Onkoloji - Kanser ve Türevleri Babacığım bağırsak kanseri

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar morelim çok bozuk babama bağıesak kanseri teşhisi konuldu :KK43: napıcaz nereye gidip tedavi edicez şaşırdık. Şimdilik marmara eğitim araştırma hastanesine gidiyoruz. Var mı bildiğiniz iyi hastene be doktor :KK43:

gidebilecein en iyi yer marmara ypun ama iyi bir yer
zaten kartal numune ve orası tam teşekkülü amelıyat oldu baban peki metastas var mı?

geçmiş olsun allah şifa versin annem aynı rahatsızlıktan tedavi gördü ve iyileşti babanızda en kısa zamanda iyileşir inşallah

arkadaşlar morelim çok bozuk babama bağıesak kanseri teşhisi konuldu :KK43: napıcaz nereye gidip tedavi edicez şaşırdık. Şimdilik marmara eğitim araştırma hastanesine gidiyoruz. Var mı bildiğiniz iyi hastene be doktor :KK43:

canım bizde babam için araştırırken Kocaelinde Anadolu Sağlık merkezini duymuştuk.Çok iyiymiş kanserde.Cyber knife diye bir cihazı var ve dünyada sayılı.Benim babam gatada tedavi oluyor lenfomadan.Lenfoma için o cihaza gerek yok dedi doktorumuz.ama istersen sen bi araştır.umarım faydası olur...

Allah'ım bolca şifa versin..ınşaallah iyileşir..Rabbimden ümit kesilmez..

canim benimya hic bi bilgim yok allahim acil sifa versin babacina,insallah en kisa zamanda duzelir:Saruboceq:

Allah acil şifalar versin canım....umarım biran önce sağlığına kavuşur ki bu hastalıktan kurtulanları duydum inan.....bağırsak kanseri riski 40 tan sonra oluşmaya başlıyormuş ve 50 yaştan sonra risk daha da yükseliyormuş...yeni kolonoskopi çektirdim...yıllardır kronik kabızlığım ve hemoroitlerim vardı...midem için gittiğim g. cerrah dr 'um yaşınız 41 bu yaşlardan sonra bağırsak sisteminde riskler oluşmaya başlar,50 yaştan sonra yılda bir kontrol gerekir.Sizinde sorunlarınız var risk almayalım deyip kolonoskopi istedi yaptırdım çok şükür temiz çıktı...biraz zahmetli bir işlem ama korku ve endişe içinde yaşamaktan iyidir...Allah'ım tüm hastalarada sizin babanızada şu mübarek günlerin hatrına acil şifalar verir inşallah....sevgiler

gidebilecein en iyi yer marmara ypun ama iyi bir yer
zaten kartal numune ve orası tam teşekkülü amelıyat oldu baban peki metastas var mı?

şuan marmara üniv. hastanesinde devam ediyoruz. Malesef metastas var karaciperde. Şimdi ekimde ameliyat olacak kalınbağırsakta sonra kemotrapi kısmı başlayacak. Çok korkuyorum arkadaşlar babama bişi olmasından babam daha 44 yaşında. Allahıma bol bol dua ediyorum yardım etsin bu mubarek aylarda

kartal eğitim araştırma hastanesi Doç.Dr Necmi KURT bu doktor mesleğinde sayılı doktorlardan
benim babamda ameliyat oldu Allah'a şükür çok iyi

Canım benim çok büyük geçmişler olsun benim annemde meme kanseriydi sağ memesi alındı karaciğere metastazı vardı 3 yıldır tedavi görüyor hala devam ediyor tedavimiz şuandada kemiklere metastaz yapmaya başladı o lanet şey,kemoterapi zorlu bir süreç çok iyi biliyorum ama sabırlı ve senin dahada bir dirençli olman lazım .Allah tüm hastalara acil şifalar versin,kimsenin dediklerine kulak asma herkes bu dmnemde prof.olur Allah ne kadar ömür biçmişse odur yıllardır bu illetle mücedele edenler var beterin beteri olmasın dilerim tekrar geçmiş olsun.

kartal eğitim araştırma hastanesi Doç.Dr Necmi KURT bu doktor mesleğinde sayılı doktorlardan
benim babamda ameliyat oldu Allah'a şükür çok iyi

Ben Necmi Hocayı dinlemedim ama dedikleri bir bir oldu.Babamın hastalığı çok ilerlemişti ve bize sadece medical park göztepe hastanesinde umut verici hatta iyleşmesi çok yüksek bir konuşma yaptılar.Necmi Hoca bu kadar ileri vakada dikiş tutmayacağını boşuna ameliyat yaptırıcağımızı söylemişti.Allah şifa versin inşallah ben babamı kaybettim ama kanserden değil özel hastane tecrübesizliği ve enfeksiyondan.İnşallah senin baban iyileşir Rabbim tüm şifa bekleyen hastalara yardımcı olsun.Bu arada Bursa da Avrupa onkoloji başkanı Prof. Faruk Memik var kendisi ile bence bir görüşün.Kendisi dünyaca ünlü bir doktordur

