Erkek bebiş anneleri...bebişimizin erkek olması için tecrübelerinizi bekliyoruzz...

canım örneğin adetin bugün bitti ve yarından itibaren sayıyorsun 5 gün ilişkiye girmiyosunuz hem spermler birikmiş oluyor hemde senin yumurtalıkların oluşmuş oluyor eğer yumurtalıkların tam oluşmadan ilişki olursa kızlar yumurtalığının oluşmasını bekliyor 72 saat kalabiliyorlar erkekler ise hemen ölüyorlar oyüzden 5. günden sonra sık ilişkiye girersen kız girmeden erkeğin biri girmese bile biri mutlaka girmiş oluyor. birde canım ben çintakviminede inanıyorum çin takvimine bak hangi ay erkekse o ay dene ama yaşını ve ayı iyi hesaplaman gerekiyor çevremde kime baktıysam doğru çıktı

ah o çin çan çonlar yok mu yaktı beni:ecrin_bebek: işin şakası tabi ama çin takvimine göre hamile kaldım canım ama tutmadı maalesef mayısta 29 bıtıyodu yaşım ,yaş 29 a baktım hamıle kaldığım ay da mayıs erkek gösteriyor ama bebişim kız:hulya:

Alıntı:
silagul kullanıcısından alıntı
arkadaşlar rabbim bilir hayırlısını ebru arkadaşımız doğru bilgiler vermiş.
daha öncede sitede çoğu kişiyle paylaştım.bende aynı yöntemle doğurdum benim oğlanı.tam kız çocuğu delisi olmama rağmen hep bir abim olmasını istemiştim o yüzden lkinin oğlan ikincinin kız olmasını diledim hep.1 .cisi tamam ikinciye bakalım kısmet.
bu yöntemle çoğu kişi erkek doğurdu ben öğrendiğimde daha bekardım aklımda tuttum işe yaradı
şimdi şöyle
adetiniz bittiğinde ilk 5 gün her gece ilişkiye giriyorsunuz sonrasında bırakıyorsunuz.
1 haftayı geçmicek.sonrasında hamile kalırsanız kız çünkü.ve ilişkiden sonra sağ tarafa yatılacak.bunuda çok yaşlı oğlan delisi bir teyzeden öğendim. her evlenene aynı şeyi söyler sağına yat diye. hiç kız torunu yok .
kız içinde tam tersi adet olmaya yakın ilişkiye giriyorsun sola yatıyorsun.buda denenmiş.
YÜCE mevlam hayırlısını sağlıklı uzun ömürlüsünü versin.

kafam karıştı burada adet bitiminde ilk 5 gün ilişki denilmiş diğer bi arkadaş ta ilk 5 gün ilişki yok sonrasında ilişki diye yazmış hangisi doğrukine CADIARZU

arkadaşlar ben uyguladığımı ve sonucunu aldığımı yazıyorum.bana anlatan kişinin gelinide bu şekilde 2 kızdan sonra erkek doğurdu.tabi ALLAh bilir hayırlısı olsun .adet oluyorsunuz bitiyor ya bittiği günden itibaren 1 hafta hergün ilişki. ama sonrasında bırakıyorsunuz yani 7 günü geçmiyecek.sonrasında korunun.evet kız spermleri hızlı ama çok oluyormuş erkekler az.1 hafta hergün ilişki olunca kız spermleri azalıyor geriye tam yumurtlama zamanına erkek spermleri kalıyormuş.bende adetten sonraki 5. gün hamile kaldım sonrasında korundum.o gün hamile kaldığımı nerden bildin diye sorarsanız benim hamile kaldığım andan 9 aya kadar ağrım oluyor. acile gittim ağrıdan hatta doktora hamilemiyim dedim 10 günde rahme gelir dedi. erkekmi olur kızmı dedim eğer hamileysem kız olur dedi.yani yukarıda anlattığım şeyin tersi ama sonuç ortada.ve şimdi 5.5 yaşında bir oğlum var.

