Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

yaa valla alıorum kızlar meli :KK70:
inşallah bişi çıkmazz ya okadr para ziyan olmasın sonra.
oksijen geçirgenliği falan iyimi gözde durması bakımından sorun yaratırmı?

Ben güzel duracağına eminim Dideem arkadaşımızda da var göz renkleriniz aynı sayılır onda muhteşem duruyor tabi tne ve saç rengi felan da önemli,,Geçirgenliğini bilmiyorum kullanan arkdaşlar yardımcı olurlar,,şimdiden hayırlı olsun,, a.s.

Ben Quartzo aldım arkadaşlar.ılkten renk için hayal kırıklığına uğradım çünki açık mavi bişeyler istiyordum ama şimdi şimdi hoşuma gitmeye başladı.Kullanış bakımındanda oldukça konforlu.Bazen gözünüzde lens olduğunu unutuyorsunuz.

canım quartzo açık mavi değilki. valla çok değişik ve nadir görülen gözlerden bence. mavi yeşil gri karışımı gibi bişi :KK70: iddialı bir renk ben kullanmaya cesaret edemem. cemre her akşam lens suyunu değiştirirsen ve makyaj yaparken lensin altına kaçmamasına dikkat edersen, gözünde lens olduğunu bile anlamazsın. kayma problemi de yaşamadım hiç valla göze çok güzel oturuyor.. inşallah sen de çok memnun kalırsın canım.

anaksunamoon imagashackden fotonu yükledikten sonra direckt lini seç. çıkan linki kopyala. Burada yorum yazdığın yerde 'grafik ekle' butonu var onu kullan. çıkan pencereye kopyaladığın linki yapıştır. quartzonun sende nasıl durduğunu çok merak ettim :)

aaaaaa cnm inanılmaz yakısmıs ten renginle sacınla cok uyum saglamıs ...yalnız gozunde kayma mı yapıyor tatlım sankı bana oyle geldi

Valla c.tesi aldım lenslerimi o gün denedim çok kaydı moralim bozuldu renkte tuhaf geldi 5 dk taktım çıkarttım.En uzun din taktım.Fotoları da dün çektim.Fotoları da çektiğimde yeni takmıştım yani ikinci kez ve ilk 10 dk dı. Her ikisinde de ilk güne nazarran daha az bir kayma oldu.Zamanla geçermi?

Valla c.tesi aldım lenslerimi o gün denedim çok kaydı moralim bozuldu renkte tuhaf geldi 5 dk taktım çıkarttım.En uzun din taktım.Fotoları da dün çektim.Fotoları da çektiğimde yeni takmıştım yani ikinci kez ve ilk 10 dk dı. Her ikisinde de ilk güne nazarran daha az bir kayma oldu.Zamanla geçermi?

zamanla gecer tabiki 2 gun duzenli kullan bence ...benimde topaziolar ilk taktıgımda hafif bir kayma yapmıstı ama duzeldi ...cnm gozun alısmadıgı için rengi yadırgamıs olabilirsin biraz iddalı bir renk ama sende cok hos durmus ...cevrendekılerin yorumları nasıl ?

X