Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

2 sezeryanla doğum bi yumurtalık ameliyatı ve kocamannnn sarkan bi göbek :gitme:eek:rtak sıkıntımız:gitme: ameliyatı olan arkadaşlarıma geçmiş olsun diyorum ve cesaretlerinden ötürü tebrik ediyoruma.s.ben istesem parayı denkleştirsem bile cesareti nerden bulacam yamafoldumben

İşte buradan bulacaksın sersericiğim. Bizim gibi ameliyat olanlardan ve olacaklardan. Sen parayı topla ufak ufak elbet sarkık karından kurtulmak için canına tak diyen bigün ihtiyacın olacak. Öpüyoruz seni. Kadın isterse herşeyi başarır, hamurumuzda var bu.kötükedihüso

çok güzel cevaplamışsın aliyesmacımm..zaman azaldı sıra bana geliyor.sabırsızlanıyorum.bir an önce olup kurtulmak istiyorum.ağrıda olacak sancıda sonuçta büyük bir ameliyat bu.
imkanınız varsa olun arkadaşlar..ben 5 eylülde kısmetse yatıyorum hastaneye.

Ben artık iyice toparladım meryyciğim ya sağol şeker. Ben de bizi terkettin sandımdı. Hadi bakalım gittikçe azalıyor zaman, takip edeceğiz burdan. Bebiş nasıl???:emir_bebek:

bebiş çok şeşerrrr :)) zaten oldum olası 5-6 aylık bebeklere bayılırdım ben :KK70:..:emir_bebek:her sabah yiyorum şimdi..iyi olmana sevindim.sen iyiyim dedikçe ben daha çok hevesleniyorum.az biraz diyete başladım şimdi birde düzenli olarak akşamları bantta yürüyorum.ameliyata kadar ne verirsem kardır dimii.

Evvet tabii ki öyle. Bebişini benim içinde yermisin lütfeeen ben de çocuklara bayılırım. Onlara sahip olmak için 5 kere bile karın ameliyatı olur insan. Tatlım özelden bir arkadaşla konuşuyoruz ona anlattım sana da mutlaka doktorun söylemiştir ameliyattan 3 gün önce barsakları boşaltıp kabız kalmamanı sağlayacak ilaç kullanıyoruz, Aylin hanım hatırlat unutabilirim demişti de sen de doktoruna hatırlat şekerim. Karın ameliyatından sonra kabız kalmak ölüm olur herhalde. Hadi bakalım Ayın 29'unda tatile çıkıcam ama laptopum yanımda olacak ,iş takibi :KK43:((( . Seni de takip edeceğim. Öptüm.

canım bebiş yanımda senin içinde öptüm:emir_bebek: ayaklarından ama :))kurabiyelerim onlar benim çok tatlılar.hatırlatman için teşekkür ediyorum.bu tabiki çok önemli bir konu.ama doktorum bir hafta önce çağıracağını söyledi bana.o zaman daha teferruatlı konuşuruz.
hadi bakalım ipli bikinileri giy artık bu kadar zahmetten sonra yakışır valla...fıstık oldun nede olsa :)):dance:

aliyesema çok sevındım.bende yuzmeye gıdttım buara sıksık.az fazlalık kılomda gıttı..2 kılo daha kaldı sanırım onuda verıcem.sana anlattıgım sebebten bıraz ertelendı ama işe gırmeden yaptıracagım.
hayat yaşamaya deger.bır gun bıle yaşayacak olsam bu dünyada eyer şu karnım düzelmış görmeden ölürsem gözüm açık gıder.
bırgün bıle yaşanacaksa da bu hayat o göbek güzel yaşanmalı..
RABBIME ŞÜKÜRKI TEKNOLOJI BIZLERE YETIŞTI
YA YILLAR ÖNCEKI KADINLAR.
DOGUMDA BOZULAN KARINLARI ILE BIR ÖMÜR GEÇıRıYORLARMIŞ.
,GERÇı OZAMANLARDA DÜŞÜK BEL BILGISAYAR CEB TEL YOKTU..
YANI EVLILIKLER DAHA UZUN ÖMÜRLÜ ıDı.EŞLER DAHA SADIK ANLAYIŞLI..,
ŞıMDı EŞLER ORDAN BURDAN TEKNOLOJI YUZUNDEN GUZELLERI GÖRDÜKÇE BIZLERI KOMPLEKSE SOKUYORLAR..

