Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

arkadaşlar ben izmir den Ebru Durmuş hanıma perşembe gününe rendavu aldım Dr. hakkında bilgisi veya Ebru hanıma ameliyat olan var mı? İzmirde tavsiye edebileceğiniz Dr var mı En kısa sürede olmak istiyorum Dr lar hakkında hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de benim resimlerimi beğenmene çok sevindim Jelesec cim:) Evet ben sanırım anlatmak istediğimi tam anlatamadım.Örnek olarak bir arkadaşın koyduğu resimdeki köpek kulağı görüntüsü ben de tabiiki hiç yok.Hatta ve hatta o kısımlardaki ameliyat izlerim yok gibi duruyor.Sadece basenlerimin fazlalığı genç kızlığımdan beri varolan bir durum.Karın olayım iyice gidince basen fazlalığım daha çok ortaya çıktı gibi geliyor bana.Sonuçta çözümsüz bir şey değil lazer lipoliz zaten istiyordum.Ekim gibi kısmetse onlardan da kurtulurum:)) Bu arada diyet ve spor a tam gaz devam.

Evet sağolsun Ercan bey in ellerine sağlık.Benim ile beraber 2 kuzenim de aynı doktor da olduk ameliyatlarımızı.Hepimizde sıfır hata ve mükemmel sonuçlar.Ne mutlu bize:)

Ay nasıl beğenmem süper olmuş:KK8:inanılmaz karnın,memelerin maşallah genç kız gibi olmuşsun(sakın yanlış anlama o karınla nasıl yaşadın?çok doğru karar vermişsin)bikini rahat giyinirsin tabi çok başarılı bir ameliyat olmuşsun:nazar::nazar:basenleri aldırdı mı, tamam podyumlara çıkarsın artık...hatasız kul olmaz ama doktorlar beni fikrim çok az hata yapmalı,ya mutsuz olmak kimse istemez hele ben zorum iyi olmazsa yandı o doktor:KK52:

arkadaşlar ben izmir den Ebru Durmuş hanıma perşembe gününe rendavu aldım Dr. hakkında bilgisi veya Ebru hanıma ameliyat olan var mı? İzmirde tavsiye edebileceğiniz Dr var mı En kısa sürede olmak istiyorum Dr lar hakkında hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Cenk tokat,birde Dr ahmet ama soyadını hatırlamıyorum,araştır bir kaç doktorla görüş canım.En doğrusu olur inşallah senin için

Ben ne işlem yaptırcagınızı bılmıyorum ama karın germe meme ve burun da ızmırde cemıl tugay ı tek gecerım...

ya bende bu ameliyatı olmak istiyorum ama bi süre sonra karında sarkma vs oluyormu onu merak ediyorum.birde keşke olmasaydım çok acı çektim çok diyen varmı hanımlar.
ben 56 kiloyum boyuma göre kilom süper ama bir göbek var hamile gibi.sarkık deil çatlağım flnda hiç yok.sadece fazla yağlarım var cildimde elastikiyetini koruyor.ama ne zmn diyet yapsam kalça göğüs surat kalmıyo hele ilk önce surattan başlıyorum erimeye.yani vücudu koruyup göbeği eritmem imkansız gibi göbek sıfırlandığında 45 kiloya düşüyorum o zmnda çöp gibi oluyorum.kilomu koruyup göbekten kurtulmanın tek yolu bu gibi görünüyo.tavsiye ediyormusunuz hadi el birliğiyle cesaretlendirin beni bi koşu gidip kurtulayım şu göbekten

Arkadasım sarkık degıl ve catlagım yok dıyorsun? peki bu durumda hemen bıcak altına yatmanı ben gereksız buluyorum.Ssebeb bu kılolar spor vede platesle yok edılebılır ben gobegımden platesle kurtuldugumda gobegım sarkıyordu ve bu benı tatmın etmıyordu dıyet yap demıyorum dikkat et sadece bolgesel zayoıflamak ıcın bır cok spor ve alet var bunları 1 yıl sabırla hıc bırakmadan yapmalısın dıyorum.. Karar senın arkadasım her amalıyatın bır rıskı var unutma en son care olmalı amalıyat.. Sevgıyle kal....

