zayıflamak istiyorum

zynpgrkm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
376
2
selam herkeseeeee....bugün boynerden kendime kot pantolon aldımm.görevli arkadaş bedenimi tahmin etti.29 beden getirdi.kalıbından dolayı azcık dar geldi.30beden getirdi denedim oldusenağlama.ne zamandır tartılmadım ama 62kilo civarındayımm.55- 56 kilo olmak istiyorum.zayıflamam konusunda bana yardımcı olur musunzzzz.....????:enbuyukkk:

yok canım benim üzülme hemen, şaka yaptım...umutsuz olsa ben de uğraşmam...şu an 63 kiloyum ve boyuma göre taş çatlasa 55 olmam lazım ki enim boyumdan uzun olmasın...kaydirigubbakcemile3

ben tibetin 5 ayinini yapıyorum düzenli, gıdıyı toparlıyor, saçların gürleşmesini ve beyazlar varsa kendi doğal rengine dönmesini sağlıyor, göbüşü zaten yokediyor...bir de geceleri yatmadan önce bir bardak sirkeli sıcak su içiyorum...ve akşamları da artık geç saatte yemiyorum...19 dan sonra kendimi oruçlu ya da yasaklı farzediyorum...

hepsi bu kadar...daha yeni başladım gibi bişiy...ama tibet ayininden fayda göreceğime kesinlikle eminim, tanıdıklarımdan fayda gören çok var...

sen de kendine en uygun ve işkence gelmeyen bir yöntem bulup kararlı bi şekilde onu deneyebilirsin...ama kendimden biliyorum daldan dala atlamak insanı sadece başa döndürüyor...hadi başarılar arkadaşım...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html

Konu açacağımız alanlarda bölüm açıklamalarını okuyalım, içeriksiz konu açmayalım, yardım istemek yerine önce yardım alabileceğimiz konu başlıklarını tarayalım araştıralım, vermiş olduğum linkten size uygun başlık mutlaka çıkacaktır iyi paylaşımlar dilerim, konu gün içinde bilgi amaçlı kalacaktır ve uygun yere taşınacaktır lütfen bu başlıktan paylaşım yapmayalım....a.s.

X