arkadaslar 4.5aylık hamileyim

SECrin

Fevkalade'nin Fevkinde
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
113
4
meraba ark.4.5aylık hamileyim:CüvCüv:benneyaptımki: ve asırı gaz sorunu yasıyorum varmı benim gibi sorunu olan valla ayaklı LPG gibi geziyorum:sm_cool: su içsem gaz yapıyo bu konuda yardımcı olursanız sevinirim:dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 al bendende o kadar

ahh ne çektim ne çektim... sanmaki kurtuldum ama eskisi kadarda kalmadı:bbo: çaresi yok canım

Canim cok dogal hamilelikde gaz olayi.. Bende cok cekdim o konuda..
Ki, eskisi kadar olmasada hala ki devam etmekde..
Magnezyum hapim ama o kadar iyi geldi ki anlatamam...
Suan 26 hafta 4 günlük hamileyim..
Hic kafaniza takmayin, gecici durumlar.

canım aynı sorun bendede var 3.5 aylık hamileyim ama gazdan 6 aylık gibiyim ve çok rahatsız ediyor dr.activıa yayı önerdi biraz faydası oluyor ama akşam olunca gaz bombası gibi oluyorum.

bende 4,5 aylık hamileyim,ikizlerime.arada ben de de gaz oluyo.:lepi:ne yapayım artık idare edecez.

hareketsizsen ondanda oluyormus biraz yuruyus yapmayi dene...hareketsizlik kabizlik sorununuda ortaya cikariyor hem...

ben özellikle akşamları patlamaya hazır bomba gibi oluyodum. tutarsam çok sancı çekiyodum o yüzden geldiği an yapmak zorundaydım, yatarken eşimede acıyodum walla :eek: şimdi epey düzeldi ama şimdide mide de gaz sorunum var sıkışıyo çok. doktorum rezene çayını önerdi. tavsiye ederim kızlar gerçekten çok rahatlatıyo...

canım aynı sorun bendede var 3.5 aylık hamileyim ama gazdan 6 aylık gibiyim ve çok rahatsız ediyor dr.activıa yayı önerdi biraz faydası oluyor ama akşam olunca gaz bombası gibi oluyorum.

MRB aynurcum,gazım hala devam ediyor dr.GAVISCON die bi şurup verdi ve sabahlarıda aşırı mide yanması oluyordu bende,şimdilik biraz daha iyiyim günde 3 kez kullanıyrm benm korkum ilk geblimdede gaz sorunum vardı ve bebegme geçmşti dogumdan sonra 10. ayına kadar gaz sorunu vardı,2.de öyla olursa die kkorkuyrm.

X