Ehliyet sınavındaki sorular??

kaldı bir hafta çok sıkı çalışmam lazım bu hafta hoş nerdeyse ezber yaptım ama bakalım bu seferde motordan kalırsam hepten hevesim kaçacak:sinifsinif:

beyaz toprak canım ne yaptın sınavın nasıl geçti? benim çok şükür iyi geçti
sınav sorularını internete ne zaman ekleyecekler haberin varmı?

bu sefer sadece motoru verdim biliyosunuz öncekine nazaran daha iyi gibiydi ama benim şansızlığım ilk sorular frenlerden lastiklerden geldi akşamda onlara öyle bi üstün körü bakmıştım inş. bu sefer olmuştur:sinifsinif:

inşaallah olmuştur canım benim üzüldüğümde ilk yardımdan iki soruya yanlış verdim.:KK43: sanırım ilk yardımdan diğerlerinin hepsi doğru öyle tahmin ediyorum bakalım sonuçlar açıklansında ,

motorda farklı şekilli sorular vardı.

evet bende ona takmış durumdayım zaten, hep aynı sorular soruluyo bol bol soru çöz dendi bana ki bende size öyle demiştim iki kere girdim sınava iki sınavdada soruların alakası yoktu:eek:lmaz:

bazılarını, en çokta aküyü ne şarj eder sorusuna takmıştım kafayı neyseki doğru cevaplamışım şıklar marş motoru endeksiyon bobini disbiratör ve alternatör dü cevap alternatör
ön ayarlarda balans ayarında problem varsa aracın neresinde titreme olur diye sorulmuştu şıkları çok hatırlamıyorum ama ben tekerleklerde dedim ama doğru cevap direksiyon simiti sanırım

hararet göstergesinin resmi vardı ve bunu neyi bildirdiğini sordular şıklardan biri suyun soğukluk derecesiydi sanırım doğru şık oydu

ya kıslar bende birşey soracam beyaz toprak sen trafikten girmedin. walker canım sen trafikten sınava girdinmi girdiysen 2010 2009 2011 li bir soru vardı o nasıl bir soruydu hatırlayamıyorum, doğru cvp ne biliyormusun? 2010 mu 2011 mi

beyaz toprak haklısın çok farklı ve şaşırmacalı sorular vardı motordan.

Kızlar sorular internette yayınlandı :hulya:
İlk yardımdan 4
Trafikten 2
Motordan 3 yanlışım çıktı kaydirigubbakcemile3
Ben Allahın izniyle geçtim.
Sizden nasıl haberler...İnşallah geçmişsinizdir.

Kızlar sorular internette yayınlandı :hulya:
İlk yardımdan 4
Trafikten 2
Motordan 3 yanlışım çıktı kaydirigubbakcemile3
Ben Allahın izniyle geçtim.
Sizden nasıl haberler...İnşallah geçmişsinizdir.

canım tebrikler.
benimde
ilk yardımdan 2 yanlış
trafikten 1 yanlış
motordan 5 yanlış umarım kodlamalarımda bir hata yokturdur.

beyaz toprak hadi gözünaydın ya avatarın bana çok farklı geldi diğerine alışmıştım ya ondan:)

tebrikler...

ben hatırlamıyorum yanlışlarımı ama kıl payı kurtarcam geçicem yanı bir tek ilk yardımdan 5 yanlışım var onu hatırlıyorum ayy geçemezesem babamın dilinden kurtulamam offfffffffffffffff

beyaz toprak sakaryadan galiba girdin ehliyet sınavlarına..bende 26 aralıkta girdim ve geçtim diyorum çünkü toplam 10 yanlışım var..en zor direksiyon sınavıda sakaryadaymış dirksiyon dersindeki hoca söyledi..biraz ürküttü beni...:KK43:

ehliyet snv bugun açıklandı kızlar hepsinden geçmişim çok şükür darısı yenı giriceklerin ve girmiş olanların inş. :)

beyaz toprak sakaryadan galiba girdin ehliyet sınavlarına..bende 26 aralıkta girdim ve geçtim diyorum çünkü toplam 10 yanlışım var..en zor direksiyon sınavıda sakaryadaymış dirksiyon dersindeki hoca söyledi..biraz ürküttü beni...:KK43:

ilkyardımdan 100..diğerlerinden 90 almışım bende..

evet güzelim sakaryada girdim sınava ilkkinde motordan kalmıştım şimdide onu verdim 90 la geçmişim şükür geçen haftada en son direksiyon dersimi aldım oldukça iyiydim inş. ogünde heyecandan elim ayağım dolanıp panik yapmamohaoldumsmile sınav yerimiz evet biraz tehlikeli geliyo banada özellikle tepeden döndükten sonraki yolda korkmuyorum desem yalan olur bilmiyorumkismile hayırlısı artık inş onuda kolaylıkla atlatırız sanırım 30 ocaktaymış direksiyon sınavıdafisfisfis
sanırım sende sakaryadasın bizim sakarya topiğimiz var orada güzel sohbetlerimiz oluyo aradada buluşup canlı canlı yapıyoruz bu güzel sohbetleri seninlede tanışmak isteriz beklerim topiğekaydirigubbakcemile

X