Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar saçımı karamel boyadım nasıl olmuş?

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
$.LL.JPG

Güzel görünüyor güle güle kullanın keşke daha ışıklı bi ortamda çekseydiniz. yerimseniben

evet.gece arabanın içinde çekidim canım.güneşte biraz daha açık.
önce saçlarım sarıya boyattım kuaföre hiç içime sinmedi..daha sonra garnier altın kumrala boyadım evde .sonrada vital karamel tüp boya.sonuç bu.

yüzünü karalamasaydın daha belirgin görmebilirdik nasıl anlayacağız yakışıp yakışmadığını

evet.gece arabanın içinde çekidim canım.güneşte biraz daha açık.
önce saçlarım sarıya boyattım kuaföre hiç içime sinmedi..daha sonra garnier altın kumrala boyadım evde .sonrada vital karamel tüp boya.sonuç bu.

o kadar boya yapınca hiç içiniz yanmıyo mu canım ya yazık saçlarınıza ben en ufak şeye cesaret edemiyorum:1no2:

insan kafasında saç rengini planlıyor.sonra olmuyor bir türlü.kendini görmek istediği rengi tutturana kadar uğraşıyor.

Karamelden çok başka bir renge benziyor bu resimde...çünkü çektiğiniz ortamda pek belli etmiyor renk kendini..
Aydınlık bi ortamda çekilirseniz daha iyi görmüş oluruz...

bende çok beğendim ama sanki biraz bakır kızılmış gibi duruyo belki ışıktandır. bende açık karamel yada tarçın bakır istiyorum

bende loreal karamelmi vital karamelmi alix karamelmi karar veremedim?yardım istiyorum :)

X