Canım benim çok büyük geçmişler olsun benim annemde meme kanseriydi sağ memesi alındı karaciğere metastazı vardı 3 yıldır tedavi görüyor hala devam ediyor tedavimiz şuandada kemiklere metastaz yapmaya başladı o lanet şey,kemoterapi zorlu bir süreç çok iyi biliyorum ama sabırlı ve senin dahada bir dirençli olman lazım .Allah tüm hastalara acil şifalar versin,kimsenin dediklerine kulak asma herkes bu dmnemde prof.olur Allah ne kadar ömür biçmişse odur yıllardır bu illetle mücedele edenler var beterin beteri olmasın dilerim tekrar geçmiş olsun.

merhaba, aslında özelden yazacaktım ama sanırım özel mesaj ayarlarınız kapalı. annemin de karaciğere metastazı olan bi meme kanseri var şu an. karaciğere metastaz derecesi ne kadardı, karaciğer fonksiyonlarını bozmuş muydu, bi de tedavi aşamaları nasıldı? Biz yarın kemoterapiye başlıcaz, çok korkuyorum, annemin de daha yaşı çok genç ve küçük kardeşim var. mafoldumben

merhaba, aslında özelden yazacaktım ama sanırım özel mesaj ayarlarınız kapalı. annemin de karaciğere metastazı olan bi meme kanseri var şu an. karaciğere metastaz derecesi ne kadardı, karaciğer fonksiyonlarını bozmuş muydu, bi de tedavi aşamaları nasıldı? Biz yarın kemoterapiye başlıcaz, çok korkuyorum, annemin de daha yaşı çok genç ve küçük kardeşim var. mafoldumben

canım çok geçmiş olsun sakın ümitsizliğe kapılma herşey bitmiş gibi düşünme.. biliyorum çok zor bir durum çok lanet bir hastalık ama korkma nolursun.. benim babamın tümörü karaciğer ve safra arasında klatskin kanalındaydı ama kemoterapi bir işe yaramayacağı için operasyona yaptılar, karaciğerinin yüzde 60ına aldılar, araya bi kaç işlem girdi onları yazmıyorum.. neyse en son karaciğere besin giden bir damar kalmıştı o da tıkandı, doktor 48 içinde karaciğer fonksiyonlarını kaybedebilir dedi lakin yoğun bakımdayken toparladı kendini, yoğun bakımdan çıktı damar kan inceltici ilaçlarla açılır gibi oldu.. karaciğer güçlü bir organ kendini toparlar, babamın o kadar bitik olmasına rağmen (alkol, yiyecek vb.) yine de iyileşme gösterdi sakın üzülme bol bol dua et ben de edicem eminim kemoterapi işe yarayacaktır.

slm arkadaşlar allah nerde varsa tüm hastalara şifasını versin
benim bababda da kabızlık sorunu vardı kolonoskopi istediler
yaptırdık çok ilerlemiş bi tümörle karşılaştık acil ameliyata
aldılar 10 saat süren çok riskli bi ameliyat geçirdi sonucunda karaciğerede sıçradığını
öğrendik yüzde 50 sini aldılar ama milimetrik yayılmamalar
varmış2 senesürecek olan kemoterapi tedavisine başladık 4. seansına girecek
zorlu bi süreç allah yardımcımız olsun
haydarpaşa numune hastanesinde tedavi görüyoruz
çok memnunuz çok yardımcı oluyolar.Onkoloji dr. memet ali bey

hastane bilmiyorum canım ama ALLAH şifa versin .....çok zor bi durum ama inşallah üstesinden gelirsiniz dualarım sizinle ...:KK43:

Canım annemin 3 yıl oldu tedavisi ve memesi 4.evreydi malesef ameliyat edemiyorlar ve şuanda kemiklerine sıçramış durumda,çok pahalı bir ilaçla kemoterapi almaya devam ediyor,Allahtan hiç bir zaman ümidini kesme seni üzen tek şey o çektiği acıları görünce bişey yapamamak olur,elimizden birşey gelmemesi kahreder,tekrar geçmiş olsun şuanda özeli açtım ama mesaj atamıyorum ben özelden hoşçakal

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Uzun süredir giriş yapıp yazamadım sizlere. Babacım ameliyatı oldu ramazan bayramında. Prof dr. Cumhur yeğen yaptı alllah razı olsun ondan çok iyi bir doktor çokta tecrübeli. bağırsaktaki ve karın bölgesindeki kanserli hücrelerin hepsini temizlediğini söyledi. Şuanda 3. kur kemo aldık. Babamın genel olarak sağlık durumu iyi. Kendisini baya bir toparladı. Bu hafta içinde pet/ct yapılarak hücrelerin ilerleyip ilerlemediği tespit edecekler ( inş gerilemişltir) Karaciğerdeki metazdazı için ameliyat olabilir demişlerdi. Şimdi pet'in sonuçlarını bekliyoruz. Allahım herkese şifa versin yarrabim kimseyi hastalıkla sınamasın . Çok zor gerçekten çok zorrr.

X