Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba arkadaslar ben 23 mayis ta hem karin germe hem meme diklestirme yaptirdim. Daha once yaptirmis olan arkadaslar iyilesme sureci nasil gecti anlatabilir misiniz? 😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar öncelikle gecmis olsun. Karin germe olmadigim icin yorum yapamiycam. Ama 31 Martta meme diklestirme oldum. 2 ay oldu ve suan önceki yasantmin aynisini sürdürüyorum. Benim ameliyat sonrasi dönemim cok iyi gecti evet hafif agrilarim oldu ama dayanilmiycak gibi degildi. memeler asiri gergin ve sis oluyor sanki patliycakmis gibi ve sanki insana hic düzelmiycekmis gibi geliyor ama 1 haftadan sonra oldukca rahatlamaya basliyorsunuz. Hatta ben 1 hafta sonra istanbul turuna cikmistim :KK1: Gün gectikce daha da iyi oluyorsunuz. Benim suan gayet yumusak oldular silikon hic yokmus gibi ilk baslarda kücücük oldu derken simdi sekil aldikca bomba gibi oldular, gögsümü gere gere geziyorum :KK1: Suan tek sorunum hala yatagima gecememis olmam doktor artik sorun olmaz dedi ama bir gün yatagim da yattim artik nasil serildiysem sabah gögüslerimin agrisiyla uyandim :KK1: 3 ay yüzüstü yatmak yasak oldugu icin korkuyorum azcik deli yatarim da onun icin hala oturma odasinda daracik koltukta yatiyorum. 3 ay olsun sporcu sütyenini cikarayim o zaman yatagima gecmeyi düsünüyorum. Umuyorum Sizde en kisa zamanda normal yasantiniza geri dönersiniz.

Bende 7.5 a yaptırdım ama içinde burun estetiğide vardı.. Sırt karın ve aimitlere lipo ve tam karın germe 5.5 tu

Hmm seninde baya uygun olmus maliyeti.. ben henuz olmadim hala araştırıyorum ebru durmusla görüştüm sadece .. senin drun kim canim hangi sehirdesin ve memnunmusun amliyatindan

Hmm seninde baya uygun olmus maliyeti.. ben henuz olmadim hala araştırıyorum ebru durmusla görüştüm sadece .. senin drun kim canim hangi sehirdesin ve memnunmusun amliyatindan

Evet cnm memnunum çok şükür.. Can kopal izmirde oldum.. Albümüm kapalı ekleyeyim bakıp silersin sonra :)

Bende 7.5 a yaptırdım ama içinde burun estetiğide vardı.. Sırt karın ve aimitlere lipo ve tam karın germe 5.5 tu

Canım vallahi senin dr bi kere muhteşem. Hem burun hem karın çok iyi ben bayıldım. Fiyat desen süper ötesi😀
Ama ben istanbuldayım. Buralarda olsa inan kaçırmaz koşa koşa giderdim...
Bence çokkk şanslısın capoeiracımmm

Canım vallahi senin dr bi kere muhteşem. Hem burun hem karın çok iyi ben bayıldım. Fiyat desen süper ötesi😀
Ama ben istanbuldayım. Buralarda olsa inan kaçırmaz koşa koşa giderdim...
Bence çokkk şanslısın capoeiracımmm

Çok saol cnm benim :)) gerçektende çok şanslıymışım.. İstanbulda kalacak yerim yok diye vaz geçip izmirde oldum.. İnan hala her sabah aynaya baktığımda hem rabbime şükrediyorum hemde can beye teşekkür ediyorum.. İnşallah herkezin gönlüne göre olur

Çok saol cnm benim :)) gerçektende çok şanslıymışım.. İstanbulda kalacak yerim yok diye vaz geçip izmirde oldum.. İnan hala her sabah aynaya baktığımda hem rabbime şükrediyorum hemde can beye teşekkür ediyorum.. İnşallah herkezin gönlüne göre olur

İnşl canımm ya..
Bi kaç şey sormak istiyorum sana.Kaç kilo gitti operasyondan sonra sende, bi de sırtına da lipo yaptırmıştın galiba benimde olacak nasıl fark birazbilgi verebilir misin??

İnşl canımm ya..
Bi kaç şey sormak istiyorum sana.Kaç kilo gitti operasyondan sonra sende, bi de sırtına da lipo yaptırmıştın galiba benimde olacak nasıl fark birazbilgi verebilir misin??

Ya aslında baya yağ alındı.. XL den S besene düştüm ( tabiii zamanla, çıkar çıkmaz olmadı) sırtımdaki apartman katları gitti.. Ama ilk zaman tartıldım 3 kilo eksik çıktı sadce , depresyonun dinine vurup dr u aradım. Oda dedi ben sana 3 aydan önce tartılma demedimmi die.. Bugün 3 aylığım tartılmadım valla.. Amaaan dolabımı yeniledim tartıdan banane :)

Ya aslında baya yağ alındı.. XL den S besene düştüm ( tabiii zamanla, çıkar çıkmaz olmadı) sırtımdaki apartman katları gitti.. Ama ilk zaman tartıldım 3 kilo eksik çıktı sadce , depresyonun dinine vurup dr u aradım. Oda dedi ben sana 3 aydan önce tartılma demedimmi die.. Bugün 3 aylığım tartılmadım valla.. Amaaan dolabımı yeniledim tartıdan banane :)

Bende bu sirtimdaki katlardan feci bunalmis durumdayim.darisi benim gibilerin basina artik. Masallah canim s bedeni gormussun daha ne olsunn. Bana m beden de yeter😀😀
Cok sagol canim cevabin icin feci umutlaniyorum boyle mutlu arkadaslari gorunce.

Bende bu sirtimdaki katlardan feci bunalmis durumdayim.darisi benim gibilerin basina artik. Masallah canim s bedeni gormussun daha ne olsunn. Bana m beden de yeter😀😀
Cok sagol canim cevabin icin feci umutlaniyorum boyle mutlu arkadaslari gorunce.

Benim vücut şekle girsiyse herkezinki girer .. Dr yollasa fotolarımı, eklicem, ay gerek yokmuş diyen herkez eee nasıl durdun bunca zaman dicek eminim :)) inşallah seninde gönlünce olur cnm benim

tatlım... XL den S bedene mi....:KK53:

inanamıyorum...:KK53:

tutmayın beni lipo yaptırıcam... :KK62:

herşeye sarkıyom zaten.. :KK60:

canım tüm operasyonlar için ne kadar ödemiştin...

X