Aşılama Asılama yaptıran arkaslar neyle nasıl beslendınız faydalı yıyecekler yazarmısınz....

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
Arkadslar asılama yaptıracam ama ondan once beslenmemı duzeltmek faydalı seyler yemek ısdıyorum nelerı tavsıye edersınzzz

Arkadslar asılama yaptıracam ama ondan once beslenmemı duzeltmek faydalı seyler yemek ısdıyorum nelerı tavsıye edersınzzz

Selam canım meslektaşız:) ben 9 Ocak ta 2.aşılamamı yaptırdım..İnş. bu kez tutar.Beslenme konusunda dr lar katkı maddeli gıdaları yasaklıyor.Meyve suları,hazır çorba vs. marketten bişi yememeye çalış bence..Ben bitki çayları içiyorum.Sebze,meyve ve protein ağırlıklı besleniyorum.Saç boyasından uzak durmamı söylediler.Sigara alkol zaten yasak,bol su içiyorum.Artık Allah'a tevekkül etmekten başka bişi kalmıyor:))

merhaba canim neyle nasil beslenilir bende bilmiyorum valla ama bunubda su an bu kadar önemli oldugunu sanmiyorum belkide önemlidir bilemem gerci.Anca hamile olunca doktorlar zaten söylüyor beslenmeyi.Bende asilama yaptirdim 9 günüm kaldi sonucu ögerenebilmem icin.

arkadaşlar kaliteli yumurta ve aşılamadaki başarının artması için et ve tavuktan uzak durun. yumurtada seyrek tüketin. bol sebze meyve tüketin stressiz yaaşayın.

X