Erkeğinize söylemediğiniz şeyler nelerdir?

Dile vurabildiklerimi zaten söylüyorum... Ama söyleyemediklerim... onları zaten bir söyleyebilsemmirmirmirmir

Ona bugune kadar hic yalan soylemedim ama soylemek isteyipte hala icimde kalan o kadar cok sey var ki........

Sinirlenince eski hataları geliyor aklıma, "beni haketmedin" diyesim geliyor, çok seviyorum diyemiyorum... senağlama

evet sevgilime söyleyemediğim ve asla söyleyemeyeceğim çok şey var.. ona o kadar da şeffaf olamam doğrusu... :nazar:

yalan söylemek ayrı.. bazı şeyleri söylememek çok ayrı... ben de yalan söylemem... ama bazı gerçekleri de bilmesine gerek yok...

bizim 10 aylık çok yeni bi ilişkimiz var zaten.. belki yıllarca sürüp giden ve büyük emekler verilmiş bi ilişkiye dönüşürse ona karşı daha şeffaf olabilirim...

mesela ailemle alakalı bazı durumlar var kendime bile itiraf edemediğim... bazı hayallerim var ona söylememin gereksiz olduğu... bi çok hayalkırıklığım var onunla paylaşacak kadar büyük bi bağımın olmayişindan gizlediğim... özlemlerim var... acılarım var... açlıklarım var... var da var... onu seviyorum ama benim içimde bana ait sadece kendime sakladığım bi başka benliğim var... belki çok ilerde sunarım ona bu benliğimi, bir bütün olunca, ortak düşlerde buluşununca, ama şu an gereksiz...

boyle devam ederse ben artık ısın ucunu bırakacagım bunu soyleyemıyorum
bunu soyledıgım zaman bıtecek zaten!!!
yeterınce acı cekıyorum zaten

valla ben içimde bir şey tutmuyorum herşeyi söylüyorum niye içime atıp kendimi sıkayım o sıkılsın.

Çok şey var yaz yaz bitmez söyle söyle bitmezki...
en iyisi susmak ve susu vermek en iyisi:gitme:

Dobrayım ,düşündüklerimi,hissettiklerimi hemen söyelerim.Bir zararını da görmedim şimdiye kadar. Politik olamam kimseye karşı. zemuszemus

offf offf benimde söyleyemedigim seyler varrr ama söylemek istiyorum korkuyorummm...... eşime hiççç yalan söylemedim aslada söylemem amaa ev problemlerimiz var ve ben cogunu eşimden saklamak zorunda kalıyorum ben zaten yeterince üzülüyorum onun üzülmesini istemiyorumm.......

X