2 EVLADIM VAR BIN KARIN FEDA OLSUN ONLARA .....
HAVUZDA DIKIŞI OLAN KADIN GÖRDUM.DIKIŞI KOTU YAPILMIŞTI AMA GENEDE SOLMUŞ VE BRONZLAŞTIGI ıÇıN BELLI OLMUYORDU..
BIKINI GIYMIŞTI..ÇOK GUZEL BIR KARNI VARDI..
INANIN YAPTIRIN MADDI HAZIR ISENIZ.

Allah Allahhh...gaza geldim iyice teomakçımmm.işin doğrusunu yazayımmı size :KK43:( çok korkuyorum ben bu ameliyattan.ama sonuçlara bakıyorum görsellerden, çok başarılı olanlar var.
aliyesma bana büyük cesaret verdi.inşalla bende onun kadar şanslı olurum. :))

aliyesema çok sevındım.bende yuzmeye gıdttım buara sıksık.az fazlalık kılomda gıttı..2 kılo daha kaldı sanırım onuda verıcem.sana anlattıgım sebebten bıraz ertelendı ama işe gırmeden yaptıracagım.
hayat yaşamaya deger.bır gun bıle yaşayacak olsam bu dünyada eyer şu karnım düzelmış görmeden ölürsem gözüm açık gıder.
bırgün bıle yaşanacaksa da bu hayat o göbek güzel yaşanmalı..
RABBIME ŞÜKÜRKI TEKNOLOJI BIZLERE YETIŞTI
YA YILLAR ÖNCEKI KADINLAR.
DOGUMDA BOZULAN KARINLARI ILE BIR ÖMÜR GEÇİRİYORLARMIŞ.
,GERÇİ OZAMANLARDA DÜŞÜK BEL BILGISAYAR CEB TEL YOKTU..
YANI EVLILIKLER DAHA UZUN ÖMÜRLÜ İDİ.EŞLER DAHA SADIK ANLAYIŞLI..,
ŞİMDİ EŞLER ORDAN BURDAN TEKNOLOJI YUZUNDEN GUZELLERI GÖRDÜKÇE BIZLERI KOMPLEKSE SOKUYORLAR..

2 EVLADIM VAR BIN KARIN FEDA OLSUN ONLARA .....
HAVUZDA DIKIŞI OLAN KADIN GÖRDUM.DIKIŞI KOTU YAPILMIŞTI AMA GENEDE SOLMUŞ VE BRONZLAŞTIGI İÇİN BELLI OLMUYORDU..
BIKINI GIYMIŞTI..ÇOK GUZEL BIR KARNI VARDI..
INANIN YAPTIRIN MADDI HAZIR ISENIZ.

Canım benim yaa ben de seni merak ediyorum ama mesaj falan atıp boğmak istemiyorum. Artık hayatında herşeyi geride bırakıp yepyeni bir sayfa açacaksın, herşey çok güzel olacak merak etme. İşlerini hallet kendine bak biran evvel. Hep konuşulan hep düşündüğüm bir kadın isterse herşeyi yapabilecek güçtedir. Süperiz biz, erkeklerse kocaman birer çocuk, herzaman bize muhtaçlar bizde ise herzaman herşeyi yapabilecek güç bulunur. Yaşasın KK, sizlerle tanıştırdı beni. 3 adet ipli bikinim mevcut çantamda.

canım bebiş yanımda senin içinde öptüm:emir_bebek: ayaklarından ama :))kurabiyelerim onlar benim çok tatlılar.hatırlatman için teşekkür ediyorum.bu tabiki çok önemli bir konu.ama doktorum bir hafta önce çağıracağını söyledi bana.o zaman daha teferruatlı konuşuruz.
hadi bakalım ipli bikinileri giy artık bu kadar zahmetten sonra yakışır valla...fıstık oldun nede olsa :)):dance:

Senden duymamış olayım Merry, yakıştıramadım doğrusu. Burda paso gaz veriyoruz yaaa, ben olurken kimsecikler yoktu Panter miydi bi arkadaş vardı o yazdıydı acık. İki çocuk doğuruyosunda bir deri parçası aldıramıycaksın yani, cık cık cık.Tatlım benim takipteyim hadi bakiim sırıt biraz, kurabiyeleri öp , rahatla, relax bayanlar, canı tatlı ben ki çocuk doğurma cesaretim yok daha, bu ameliyatı olduysam ohooo siz çoktan olursunuz yaww:enbuyukkk:

