Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kepek ve kaşıntı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

wsw

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
342
87
Kızlar başım çok kötü kaşınıyo saç diplerimden saki kepekler kaynıyo saçlarımı yıkarken artık kaşıyarak yıkıyorum çıkıyorum hala kaşınıyo duş almak felan artık hiç fayda vermiyo
aranızda benim gibi olan varmı bilmiyorum lütfen yardım edin...

Bende de var aynı durumsenağlama Banyo yapıyorum saçlarımı tararken saçlarımın üstüne çıkıyor bide kepekler sinirlerim bozuluyor.Bir çok şampuan kullandım ama faydası yok.Mesela dün banyo yaptım bu sabah bakıyorum saçlarıma kepek tabakası var resmen gelde sinirden ölme.Ayrıca kaşıntıda yapıyor ,elim saç diplerime gidiyor ister istemez didikliyorum sürekli.Bide saçlarımda dökülmede var nebilim ya napacağımı şaşırdım.Kendimi iğrenç hissediyorumsenağlama

ee zetion u denemedinizmi...
Benn tesadüfen Elidor kullandım su sarı renkte olanın koyusu :) hardala yakın rengi işte.. o kutuda.. suan pek bisey kalmadı.. bnmde coktu bi deneyin derim

benim saçlarımda hiç kepek yoktu geçen sene elidor kullandım mahvetti saçlarımı ama şu iki aydır artık saçlarımı kaşımaktan deliricem şimdi iki seferdir eczaneden ketoral şanpuan kullanmaya başladım köpürttükten sonra 3-5 dakika bekletiyosun saç derisi içine çekiyo bakalım memnun kalırsam yazarım size

X