Ankara Zekai Tahir Burak doumevi

taylanav

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
5
0
arkadaşlar ben hamileliğimin son beş haftasına girdim fakat hala doğumu nerde yapacağıma karar veremedim, arkadaşım bundan sekiz yıl önce zekai tahir burakta doğum yapmış çok pişman çok fazla konuda şikayetçi ama şuan düzeldiğini söylüyorlar ne derece doğru yeni doğum yapan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.bide normal doğum oda ücretine kadar.

evet arkadaşlar bende zekai tahirde doğum düşünüyordum ama orda doğum yapanlar lütfen bizi bilgilendirsinler neler yaşadınız memnunmusunuz lütfen yazın bekliyoruz

bu kadar şey duyduktan sonra kesinlikle oranın kapısından bile geçmem artık verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkürler arkadaşlar doğum yapacak herkese Allah yardımcı olsun bi avazda doğuralım inşallah

benim doktorum zekai tahirde calisio.ben muayenehanesine gidiorum.acikcasi bende kararsizim.doktorum dogumu akayda yapio.yakin arkadasim gecen sene zekai tahirde yapti dogumunu.cok ovuo.ballandira ballandira anlatio ilgiyi.ayrica allah korusun ciddi komplikasyonlarda ozel hastaneler dogum hastanesine yonlendiriolarmis:uhm:

benim doktorum zekai tahirde calisio.ben muayenehanesine gidiorum.acikcasi bende kararsizim.doktorum dogumu akayda yapio.yakin arkadasim gecen sene zekai tahirde yapti dogumunu.cok ovuo.ballandira ballandira anlatio ilgiyi.ayrica allah korusun ciddi komplikasyonlarda ozel hastaneler dogum hastanesine yonlendiriolarmis:uhm:

doktorun kim canım, ben de zekai tahirden bir doktor düşünüyorum ama henüz karar veremedim. benim bütün sağlıkçı arkadaşlarım devlet hastanesi tavsiye ediyor, yeni doğanı ünitesi doğumdan daha önemlidir diyorlar..

zekai tahirde doğum yapıcaksanız nuri danışman hocayı çok övüyolar haberiniz olsun benimde doğumuma nuri bey gircek nasip olursa ayrıca son günlerde kimseden kötü şeyler duymadım hastanenin bebek ölümlerinden sonra çok daha dikkatli davrandıkları ve işi sıkı tuttuklarını söylüyo herkes ayrıca yeni doğan ünitesi bencede çok önemli özel hastanelerde bile doğum yapsanız herhangi bir problemde yönlendirileceğiniz hastane orası umarım herkes hayırlısı ile kurtulur bizde minik meleğimin gelmesini bekliyoruz sabırla ama pek niyeti yok gibiopuyorumnanaktanhayırlı ve sağlıklı doğumlar herkese

benim doktorum da nuri danışman.Nuri hoca gerçekten iyidir.Bu hastaneye gidicekseniz eğer tavsiye ederim

zekai tahirin özeli olan doktorları normal doğuma girmiyoki sezeryan olursa giriyolarmış.ben ne anladım 8-9 ay adamın özeline git doğumuna girmesin bence bu saçmalık onun yerine özel hastane daha mantıklı bence artık nerdeyse bütün özellerdede yeni doğan ünitesi var bence çok iyi araştırılmalı öyle doktor ve hastane seçilmeli.ben öyle yaptım.

Doğru ancak işin bi de maddi boyutu var.Benim özel sigortam yok.Bağkurluyum.Doğumda Hem özel hastaneye hem de doktora ayrı ücret ödemek gerekiyor o zaman.Bu da güven ya da mesa için toplamda 5000 tl yi buluyor.Benim ilk gebeliğim sezeryanlı olduğu için ikinci de sezeryanlı doğum olucak.Oyüzden de doktorum doğumuma girecek ve ayrıca bi para ödemicem

merhaba arkadaşlar,belki çoğunuz bilmez ama doğumumu keçiören eğitim araştırma hastanesinde yaptım.30 saat kaldım orda.ama çooookkk memnun kaldım.zaten herkez çok memnun.o kadar çok övgü varki yakında ünü heryere yayılır..üstelik özel oda ücreti 20 liraydı:))

merhaba mavili bende doğumu keçiörende yapmayı pilanlıyorum Allah nasip ederse ama bu hastane hakkında çok bişey bilmiyordum çevremde orda doğum yapanda hiç kimse yoktu senin bu mesajını okuyunda sevindim doğrusu. sen normal mi yoksa sezeryanmı yaptın canım. özel doktorun varmıydı. sema yıldırım hoca özel kadın sağlığı kıliniğinde çalıyo aynı zamanda keçiörende ben o kılinikte konturollerimi yaptırıyorum hastaneye daha hiç gitmedim tam gün yasası çıkarsa keçiöreni bırakacağını söylüyo tanıdık doktorda olmasa doğumum nasıl geçer endişeleniyorum. yardımcı olursan sevinirim arkadaşım.

bende zekai tahir burakda doğdum çok isterim bebeğiminde orda doğmasını ayrıca allahım korusun ama herkez ömrü kadar yaşar belki bişeyler sebep olabilr ama ömrü o kadardır bebeklerimizin yiyecek ekmekleri içecek suları varsa komplikasyonda olsa bi çok mikropda bulaşsa allahın izniyle hiç bişey olmaz.

X