2010 Nisan Anneleri

Kızlar merhabalar ..:çok üzgünüm:Nisanın en güzel anneleri bugün yazmakta zorlanıyorum..Sizlerle bu yola devam etmeyi çok istiyordum malesef olmadı ..Bugün tahlil yaptırdım ve prolaktin hormonum yüksek çıktı 1 ay dostinex glukofen ve diane verdi .Elim gitmiyor ilaçlarıma malesef içmem gerek
Sizler dualarınızı esirgemeyin hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..:gitme:

ceylanım üzme kendini mayıs ayı topiğini sen açacaksın inş. ilk hamiş de sen olacaksın umudunu yitirmeeeopuyorumnanaktan

ceylancım üzme kendini her şerde bir hayır vardır inş.mayıs annesi olacaksın

amanın 2010 nisan anneleri gelmiş hoşgelmiş.biz eskidik yani.
ceylan arlkadaşım canını sıkma.herşeyin vakti zamanı var.zamanı gelince oluveriyor.bizlerin hiç ummadığı bir anda üstelik.

Kızlar merhabalar ..:çok üzgünüm:Nisanın en güzel anneleri bugün yazmakta zorlanıyorum..Sizlerle bu yola devam etmeyi çok istiyordum malesef olmadı ..Bugün tahlil yaptırdım ve prolaktin hormonum yüksek çıktı 1 ay dostinex glukofen ve diane verdi .Elim gitmiyor ilaçlarıma malesef içmem gerek

ah beyaaa ölesine bi bakim nisan topiği açılmış mı? kim açmış dedim geldim. seni görünce daha bi sevindim sankim beraber hamile kalmışız gibi geldi :) ama son sayfaya gelince öğrendim ki bu ay istirahat edecekmişin accuk daha. canım arkadaşım her kara gecenin bir de aydınlık sabahı vardır. seneye belki tüm bu yazdıklarını okuyup güleceksin. sebepsiz inferliteler napsın be gülüm, sen en azından sorununu biliyorsun. bu ay cidden mecburi istirahatle geçecek, tüm gücünü ve enerjini öteki aya sakla ama pozitif bir şekilde. hem sen ara verdim düşünmücem artık felan diye kararlar alıyosun ama hiç uygulayamıyorsun canım benim. bu zorunlu tatil iyi gelecek sana mecburen bu fikri kafandan atmayı öğreneceksin inşallah. veeeeeeeee öteki aya inşallahhh bas basss bağırıp çınlatıcaz burlarıııı 40 gün 40 gece.. sen üzülme canım benim. o yaramaz hele bi düşsün elimize, ısırıcak onu teyzeleri poposundan. varmıymış öle anneyi üzmek bekletmek heeee hmmmmm!!! :eek:lmaz:

Meraba arkadaşlar ,
bende nisan annesi olmayı hayırlısıysa çok istiyorum...Nisan annesi olmak isteyen arkadaşlar ne dersiniz bir liste oluşturalımmı?Listemiz herkese uğur getirir inşaallah ...

son adet tarihi beklenen adet tarihi
13.07.2009 14.08.2009

Listeyi düzenleyeyim , yazılar üst üste olmuş resmen ....

Son adet tarihi :13.07.2009.........................................beklenen adet tarihi :14.08.2009

Canım hayıt çayının prolaktin hormonunu düşürdüğünü duymuştum ... Bir araştır istersen...İlaç kullanmadan bu çayla prolaktin hormonunu düşürenlerin olduğunu bir topikte okumuştum...Sanırım 'gebelik öncesi ve sonrasında alternatif tıp' bölümündeydi

melekcim inşallah hamile kalırsın bu ay geçen sene bu zamanlar bende senin gibiydim ama hamile kaldığıma o kdr emindim ki testi bile boşuna yaptım:)

melekcim inşallah hamile kalırsın bu ay geçen sene bu zamanlar bende senin gibiydim ama hamile kaldığıma o kdr emindim ki testi bile boşuna yaptım:)

İnşaallah canım...Aslında geçen sene bu zamanlar bende hamileydim...2009 mart annesi olacaktım...Maalesef bebeğimi 37+ 5 te mart ayında kaybettim...Allahım inşaallah bu sefer kavuşamadığım bebeğime kavuşurum...Sizlerinde duasını aldıkça içim daha da umutlanıyor...Eğer hamile kalabilirsem bebeğim tam 4,5 ay sonra tekrar gelmiş olacak...4 aydır deli gibi kendime bakıyorum : yürüyüş yapıyorum, beslememe dikkat ediyorum , rahmi kuvvetlendiren ne kadar ot varsa kullandım...Allahıma güveniyorum , hayırlısıysa olur inşaallah...AMİİİİNNNN...

çok üzüldüm canım yaa Allah yardımcın olsun bir an evvel meleğine kavuşmanı diliyorum.

canım çok üzüldüm bebeğini kaybetmene.inşallah en kısa zamanda rabbim acısını yeni yavrunla unutturur.

kızlar biizmkiler3 ayı deviriyo sizde nizim gibi v2011 annelerine yazarsınız
allah gönlünüze göre versin
inşallah nisan annesi olurusnuz her bebek güzeldir ama nisan bebekleri çokkkk şeker

X