haklısın canım ama araştırıp okudukça iyi olanı olmayanı ne bileyim ya..birazda bebek küçük ya sıkıntım ondan aslında.yalnız yanlış anlaşılmasın kararlıyım parayı bile hazırladık..eşimde çok istiyor çünkü ben artık bunalıma girmek üzereyim.zaten hiç planda yokken bir bebek sahibi olmak ardından tüm sosyal yaşantını iş hayatını arkana bakmadan terketmek zorunluluğu ve birde alınan kilolar dehşet verici bir karın :KK43: ben cidden takıldım bu konuya.korkuyorum evet ama nedeni sezeryandan çok ağrılı uyandım.aynı olacak diye endişeleniyorum..aliyesma ben gerçekten seni dinledikçe kararımı kesinleştirdim.teşekkür ederim sana..öpüyorum :)

slm arkadaşlar aliyesma nın ısrarı üzerine artık bende buraya yazacam:))) malum ortak derdimiz kocaman ve sarkmış göbeklerimiz:kedi: 2 çocuk ve alıp verilen kilolar nedeniyle iğrenç bir göbeğe sahibim ve artık bu göbekten kurtuluyorum tam bir haftam kaldı 22 ağustos a gün aldım aslında vermem gereken 7-8 kilom daha var ama dr.um kilon vücunla orantılı ameliyat için beklememiz gerekmiyor dedi zaten benimde beklemeye vaktim yok sadece ramazan ayında boş kalacağım için kiloyu önemsemedim
12 sene önce vajina estetiği yaptırdım inanın o ameliyat daha zor çünki o ameliyatda oturma yasağı var 1,5 ay:)) nasıl sıkılmıştım 1,5 ay yatmakdan kaydirigubbakcemile3 bu ameliyatdan korkmuyorum sezeryanın biraz büyük kesiği bence:))) saadece ameliyat sonrası karnımın görüntüsü nasıl olacak diye heyecanlanıyorum inş herşey güzel olur :)))))

Son düzenleme:
gaboni merhaba..sen benden 15 gün önce olacaksın ameliyatı..lütfen yazmaya gelişmelerden haberdar etmeye çalış bizi.umarım çok çabuk iyileşirsin.
fiyatta anlaştınızmı?merak ettim.benim doktorum liposuctıon+karın germeye 5000 ytl istedi.
birde gerçekten 1,5 ay sürdümü vajina estetiği.bu çok uzun bir süre değilmi?

gaboni merhaba..sen benden 15 gün önce olacaksın ameliyatı..lütfen yazmaya gelişmelerden haberdar etmeye çalış bizi.umarım çok çabuk iyileşirsin.
fiyatta anlaştınızmı?merak ettim.benim doktorum liposuctıon+karın germeye 5000 ytl istedi.
birde gerçekten 1,5 ay sürdümü vajina estetiği.bu çok uzun bir süre değilmi?

slm canım benim liposuction yok sadece karın germe yapılacak 2000 lira vajina estetiği ve rahim sarkması vardı bende yani 2 ameliyat birden oldu hem karnımda hem altda dikişler vardı hastanede 6 gün kaldım eve geldiğimde kalkıp her işimi yapabiliyordum sadece oturmak yasaktı dikişlerin açılma riski varmış 1,5 ay oturmayacaksın dedi dr yattım gezdim ama oturmak gibisi yok ya :roflol: yatmakdan yanlarım acıdı :roflol:

Merhaba Gaboni seni burda görmek ne güzel. Bence bu forumu okuyan ameliyat olan veya olmak isteyen birçok kişi var. Herkes burada yazsa ne güzel olur. Birbirimizden destek alırız yaw. Kusura bakmayın kızlar dışardaydım biraz geç yazdım size. Düşük bel pantulumla dolaştım ıstiklalde ellere inat.zemuszemus

Merhaba Gaboni seni burda görmek ne güzel. Bence bu forumu okuyan ameliyat olan veya olmak isteyen birçok kişi var. Herkes burada yazsa ne güzel olur. Birbirimizden destek alırız yaw. Kusura bakmayın kızlar dışardaydım biraz geç yazdım size. Düşük bel pantulumla dolaştım İstiklalde ellere inat.zemuszemus

tşk ederim canım artık burdayım:))
sen hak ettin düşükbel pantalonu tadını çıkar canım bol bol gez darısı bizim başımızaopuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun elbette zor olur oturamamak..ama bitmiş ne güzel şimdi diğer operasyonuda oldunmu ohh rahat rahat gezersin fıstık gibi :))

slm kızlar bende artık buraya yazıcam. ameliyat olalı 1 ay oldu dün :)gitgide düzeliyor çok merak ediyorm bende izler iyileşinceki görüntüyü.benim ameliyat olan arkadaşlara sorum var göbek deligimin üstünde şişlik var hani midem çok dolmuşta çıkmış gibi doktorum karın kaslarını diktigi için oldugunu 6 ay içinde geçecegini söyledi sizde olmuşmuydu acaba???

X