Son düzenleme:
silagul benim anladıgım şumu.....
adet bitiyo.öregin beş gün sürdü..aytıncı gün başlıyoruz ilişkiye onuncu gününne kadar sık ilişkiye giriliyo..ve sonrasında.....hiç ilişki olmuyormu....bide yumurtalıklar o zaman çatlammamış oluyo nasıl giricekler bunlar yahuCADIARZU

ben hep bi oğlum olsun istemişimdir evlenmeden önce bile.. erkek çocuklarına çok düşkünüm. kim ne derse desin toplumumuzda erkek çocuk tiryakiliği var kız çocuğu olmayan bi aile bunu eksiklik olarak görmüyor ama erkek eksiklik olarak görülüyor önümde bunun birçok örneği var ben şimdi 7,5 aylık hamileyim oğlum olcak allah nasip ederse hamile kaldığımdan beri rüyamda erkek bebek görüyorum ama en önemlisi sağlık allahım evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin önce cinsiyet dilemektense sağlık dileyin eminim hiç kimse sağlığı yerinde olmayan bi oğlu olsun istemez....

ben hep bi oğlum olsun istemişimdir evlenmeden önce bile.. erkek çocuklarına çok düşkünüm. kim ne derse desin toplumumuzda erkek çocuk tiryakiliği var kız çocuğu olmayan bi aile bunu eksiklik olarak görmüyor ama erkek eksiklik olarak görülüyor önümde bunun birçok örneği var ben şimdi 7,5 aylık hamileyim oğlum olcak allah nasip ederse hamile kaldığımdan beri rüyamda erkek bebek görüyorum ama en önemlisi sağlık allahım evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin önce cinsiyet dilemektense sağlık dileyin eminim hiç kimse sağlığı yerinde olmayan bi oğlu olsun istemez....[/QUOTE

sağlılka al canım kucağına allah gönlüne göre vermiş ne güzel:) peki bunun için özel bişi yaptınmı ben kızım olmasını istiyorum her nekadar erkek bebeği olmasını isteyenlerin alanı olsada bende takip ediyorum ve sölenenlerin tam tersini uygulamayı düşünüyorum ama kafam çok karıştı kimi dio adete yakın ilişkide kimi dio adet bitiminden 5 gün sonra pek anlayamadım yaaa..

silagul benim anladıgım şumu.....
adet bitiyo.öregin beş gün sürdü..aytıncı gün başlıyoruz ilişkiye onuncu gününne kadar sık ilişkiye giriliyo..ve sonrasında.....hiç ilişki olmuyormu....bide yumurtalıklar o zaman çatlammamış oluyo nasıl giricekler bunlar yahuCADIARZU

inşallah rabbim gönlünüze göre verir.sağlıklı hayırlı uzun ömürlü
canım ben her ay aynı gün regli oluyorum.mesela 6 sındamı oldum diğer ay 6 sında.ve benim tam 7-8 günde bitiyor.
herkes aynı olmaz ama size fikir olsun diye yazayım.
ben 28 ekim 2003 de regli oldum.
3 kasımda bitti.
hergün ilişki oldu(malum yeni evliydik):kedi:çocuk istemiyordum güya ama birden fikrim değişti.
sadece 5 kasım ve 7 kasımda korunmasız ilişki oldu.
yani adet olduğum günden sayarsak 9.uncu ve 11 .ci günler oluyor.
ve doktora göre bu günlerde yumurtlama olmaz dedi.ama ben düzenli regli oluyordum.yani yumurtlama öncesi ilişki demekki erkek.
anlatmaya çalıştığımda bu arkadaşlar.yumurtlama sonrası adet olmanıza yakın döllenirse oda kız oluyormuş.1 aralıkta kan testiyle hamiş olduğumu öğrendim.
valla deşifre oldu özel hayatımkaydirigubbakcemile3

