Saç Şekillendiriciler kardeşime hediye saçdüzleştirici almak istiyorum hangi marka almalıyım

asyaelif

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
810
1
37
kardeşime doğum gününde saç düzleştirici almak istiyorum hangi marka almalıyım çok kararsızım saçları uzun ve dalgalı kullandığınız memnun kaldığınız saç düzleştirici markalarınızı yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Remington S 9902 Saç Düzlestirici kullanan varmı netten baktım özellikleri çok güzelzemuszemuskaydirigubbakcemile5

ben arzum kullanıyorum hatta ince bi düzleştirici olduğu için onu saçına dolayarak dalgada yapabiliyorsun saçına tavsiye ederim canım ama sen yinede iice araştır en güzelini al kardeşine sositososito

Remington S9950 saç olduğunda konu riske hiç gerek yok remington her zaman 1 numara :hooray: :hooray:

ben beko marka kullanıyorum 2 senedir ve hala muhteşem çalışıyor. hatta braun marka düzleşticisi olan bir arkadaşım sürekli benimkini kullanıyor :) hem fiyatı diğerlerine göre iyi (40 tl idi ben aldığımda), hem düzleştirici kısmın alanı geniş, hem dereceli. şu ana kadar hiçbir şikayetim olmadı, kesinlikle tavsiye ederim.

bende almayi dusunuyorum burayi takip edecegim rowenta lissima almistim bikac sene once ama saclarim uzun olmadigindan fazla yanasmiyo kisa saclilar nasil bisey almali acaba bilen varmi ince mi kalinmi olmali ince olursa dalgada yapilir oyle degilmi:emir_bebek:

Kısa saçlılar ince tercih etmeli hep dipleri daha rahat yaparsınız hem de dalga falan da olur sositososito

babyliss kesinlikle 2 yıldır kullanıyorum çok hoş ama bi kodu vardı onun ondan olmalı fiyatı 130 tl falan düşük fiyatlı olanından değil
ayrıca kardeşimde remington var netten aldı 70 tl ye oda çok güzel tavsiye ederim

25 eylül kardeşimin doğum günü az kaldııı güzel bişi olsun istiyorumm arkadaşlar fiyat önemli deil işine yarıcak bişi olsuunn

Son düzenleme:
canım ben philips salon straight pro XL kullanıyorum seramik kaplı old. saçları çok güzel parlatıyor. ısı ayarını sen yapıyorsun hemen ısınıveriyor... ben 100 ytl ye almıştım fiyat değişmemiş ama geçenlerde sormuştum.. ben çok memnunum şahsen... bütün arkadaşlarım da aldılar benden sonra...

canım ben philips salon straight pro XL kullanıyorum seramik kaplı old. saçları çok güzel parlatıyor. ısı ayarını sen yapıyorsun hemen ısınıveriyor... ben 100 ytl ye almıştım fiyat değişmemiş ama geçenlerde sormuştum.. ben çok memnunum şahsen... bütün arkadaşlarım da aldılar benden sonra...

canım aynı model bendede var güzel yapıyooo bende menunum teşekkürler yorum için

braun satinliner ince plakalı mükemmel resmen :KK66:
iyonizer teknolojisiyle saçında asla elektriklenme olmuyor sıcaklığını da ayarlıyorsun benim de saçım uzun ve dalgalı artık elim alıştı geceden banyo yapıp yatıyorum sabah çıkmadan en fazla 15dkda dümdüz oluyor =))

canım ya kardeşine babyliss düzleştirici al bence çünkü saç ürünlerinde en iyisi babyliss...bende braun es1 var berbat yanii aman sakın ondan almada...

Braun saç düzleştiricisi tavsiye ederim saçlarım kıvırcık olmasına rağmen güzel sonuç alıyorumzemuszemus

philips saç düzleştiricisi her saçta kesin sonuç sağlıyo tavsiye ederm.

Eğer hala almadıysan remington S9901 i tavsiye ederim ben önceden babyliss kullanıyodum remingtonu yeni aldım ve çok memnunum babyliss de saçlarımın uçları bozulurken bunda hiç bişey olmuyo çok güzel...

bende baun kullanıyorum 3,5 sene oldu daha ne bozuldu e bişi cokta guzel duzleştiriyo hiç bozulma olmuyo ... tavsiyemdir ...

X