Doğuma Hazırlık Oğlum için hangi isim daha güzel yardımm!!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

candy2009

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
285
12
Arkadaşlar hala oğlum için uygun isim bulamadık. Sizce Yavuz mu Cem mi yoksa Poyraz mı daha güzel?

Yavuzu biraz delikanlı ismi olsun die bir de eski isimlerden olduğu için ekledik. Yorumlarınızı bekliyorum

Verdiğin isimler arasından 1.olarak Poyraz'ı , 2.olarak da Cem i beğendim..Yavuzu geç bence..benim fikrim tabii..

Teşekkkürler yorumlar için. ben de poyrazı beğeniyorum ama anlamı yüzünden sert bir çocuk olur falan dediler insan ister istemez etkileniyo:CüvCüv: Başka yorumu olan varsa bekliyorum

Teşekkkürler yorumlar için. ben de poyrazı beğeniyorum ama anlamı yüzünden sert bir çocuk olur falan dediler insan ister istemez etkileniyo:CüvCüv: Başka yorumu olan varsa bekliyorum

erkek dediğin sert olur=))
cem çok şirin bi isim ama böyle 40'lı yaşlardaki birine değilde bi afacan çocuğa yakışyo sanki, yani bende öyle bi izlenim yaratıyo..
bu üçü içinden poyraz diyorum ben

Canım ben Poyraz diyorum ama bu üç isimden biri olmak zorunda mı aslında bence üçü de çok süper isimler değil. Herşeyden önce anlamına özen göstermelisin.Sana tavsiyelerim şunlar olabilir; Yağız, Ayaz, Kerem, Tuna, Tuğberk , Can ve en güzeli de Ömer Asaf (Çok karizmatik bence) olabilir ne dersin??? :lepi:

Sert olsun güzel de ben yetiştirmesini düşünüyom büyüyünce karizma da yetiştirirken illallah ettirebilirkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3

poyraz en güzeli ama poyraz değil de ona benzer olarak rüzgar ve toprak da olabilir bence canım...yavuzu geç zaten,cem de kısa bir isim bence,erkekte sevmiyorum 3harfli isimleri ben...tuna veya aras da güzel isim...düşünebilirsin...

benim bi tandığımın 3 erkek kuzeni vardı.
isimleri sayıyorum;
dağ, çağ, kor
çocuklar çok yakışıklıydı buarada:hulya: özellikle dağ=))

X