canım benim bildiğim ve bilimsel olarak açıklanmış bişey kuzenim hemşire ve hocaları anlatmış erkeği taşıyan sipermler hızlı gidip hızlı ölürlermiş kızlar ise geç gidip geç ölürlermiş bunun için erkek çocuk için sık ilişki gerekmiş vede yumurtalık tam oluşmadan ilişkiye girilmemesi gerek yani adet bittikten sonra 5 gün ilişki yasak çünkü yumurtalık tam oluşmadan spermler girince yumurtalık oluşmadığı için kız spermleri bekler erkekler ise ölürlermiş oyüzden 5 gün sonra ve 5günden sonra ise sık ilişki erkekler erken öldüğü için 1 günde 2kez ilişki önerilir ve 3- 4 gün devam edilmeli ve ilişki sonrası ayaklar yukarı dikilmeli ve daha sonra sağ tarafa yatılmalıymış ben bunu denedim 5 yaşında bir kızım vardı şimdi 5 aylık hamileyim ve oğlum olacak tabi öncelikle allahım hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin ama insan ikisinide istiyo işte neyse canım çok uzattım allahım inşallah sanada sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallah allahım gönlüne göre versin

akasyacim verdigin bilgiler icin tesekkürler bir sey sorucam yumurtlamayla alakasi varmi yoksa yumurtlama olsada olmasada sadece 5 gün sonrasi yapilacakmi yani belkide senin yumurtlama tarihin adetin tam orta dönemine denk gelmis olabilir...ben 33 günde bir adet görüyorum yumurtlamaya yakin senin dediklerini uygulayabilirmiyim yani 5 gün sonrasi olmuyo daha uzun bir süre bende cevabini bekliyorum canim ayrica hemserime selamlar kucak dolusu sevgiler opuyorumnanaktan.gif

benim bildigim adetten sonra kiz adet döngüsünün ortasinda iliski olursa erkek.......ama bazi arkadaslar tersini iddia etmis...belkide bazi hanimlarda degisiyor....CADIARZU

ah o çin çan çonlar yok mu yaktı beni:ecrin_bebek: işin şakası tabi ama çin takvimine göre hamile kaldım canım ama tutmadı maalesef mayısta 29 bıtıyodu yaşım ,yaş 29 a baktım hamıle kaldığım ay da mayıs erkek gösteriyor ama bebişim kız:hulya:

kizlar hic bir takvime inanmayin ..o takvimler nerden bilecek yum.gününü yada bedenin hormonel dengesini...durun ben bi rus takvimine bakayim..kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ben hep bi oğlum olsun istemişimdir evlenmeden önce bile.. erkek çocuklarına çok düşkünüm. kim ne derse desin toplumumuzda erkek çocuk tiryakiliği var kız çocuğu olmayan bi aile bunu eksiklik olarak görmüyor ama erkek eksiklik olarak görülüyor önümde bunun birçok örneği var ben şimdi 7,5 aylık hamileyim oğlum olcak allah nasip ederse hamile kaldığımdan beri rüyamda erkek bebek görüyorum ama en önemlisi sağlık allahım evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin önce cinsiyet dilemektense sağlık dileyin eminim hiç kimse sağlığı yerinde olmayan bi oğlu olsun istemez....[/QUOTE

sağlılka al canım kucağına allah gönlüne göre vermiş ne güzel:) peki bunun için özel bişi yaptınmı ben kızım olmasını istiyorum her nekadar erkek bebeği olmasını isteyenlerin alanı olsada bende takip ediyorum ve sölenenlerin tam tersini uygulamayı düşünüyorum ama kafam çok karıştı kimi dio adete yakın ilişkide kimi dio adet bitiminden 5 gün sonra pek anlayamadım yaaa..

canım bende hamile kaldıktan sonra öğrendim doğruluğunu kontrol ettim bende tuttu. sanada söylüyeyim dedim.. duyduğuma göre yorgun erkeğin oğlu heyecanlı erkeğin kızı olurmuş. ben hamile kaldığımda eşim çok mesaiye kalıyodu işten yorgun geliyodu ve doktor erkek dedi. ayrıca yeni evlilerin ilk gecede hamile kalanların genelde kızı oluyo çünkü ilişki sırasında erkek heyecanlı oluyomuş.. aklında bulunsun belki işe yarar allah gönlüne göre versin....:emir_bebek:

canım bende hamile kaldıktan sonra öğrendim doğruluğunu kontrol ettim bende tuttu. sanada söylüyeyim dedim.. duyduğuma göre yorgun erkeğin oğlu heyecanlı erkeğin kızı olurmuş. ben hamile kaldığımda eşim çok mesaiye kalıyodu işten yorgun geliyodu ve doktor erkek dedi. ayrıca yeni evlilerin ilk gecede hamile kalanların genelde kızı oluyo çünkü ilişki sırasında erkek heyecanlı oluyomuş.. aklında bulunsun belki işe yarar allah gönlüne göre versin....:emir_bebek:

ay çok güldüm buna canım ya vallahi koptum ..:roflol:

