Adetleri düzensiz olduğu halde hamile kalan var mı??

mugemugemuge

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
102
7
Merhabalar
Benim adetlerim çok düzensiz. 4 aydır gebelik düşünüyorum.Doktorum tüm tetkikileri yaptı herşeyin normal olduğunu söyledi. 1 sene denemem gerektiğini söyledi. Adetlerim düzensiz olduğu için yumurtlama günümü bilemiyorum. Bu şekilde hamile kalan var mı???

kızlar şu adet süresi hakkında sormak istiyorum, hani ilk adetin geldiği gün 1 sayılıyor, ta ki bir dahaki adetin geldiği güne kadar, ikinci adetin geldiği gün dahil mi değil mi, yani ben en son 16 temmuz da reğl oldum, ondan önce ise 23 haziran, 23 haziranı 1 sayıp, 16 temmuzu da sayıcam mı, yoksa 15 temmuzmu son sayacağım gün, ne olur acele cevap, 13 yıldan sonra ikinci bebişi istiyorum, az vaktim kaldı..... herkese bütün isteyenlere sağlıklı bebişler versin yüce rabbim inşallaaaaaaaaah

kızlar şu adet süresi hakkında sormak istiyorum, hani ilk adetin geldiği gün 1 sayılıyor, ta ki bir dahaki adetin geldiği güne kadar, ikinci adetin geldiği gün dahil mi değil mi, yani ben en son 16 temmuz da reğl oldum, ondan önce ise 23 haziran, 23 haziranı 1 sayıp, 16 temmuzu da sayıcam mı, yoksa 15 temmuzmu son sayacağım gün, ne olur acele cevap, 13 yıldan sonra ikinci bebişi istiyorum, az vaktim kaldı..... herkese bütün isteyenlere sağlıklı bebişler versin yüce rabbim inşallaaaaaaaaah

bi adetin ilk gününden sonraki adetin ilk gününe kadar sayılıyor diye biliyorum.benim hesabım öyle yani mesela 9 temmuz ilk sonraki adetim 5 ağustos.ayın 30 çektiği zamanlar 26, 31 çektiği zamanlarda 27 günde bir regl oluyorum.allah herkesin gönlüne göre versin.

Merhabalar
Benim adetlerim çok düzensiz. 4 aydır gebelik düşünüyorum.Doktorum tüm tetkikileri yaptı herşeyin normal olduğunu söyledi. 1 sene denemem gerektiğini söyledi. Adetlerim düzensiz olduğu için yumurtlama günümü bilemiyorum. Bu şekilde hamile kalan var mı???

arkadaşım hiç canını sıkma 3 ayda bi adet gören bi tanıdıgım hamile şuanda.herşey kısmet nasip işte benim herşeyim düzenli ama allah ne zaman isterse o zmn veriyor işte.ama biliyorumki senin gibi olanlarda rahatlıkla hamile kalıyor.dr. gitti bi ilaç verdi adetleri birazda olsa düzeldi 4 ay sonrada hamile kaldı.sadece adet düzensiz oldugu için geç farketti o kadar.en kısa zamanda sende kalırsın inşallah.

X