birde calpol atesi yok simdi ishal az bebegim kolik bi bebekti zaten simdi durmadan gece gunduz aglio napcagimi sasirdim aglama nobetlerimiz siklasti basinizdan gectimi boyle bisi hanimlar yardim edin bunalimdayim resmen:'(

Bebegim asi oldu 2gun sonra fiskirarak kustu ve her emzirmeden sonra kusyodu kaptigim gibi doktora gittik bisi cikmadi serum verdiler sonra eve geldik kusmasi kesildi evde ates ve ishal basladi saglik ocagina gittik refle verdiler birde calpol atesi yok simdi ishal az bebegim kolik bi bebekti zaten simdi durmadan gece gunduz aglio napcagimi sasirdim aglama nobetlerimiz siklasti basinizdan gectimi boyle bisi hanimlar yardim edin bunalimdayim resmen:'(

canım aynı sorunu bizde yaşadık, oğlum iki aylıkken şu olması gereken aşılarda oldu ve resmen nevrimiz döndü, hiç kusmamış olan bebeğim sürekli kusmaya başladı, huysuzlaştı, iştahı azaldı, beni emmemeye başladı, şifa diye ne olduğnu bilmeden göz bebeklerimize canımıza biricik yavrucuklarımıza vurdurduğumuz aşılar, bebeklerimizi mahvediyor. peki sende bu iki aylıkken vurulan aşılardan sonra yaşadığınız bu olumsuzluklar bitti mi devamı geldi mi. korkuyorum daha kötü olacak diye.

İshal için kesinlikle tahlil yapılmalı , bizde 2. Ve 4. Aylardaki aşılardan sonra ishal oldu sandım doktorumuz önce kirli bezine bakıp ishal değil şiir gibi annesütü kakası bu aşı biraz sulandırmış bişey yok deyip emin olduğu halde tahlil yapmıştı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2 aylık oğlum 1 haftadır ishal dr gittik tahlil yapıldı biley çıkmadı mustelanın damlasını verdi ve geçmedi çok zayıfladı ne yapmalıyım

Bebegim 2 aylık ve üç gündür sulu yeşilimsi kaka yapıyor ve günde bi defa yapmaya başladı üç gün önce günde 3 4 defa kaka yapıyordu nolur cevap yazın be yapmalıyım neden böyle oldu

X