Son düzenleme:
ben hep bi oğlum olsun istemişimdir evlenmeden önce bile.. erkek çocuklarına çok düşkünüm. kim ne derse desin toplumumuzda erkek çocuk tiryakiliği var kız çocuğu olmayan bi aile bunu eksiklik olarak görmüyor ama erkek eksiklik olarak görülüyor önümde bunun birçok örneği var ben şimdi 7,5 aylık hamileyim oğlum olcak allah nasip ederse hamile kaldığımdan beri rüyamda erkek bebek görüyorum ama en önemlisi sağlık allahım evladımı sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin önce cinsiyet dilemektense sağlık dileyin eminim hiç kimse sağlığı yerinde olmayan bi oğlu olsun istemez....

Allah gönlüne göre versinde canım valla o senin görüşün.toplumumuzda diye kendi arzunu bence idrak etmişin benneyaptımkiben şahsen erkek çocukları kız çocukları diye asla ayırmam ama kızların aileye düşkünlüğüde bir gerçek,oğlan evlenene kadar,kız ölene kadar derlermiş.ayrıca böyle bir ayrım yapılıyorsa bu senin gibi düşünenlerden kaynaklanıyor.evladın kızı erkeği olmaz bence çok yanlış örneklemişsin...kız çocuğuda bence eksiklik.insan ikiside olsun ister.en önemliside sağlıklı olması....bunu toplum deyip kişisel fikri çoğallaştırmayalım.hepsi evlad..hayırlı doğumlar dilerim....

Allah gönlüne göre versinde canım valla o senin görüşün.toplumumuzda diye kendi arzunu bence idrak etmişin benneyaptımkiben şahsen erkek çocukları kız çocukları diye asla ayırmam ama kızların aileye düşkünlüğüde bir gerçek,oğlan evlenene kadar,kız ölene kadar derlermiş.ayrıca böyle bir ayrım yapılıyorsa bu senin gibi düşünenlerden kaynaklanıyor.evladın kızı erkeği olmaz bence çok yanlış örneklemişsin...kız çocuğuda bence eksiklik.insan ikiside olsun ister.en önemliside sağlıklı olması....bunu toplum deyip kişisel fikri çoğallaştırmayalım.hepsi evlad..hayırlı doğumlar dilerim....

senin önünde hiçmi örnek yok 3 kızı olupda 40 yaşından sonra bide erkek olsun diye çocuk yapan yada bizde 2, düşünüyoruz ama kız olacak diye korkuyoruz diyen yada eskiden beri oğlan doğurmadı diye hor görülen kadınlar sen bence at gözlüğü takmışsın yada işine gelmiyor ve birazcıkda taraflı davranıyorsun valla ben hamile kaldığımdan beri kayınvaldem herşeyini mavi ördü daha cinsiyetini bilmiyoduk ayrıca benim yazımı düzgünce okumamışsın oku ondan sonra cevap yazmaya kalk ben her zaman sağlık dedim hiç bi zaman oğlumu kucağıma almayı nasip et demedim allahıma hep evladımı dedim artık burda ne demek istediğimi anlamışsındır allahım seninde gönlüne göre versin.........

senin önünde hiçmi örnek yok 3 kızı olupda 40 yaşından sonra bide erkek olsun diye çocuk yapan yada bizde 2, düşünüyoruz ama kız olacak diye korkuyoruz diyen yada eskiden beri oğlan doğurmadı diye hor görülen kadınlar sen bence at gözlüğü takmışsın yada işine gelmiyor ve birazcıkda taraflı davranıyorsun valla ben hamile kaldığımdan beri kayınvaldem herşeyini mavi ördü daha cinsiyetini bilmiyoduk ayrıca benim yazımı düzgünce okumamışsın oku ondan sonra cevap yazmaya kalk ben her zaman sağlık dedim hiç bi zaman oğlumu kucağıma almayı nasip et demedim allahıma hep evladımı dedim artık burda ne demek istediğimi anlamışsındır allahım seninde gönlüne göre versin.........

