Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

avonun berraklaştırıcı gunduz kremini ve super full rimelini çok begenıyorum.birde soyulan maskesi.diger ürünleri berbat tek kelımyle.yuz ykama seylerı tonıklerı cıldımı tahrıs etti saç bakım urunlerı sacımı yaglandrdı.

bu berraklaştırıcı krem nasıl bir şey acaba?

ben avonun bi köpük fondotenini kullandım ama cildime zarar verdi sivilcelenmeye başladı onu kullandıktan sonra bence oriflame önceden oriflame in güzellik danışmanlığını yapıyordum ama bıraktım sonra oriflame in ürünleri güzel özellikle cilt bakım ürünleri tavsiye ederim ben kullanıyorum

evet avon bence de ii deil ben de kullandım köpük fondotenini ama cildimde sivilcelenmeye kızarıklara yol açtı oriflame daha ii onu kullanıyorum tavsiyede ederim önceden güzellik danışmanlığını yapıordum bıraktım ama halen kullanıyorum cilt bakım ürünleri özellikle ii

avon spectra lash maskarayı deneyen var mı? şu 3 kademeli olanı

ben bugün kullandım..kutu olarak falan diğer rimellerden baya bi iri :) 3. kademede kullandım hoşuma gitti..kirpikleri kıvırıp dolgunlaştırıyor,doğallığınıda yitirmiyor..topaklanmada olmadı...ilk çıkan ürünler her zaman daha güzel olur :KK66: superfull kullanıyordum ondanda çok memnunum..takma kirpik takmışım gibi oluyor :))

ben bugün kullandım..kutu olarak falan diğer rimellerden baya bi iri :) 3. kademede kullandım hoşuma gitti..kirpikleri kıvırıp dolgunlaştırıyor,doğallığınıda yitirmiyor..topaklanmada olmadı...ilk çıkan ürünler her zaman daha güzel olur :KK66: superfull kullanıyordum ondanda çok memnunum..takma kirpik takmışım gibi oluyor :))

topaklanma olmaması en iyi yanı o zaman. bakalım aynı performansı bir kaç ay sonra da verecek mi? ben siparişi verdim bugün yarın elimde olur sanırım

Avon'un 24 saat nemlendirici kremini de evdeyken veya yazın kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayrıca Avon'un makyaj malzemeleri,parfümlerinden,duş jellerinden,şampuanlarından çok memnunum.
Oriflame'nin tüm parfümlerini kokladım ve hiçbirini beğenmedim ayrıca makyaj malzemeleride pek hoşuma gitmedi.
Sanki Avon'un makyaj malzemesi daha kaliteli gibime geliyor.
Zaten en başta Avon'un kataloğundaki albenisi bile daha farklı ayrıca Avon'un takıları ve çantalarıda çok güzel oluyor.:)
Ayrıca şunu belirtmeden geçemeyeceğim.
İster Oriflame olsun ister Avon ister başka bir marka eğer bir kremi kullanıdığınız ilk 3 gün içerisinde cildiniz bir tepki veriyorsa cildinizdeki bozukluk kullandığınız üründendir.
Ama yok 1 ay,2 ay sonra cildinizde sivilcelenme,lekelenme vs oluyorsa suçu kullandığınız ürüne atmayın.
Ayrıca hassas bir cilt yapısına sahipseniz eczanelerde satılan ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Benim cildim çok kuru ve alerjik bu sebepke Roc'un ürünlerini kullanıyorum.
Fakat en baştada belirttiğim gibi uzun zamandır da Avon'un 24 saatlik kremini ek ürün evde olduğum zamanlarda veya yazın nemlendirme için kullanıyorum.
Bir de şu da çok önemli elden alınan ürünlerde cildinizin tipini doğru anlatmalısınız.
Tabi karşısınızdaki de satayımda nasıl olursa olsun diye düşünmemeli eğer o kişinin cildine uygun gelmeyecek bir ürünse elindeki satmayıp x marka ürünü al daha faydalı ol demeli diye düşünüyorum.:)
Ben 8 senedir Avon temsilciyim bugüne kadar sattığım tek bir üründen şikayet almadım.
Çünkü doğru kişilere doğru ürünleri satarsanız sorun çıkmıyor.

avon spectra lash maskara biraz önce elime geçti, direk 3. kademede kullandım gerçekten dolgunlaştırıcı etkisi güzel

herkes slm ben avon yuz tonık kullanıdım hıc faydası olmadı acaba kullanan ve begenen varmı

bende yüz ürünlerini kullandım hiç beğenmedim ama makyaj malzemeleri rujları falan iyi
rimellerde iyi ama hemen kuruyor
saçlar için olan ürünler idare eder :1closedeyes:

avon, oriflame vs. hangi marka olursa olsun deneyerek almak lazım. bu işi ciddi olarak yapan satış temsilcilerinde mutlaka denemelik ürünler vardır. parfüm, krem, ruj, fondöten vs. sipariş vermeden önce mutlaka numune isteyin pişman olmamak için.. avondan ablam bir krem almıştı. alır almaz kullanmadı. bir-iki ay sonra kullandığında cildi hassaslaşmıştı. beklentimi karşılamadı veya cildime uygun değil dediğiniz an uğraştırmadan para iadesi yapıyorlar. tek yapmanız gereken üç kampanya içinde sipariş ettiğiniz temsilciye ürünü teslim etmek. aynı garanti oriflamede de var..

X