Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

kargom geldi nihayet...
pembe şeritli boş çantam geldi.850 yapana verilen..
baharat takımım geldi anneme gitcek hediye...
makyaj paletim de geldi...
güzel oldu yavv.
yeni kat da geldi..
tek sorun slk gibi k5 katalog istemişim 10 tane oda geldi ıyyhh npalım artık dağıtırım etrfa 14 mayısa kadar diyeee..

iremiim bebem senle burdada kavuştuk
ödeme şeklim banka şubesinden yada ptt şubesinden yatırıcam
hangisi sence daha iyi ama birde bankada hesap açtırmam gerekiyomuş sanırım beni temsilci yapan öyle söyledi sence gereklimi hesap açtırmak

hımm çok sağolasın canımmm takım liderim akbankı tavsiye etti orda hesap açtır ordan işlem ücretide alınmıyor dedi
bende onun sözünü dinliyeyim o zaman
siparişlerimi henüz vermiyoru zaten biraz daha biriksin topluca vericem
kargom geldiği zaman gider hesap açtırır paramıda yatırırım
gerçekten çok sağol bilgilendirdiğin için
ne demek cnm a.s.
kargom geldi nihayet...
pembe şeritli boş çantam geldi.850 yapana verilen..
baharat takımım geldi anneme gitcek hediye...
makyaj paletim de geldi...
güzel oldu yavv.
yeni kat da geldi..
tek sorun slk gibi k5 katalog istemişim 10 tane oda geldi ıyyhh npalım artık dağıtırım etrfa 14 mayısa kadar diyeee..

hadi gözün aydın pembe şeritli çanta nasıl cnm?
ben dikkat etmemişim 15 20 tllik miktrla kaçırdım tekrar sipariş girmezsem

kızlar ptt kargodan gönderecekseniz parfüm oldugunu sölemeyin iyice paketleyin kırılacak demeyin ben çok gönderdim ve hiç birinde bişey olmadı çok şükür

iremiim bebem senle burdada kavuştuk
ödeme şeklim banka şubesinden yada ptt şubesinden yatırıcam
hangisi sence daha iyi ama birde bankada hesap açtırmam gerekiyomuş sanırım beni temsilci yapan öyle söyledi sence gereklimi hesap açtırmak

hoşgeldin canım....... ben hep ptt den yatırıyorum hiç sorun yaşamadım........2 buçuk tl karşılıgında yatırıyorum........... takım öncüne söyle ptt den yatırman için avonla görüşmeye gecsin...........busekilde oluyo tatlım....... çok kolay oluyo hiç sorun yaşamadım..............ne kadar borcum varsa o kadar gidip yatırıyorum...........

kızlar şükürr kargomm geldii.......... deniz kremleri almıştım yanında gelen çantam hoşuma gittim, plaj için ideal............gold frost almıştım, beklediğim gibi çıkmadı......... biraz daha açık bekliyodum ama sütlü kahve- kahve-bronz karışımı bi renk düşünün, aynen bu renk geldi.........biraz daha açık renk olsa kullanabilecektim.......... olsun, tecrübemi size aktarabilmiş oldum.........bu tonları kullanabilen alabilir , hoş bi renk ama benlik değil........ben şimdi bunun turkuazını merak ediyorum........gelen varsa yorumlasın......... sonra bikaç tane su stik kalem rujlardan almıştım..........çok hoşuma gidiyo bunlar........stok yaptım bu yüzden canlarım.........hmmm sonra bide çift küpe ve kolyeli takı seti almıştım........onlar cok güzel tavsiye ederim............aahhh evet dogruya bide terlik almıştım...........o da idare eder eh işte.........işte böyle arkidişlerimmm kaydirigubbakcemile2

kızlar bi siparş ödenmeden dğeri gelmiyor mu?
bnm vadem 30 nısandı ben yatırdım parayı henüz gözükmüyo ve bu ay verdiğm sparş hakkında şöyle bi yazı var kredi kontrolüne takılmış siparşnz diye
anlayamadım ?

kızlar yazdıklarınızı merakla okuyorum benim kargom daha gelmedi bugün gelmez herhalde kısmetse yarınaaa alsanaalsanasmile ama hiç bişey kazanamadım yaa çevremi genişletemiyorum maalesef müşterilerim sayılı ooooffffffffffff :umursamaz: :kızgın: senağlama

benim siparişlerim de geldi çok şükür..

kendime çapraz asılan siyah çantadan istemiştim beğendim kendilerini..

derisi yumuşacık :)

kızlar bi siparş ödenmeden dğeri gelmiyor mu?
bnm vadem 30 nısandı ben yatırdım parayı henüz gözükmüyo ve bu ay verdiğm sparş hakkında şöyle bi yazı var kredi kontrolüne takılmış siparşnz diye
anlayamadım ?
ödemen avon hesabına aktarılıp borcun sıfırlandı gözükmeden siparişin gelmez.

Kızlar ben akbank dan faturamı yatırıyorum ama 5 aydır herhangı bır Ücret alınmadı .bazen fat.Ödeme gÜnÜm gecıktı havale yapım ama gene alınmadı. ArkadŞlarımda baŞka bır akbank Şb.den yatırıyorlar ama her seferınde 3 tl ÖdÜyorlar.bankada ıŞlem yaptırırken bu durumu sÖledım . Alınmaması gerek dedı akbankdakı kadın .anlamadım ben bu ıŞı.arkadaŞlar neden paralı yatırıyorlar

Kızlar ben akbank dan faturamı yatırıyorum ama 5 aydır herhangİ bİr Ücret alınmadı .bazen fat.Ödeme gÜnÜm gecİktİ havale yapım ama gene alınmadı. ArkadŞlarımda baŞka bİr akbank Şb.den yatırıyorlar ama her seferİnde 3 tl ÖdÜyorlar.bankada İŞlem yaptırırken bu durumu sÖledİm . Alınmaması gerek dedİ akbankdakİ kadın .anlamadım ben bu İŞİ.arkadaŞlar neden paralı yatırıyorlar

seninkisi otomatik ödeme hesaboysa ondan kaynaklanabilir

MERHABA kızlar ben de avon temsilcisiyim kullanmadığımız ürünleri birbirimize verelim demissiniz bana da bu ay yeni temsilci programının hediyesi olarak soft musk geldi hafif pudramsı kokulardan hoslanmadıgım icin kullanmayacagım almak isteyen olursa KARGO DAHıL 15 liraya veririm ilgilenen varsa özel mesaj atsın lütfen..

kıssllaarrrr ne güsel düşünmüşsünüz bu süperr bi fikir.......ne iyi olur yaa......... hepimizin elinde bi dolu şey vardır........ve almak istediği şeyler vardır...... parayla da olsun bence ........ misal benim çok istediğim parfümler elinde olandan satın almak da isterim ben....... veya başka üründen......... ayy pek hoşuma gitti yaff......... desenize iyice canlacan burası kaydirigubbakcemile2 farklı başlık falan açarsanız haberim olsun ben pek anlamıyom o işleri bana da haber edin eheee :)))

ben hiç bilmiyomki bagcanım....... diğer arkadaşlar fikir sunmuş bende demin öğrendim işte........ aslında yasak diye biliyom ama tam da bilmiyomki kuzum

X