Ogltkn teşekkür ederim kendi adıma bu resmi koyduğun için:) İnanamadım görünce.Son derece hatalı ve başarısız yapılmış bir ameliyat görüntüsü var bu resimde.

Evet ben bundan 2 ay once karın germe ve sılıkon taktırdım ve ıkısınden de menunum sadece sılıkonlarım sankı hıssedıyorum gıbı yanı daha yenı oldugu ıcınmı bılemıyorum goruntu harıka cok begenıyorum ama sankı elleyınce alt kısımlarda sılıkonu hıssedıyorum yada ben cok mukemmelı arıyorum bılemıyorum:)) ama karın amalıyatımda baştan doktorumla uzun uzun konustum kopek kulgı ızını ozelıkle belırttım oda bana egere kısa ortada kalan ızde dıretırsenız deri fazlası sonlarda toplanıp botluk yapıyor ve sonuc oyle oluyor demıstı bende sız en ıyısını bılırsınız demıstım guıvenıp yattım doktoruma ıyıde yapmısım dumduz bır karnım var ızlerım cok altta ve gun gun belırsızlesıyor:))) BİRBİRİMİZİ BİLGILENDIRELIM Kİ! KOBAY KONUMUNA DÜŞMEYELIM.. SEVGİLER KIZLAR....

merhaba benf Ebru hanımı duydum çokta başarılı imiş,fakat fiyatı bana çok yüksek geldi onun yerine Bergama devlet.hastanesindeki plastik cerrahla görüştüm hem çok başarılı olduğunu duymuştum hemde fiyatıda çok uygun görüş istersen bir,bende mayıs 15 ten sonra ameliyat olacağım1,5ay öncesinden sigarayı bırakmam gerekiyormuş:KK5:bakalım bırakmaya çalışıyorum..

merhaba benf Ebru hanımı duydum çokta başarılı imiş,fakat fiyatı bana çok yüksek geldi onun yerine Bergama devlet.hastanesindeki plastik cerrahla görüştüm hem çok başarılı olduğunu duymuştum hemde fiyatıda çok uygun görüş istersen bir,bende mayıs 15 ten sonra ameliyat olacağım1,5ay öncesinden sigarayı bırakmam gerekiyormuş:KK5:bakalım bırakmaya çalışıyorum..

Tabıkı heekes te sonuclar mukemmel olmayabılır ben bır arkadasımda gordugunm oıcın ebru hanımı onermedım bırebır 2 kısıyı gordum..Gördüklerim gogus amalıyatı dıklestırme olmuslardı ve ızler cok kotuydu arkadasım cok uzgundu 2 . operesyonu olmak zorunda kaldı karında nasıl bılemem ama goguste bu ızler oluyorsaa meme uclerınde sımetrı yoktu once ebru hanımla gorustum ben ve benı tatmın etmedı hep derım erkek doktorlar daha başarılı...

Tabıkı heekes te sonuclar mukemmel olmayabılır ben bır arkadasımda gordugunm oıcın ebru hanımı onermedım bırebır 2 kısıyı gordum..Gördüklerim gogus amalıyatı dıklestırme olmuslardı ve ızler cok kotuydu arkadasım cok uzgundu 2 . operesyonu olmak zorunda kaldı karında nasıl bılemem ama goguste bu ızler oluyorsaa meme uclerınde sımetrı yoktu once ebru hanımla gorustum ben ve benı tatmın etmedı hep derım erkek doktorlar daha başarılı...

Sibel hanim arkadaslari bilgilendirdiginiz icin ben de size tesekkür ederim.
Doktor konusunda destek sart, herkes icin iyi doktor diyorlar ama yaptigi isleri görmek lazim tabii ki de.

Memede izler bu kadar kötüyse karında düşünemiyorum sonuçları:100:hep söylüyorum doktor bu işin baş mimarı,bunu paylaşman çok güzel sibel... amaç burda birbirimize yardımcı olmak.Evet bende hep erkek doktorlara sıcak bakarım,daha başarılı bulurum(ama bazen buda yanıltıcı olabiliyor,ismi forumlarda sıklıkla gecen bir doktorun bana göre çok başarısızdı sonuçları)Senin sürecini takip etmiştim maşallah:nazar:

Son düzenleme:
Sibel hanim arkadaslari bilgilendirdiginiz icin ben de size tesekkür ederim.
Doktor konusunda destek sart, herkes icin iyi doktor diyorlar ama yaptigi isleri görmek lazim tabii ki de.