bence sende kaynanan gibi düşündüğün için burdasın ayrıca at gözlüğü takan kim ? bi dön yazılarına bak derim..ister 3 kız ister 4 yada 5 6 hepsinin hayırlısı önemli olan..10 oğlu olupta hayır görmeyen ne analar babalr var.cinsiyet ayırımını eğer kaynanan yapıyorsa bunu açık bi dille yazsaydın bizde şuan bu konuyu seninle tartışmazdık.herkes senin ve kaynanan gibi düşünse hep erkek olurduk o zaman..okudum yazını gayette iyi anladım ozaman genelleme yapmayacaktın bana fırsat vermeyecektin kaynanam gibi düşünenler diyecektin canım..kaydirigubbakcemile5 evladın kızı erkeği olmaz diye bir şey göremedim...at gözlüğünden mi? acaba..kaydirigubbakcemile3 ayrıca sende oğlum olsun diye umutlanmışsın kaynananda seni bildiği için kesin örgüye başlamış.burda suçlu kim? acaba..

Son düzenleme:
erkek çocuklar hayırsız olur sözü acayip moralimi bozuyor. bi oğlum var ve ikincisine hamileyim. niye erkek olunca illa hayırsız olsun ki. hiç bizaman erkek evlat için çıldırmadım.allah ne hayırlısı ise onu verdi diye düşündüm. lütfen böyle şeyler yazıp moralimi bozmayın.okuma o zaman diyeceksiniz ama ne bileyim ben okumadan mesajların içeriğini.

bence sende kaynanan gibi düşündüğün için burdasın ayrıca at gözlüğü takan kim ? bi dön yazılarına bak derim..ister 3 kız ister 4 yada 5 6 hepsinin hayırlısı önemli olan..10 oğlu olupta hayır görmeyen ne analar babalr var.cinsiyet ayırımını eğer kaynanan yapıyorsa bunu açık bi dille yazsaydın bizde şuan bu konuyu seninle tartışmazdık.herkes senin ve kaynanan gibi düşünse hep erkek olurduk o zaman..okudum yazını gayette iyi anladım ozaman genelleme yapmayacaktın bana fırsat vermeyecektin kaynanam gibi düşünenler diyecektin canım..kaydirigubbakcemile5 evladın kızı erkeği olmaz diye bir şey göremedim...at gözlüğünden mi? acaba..kaydirigubbakcemile3 ayrıca sende oğlum olsun diye umutlanmışsın kaynananda seni bildiği için kesin örgüye başlamış.burda suçlu kim? acaba..

benim kayınvaldem öyle bi insan ki senin gibilerini on kere cebinden çıkarır ben eşime bile cinsiyet konusunda erkek olsun kız olsun diye bişey sölemedim oda bana demedi ki kayınvaldeme hayatta erkek olsun demem beklenemez ayrıca kızı olupda hayır görmeyenlerde var bunu da yaz lütfen galiba sizin ailede hiç oğlu olan yok ve sen kıskançlıktan oraya buraya saldırıyosun evet erkek çocuklarını seviyorum ama kızları sevmiyorum demedim şimdi erkek diye biliyorum cinsiyetini belki doktor yanlış gördü kızım olacak eğer öyle olursa bunun için hiç üzülmem sedece sağlığı önemli bide farkındamısın benim yazıma sadece sen böyle cevap yazdın başka biri yazmadı acaba sorun sendemi bendemi????? etrafta o kadar değişik insan varki senide onlardan biri olarak görüyorum şuan doğum iznindeyim kafam çok rahat sadece evladımı düşünüyorum senin yazdıklarını kafaya takıp bu en güzel günlerimi berbat edecek kadar saf değilim.....sende ona buna saldıracağına kendiine uğraşacak bişey bul........

bu topık kavga yeri deil kızlar sakın olun lütfen

evladın kızıda bir ogluda bi..

allah herkese hayırlı evlat versin..

X