Lekeler, Çiller Bu krem inanılmaz, anında etki ediyor ve beyazlatıyor, beyazlamak isteyenler okusun.

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
Konuyu düzenliorm arkadaşlar
arkadaşlar arap kızına benzer bi krem ama bi hafta üstüste kullandığınızda soyucu etkisi var etkili bi beyazlatıcı mı bilmiorm

Son düzenleme:
yüzümü yıkadıımda eskisi kadar olmuyo beyaz tabi amma farkı hissediyorm bir haftada beyazlatıomş 3 ayda ise tam 4 ton açılıo cildin kendisi

İçeriği ne acaba? Cİva olmasın :1no2: , civa varsa zararlıdır...

valla ilk sürdüğümde sabah uyandım yüzümü yıkadım aynı beyaz şimdi biraz yıkayınca değişiyo amma etkisi sadece anlık değil 3 ay kadar kullandıktan sonra 4 ton açılıyomuş 5 ytl bişe değil.bu arada sizce nasıl bi kızım bazen kendimi çirkin hissediyorm fotodaki makyajlı halim

canım içeriğine internetten bakabilirsiniz yanlız tercüme ettirin online

içeriği ve açıklaması merak edenlere

İÇERİK: Hidrojene Polyisobutene, gliserin, İzopropil MYRISTATE, Papatya özü, E vitamini Asetat ve Vitamin C.
Yoko Beyazlatıcı Krem zenginleştirilmiştir C vitamini Papatya özü Bu krem olmayan alerji ve dermatolojik bir test. Bu cildinizi rafine cilt yüzeyi için süreç yenileyerek canlandırıyor.

nemlendirme sağlar ve arayan genç bırakmak cilt yumuşaklık geliştirir.

Yoko Beyazlatıcı krem özel olarak yüz cildi gençleştirmek için yaratılmış, yapım C vitamini zenginleştirilmiş bu, beyaz yumuşak ve esnek.

. Işık ve krem dokulu hızlı emilir C vitamini ve Papatya özü ile formüle edilmiştir.
Dermatolojik olarak test edilmiştir. . Tüm cilt tipleri için uygundur.

Güzel bişeye benziyor, bakayım bi sağa sola varsa alayımmm gamyoncuiremsu

aktara bak canım ben ordan aldım sabunu bende alcam sabunla birlikte süper olur

6 milyonsa kesin dandik ve zararlı birşey kusura bakma arkadaşım böyle şeyleri burda tavsiye etmek zararlı oluyo. doktorlar bile şiddetle karşı çıkıyorlar
kim bilir nasıl bir merdiven altı yerde üretmişlerki böyle ucuz
arkadaşım mantıklı ol bi kere en basitinden bir losyon alsan okadar para değil

krem zaten küçük bi kutuda en fazla 15 gün yeter içeriğini de yazdım ben kullanıyorm bende böyle etkileri var dedim isteyen kullanır isteyen kullanmaz kimsenin düşmanı değilim hele kendi düşmanım hiç bişey olursa ilk benm cildime olacak herkes serbest

ben adana'da bir sürü aktara baktım bulamadım kızlar. gülendam sen nerden buldun bunun başka bir adı varmı acaba

Verdiğin bilgiler için teşekkürler
ama benin aklıma takılanlar var cvp verirsensevinirim ??
Arapkızı krem de öyle ama kalıcı bir etkisi yok acaba onun gib değilmi??
yani sürdğün an beyazlık veriyor pudura gibi
birde 1 hafta kullandıktan sonra bilgi verirsen sevinirim

yok böle bişey aktarlarda kaç yere sordum adamlar mal mal yüzüme baktıbaşka bi adı varmı

1hafta oldu fark var amam bi ton kadar diyemem belki yarım tonluk açılma.amma 3 ay sürede etki ediyomş diğer kalıcı ürünler gibi.anlık etkisine gelince akşam sürüyorm mesela sabah kalkıyorm halen gitmemiş yüzümü normal suyla yıkıyorm yine aynı anca üstüne nemlendirici falan sürdüünde tam gidio.amma kalıcı etkiside var nedenmi?yaklaşık 5 gündür banyo yapmadım 5 gün önce banyo yapıp kremi sürmüştüm.vücudum halen beyaz duruyo.arap kızına biraz benziyi amma arap kızı daha çabuk gidiyo ki kalıcı etkisi yok zamnla beyazlaştırmıo yani.bir etkisi daha cildi pul pul soyuyo önceleri yumuşatıo demiştm amam şimdi biraz sert gelio krem.urfada aktardan aldım ben kremi.isteyen olursa gönderm dicm amam kargo ücreti falan var

birde çok az bikrem ya on gün olmadı herhalde biti krem ya

X