Ne yazık ki... sonuçlarından memnun olmayan kişiler bile, doktorumu seviyorum başarılı bir ameliyat geçirdim diye yazıp 3 ay sonra başka doktorla görüşme yapıp revizyon ameliyatı olabiliyor.Herkes samimi olmayabiliyor,en iyisi yapılan işlemleri canlı görebilmek keşke herkes bu konuda şanslı olabilse.

Şu anda o kadar mutluyum ki anlatamam:KK3:senin yazından sonra acabalar yine kafama doluştular,karın germeden vazgeç diye kendi kendimi boğarken,sana attığım mesaja dönmen beni çok mutlu etti.Telde anlattığın da senin köpek kulağı dediğin şeyin aslında o olmadığını anlamış oldum(yanlarda olan deri fazlası,büzüşme olayı benim bildiğim ve bunun çok kötü durduğunu görmüştüm resimlerden)ve üstüne birde öncesi ve sonrası resimlerini yollaman beni inan çoooook rahatlattı.Maşallah inan tek kelime harika olmuş:nazar::nazar::nazar:müthiş değişim resimlerini koymak istermisin bilmiyorum ama benim şahsi fikrim koy ve bu değişimi herkes görsün.Doktorunun(aynı zamanda benim de doktorum)ellerine sağlık.Yardımın için teşekkürler:KK16:

Sen çok takıntılı'sın sendeki o sonuçlarla hala kafan da acabalar'mı vardı...gel beni'de gör sonuç eski serap,out yeni serap in(çok'da mütevaziyim)bana'da maşallah:nazar: Ya bir gün bile düşünme,doktorun başarısı tartışılmaz yaptığı işler ortada,en baş örnek sensin buna...bir çoğumuz senin sonuçlarından sonra karar verdik unutma,sevgiler

sibel çok güzel açıklamışsın...ben de bi fotoğraf ile köpek kulağı nedir diye merak edenleri aydınlatiim dedim :) hem kısa iz, hem de köpek kulağı olmayan karın germe sanırım en başarılı karın germe oluyor...

Eki Görüntüle 376526

Aman Allahım;bu ne böyle çok kötü bumu köpek kulağı?Bu nasıl doktor,hiç yapmasa daha iyidir kadının karnı daha kötü görünmüş baksana...benim izim çok kısa değil ama bir ay oldu incecik ve dümdüz:nazar:

Ben de benim resimlerimi beğenmene çok sevindim Jelesec cim:) Evet ben sanırım anlatmak istediğimi tam anlatamadım.Örnek olarak bir arkadaşın koyduğu resimdeki köpek kulağı görüntüsü ben de tabiiki hiç yok.Hatta ve hatta o kısımlardaki ameliyat izlerim yok gibi duruyor.Sadece basenlerimin fazlalığı genç kızlığımdan beri varolan bir durum.Karın olayım iyice gidince basen fazlalığım daha çok ortaya çıktı gibi geliyor bana.Sonuçta çözümsüz bir şey değil lazer lipoliz zaten istiyordum.Ekim gibi kısmetse onlardan da kurtulurum:)) Bu arada diyet ve spor a tam gaz devam.

Evet sağolsun Ercan bey in ellerine sağlık.Benim ile beraber 2 kuzenim de aynı doktor da olduk ameliyatlarımızı.Hepimizde sıfır hata ve mükemmel sonuçlar.Ne mutlu bize:)

Maşallah:nazar:izler zamanla hiç rahatsız etmez o kadar ince ve düzgün'ki...sende çok iyi bir örneksin izlerin yok gibi durması beni mutlu etti.Lazer lipoliz yaptırır basenlerinden'de kurtulursun,diyet'de başarılar,doktorumuz aynı sevgiler.

Mrb Ben olursa nisan 15 inw kadar olup okullar kapanana kadar iyileşmek istiyorum. Merak ettiğim karın şisiyormuş bir büre bilginiz var mı? Perşembe Ebru hanımla görüşüp bende öğrendiğpim bilgileri paylaşırım. Fiatı yüksek derken ne civarı bilgin var mı? Tşk.

X