Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar dikişlerimin üzerindeki bantlar döküldü gerçekten ince bir iz ve mükemmel bir göbek deliği ve dümdüz bir karın ince bir bel... Yarından sonra tam bir ay olacak ... Dr.Mehmet KAYA ... Gerçekten harikalar yaratmış.kendimi süper hissediyorum... Ameliyattan önce arkadaşlarım 'delimisin ne gerek var ' diyorlardı... İyi ki dinlememişim. Sadece karar verin... Şöyle demiştim onlara... Sanki safra kesemde taş olsa ya da herhangi bir sağlık problemi , bir kaza ne bileyim işte... Ameliyat olmuyacakmıydım... Gözümüzde büyüttüğümüz kadar bir şey değilmiş... Şöyle düşünün anne olurken acı çekmiyormuyuz.... Bence bu kadar az ve geçici nir acıya değer... Sonuç barışık olduğunuz aynalar... Sınırsız bir gardrop... :))))

Kızlar kızlarrrr cuma günü saat 13:00 de de ben giriyorum ameliyata bana sans dileyinnnnnn kendime gelince gelirim yasadiklarimi yazarım... optum sizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar kızlarrrr cuma günü saat 13:00 de de ben giriyorum ameliyata bana sans dileyinnnnnn kendime gelince gelirim yasadiklarimi yazarım... optum sizi

Allah yardimcin olsun cnm ins hersey gonlunce olur ameliyattan sonra zaten ne kadar dogru bi karar vermissin diceksin :)

Arkadaşlar refakatçi olmadan ameliyat zor olur mu?

Zor olur ben dogrulup suyumu bile icemiyodum ilk ogunlerimi kardesim yedirdi gerci gogus arti karin kombin ameliyatti ama muhakkak yaninizda biri olsun ciddi ameliyatlar bunlar allah esirgesin ciddi bir durum olsa ne yapacaksiniz ki burda bir arkadasimiz yasamisti boyle bir durumu her ameliyat bir risktir lutfen hafife almayin

Yeni ameliyat olacaklara bol sans diliyorum harika olsun sonuclariniz. Ben bir sure giremedim, 21inde 3. Ayim dolacak ve hala sisim moralim bozuk vallahi :KK43:

Yeni ameliyat olacaklara bol sans diliyorum harika olsun sonuclariniz. Ben bir sure giremedim, 21inde 3. Ayim dolacak ve hala sisim moralim bozuk vallahi :KK43:

Geçmiş olsun arkadaşım benim ameliyatım çocuğumun rahatsızlanmasından dolayı ertelendi.her işte bi hayır vardırşişlikleriniz için doktorunuz ne diyor? Normaldir herhalde.

Geçmiş olsun arkadaşım benim ameliyatım çocuğumun rahatsızlanmasından dolayı ertelendi.her işte bi hayır vardırşişlikleriniz için doktorunuz ne diyor? Normaldir herhalde.

Normal diyor ama ben yine de gidicem tekrar bi kontrole. Gecmis olsun size de, gec olsun guc olmasin demisler siz ameliyatliyken hastalik daha zor olurdu hayirlisini dilerim hakkinizda

Allah yardimcin olsun cnm ins hersey gonlunce olur ameliyattan sonra zaten ne kadar dogru bi karar vermissin diceksin :)

Cok tesekkur ederim canim inşallah sorunsuz bir sekilde girer cikarim ve mutlu sona ulasirimmmm. :)

Kusura bakmayin ben bu aralar pek giremiyorum malum ramazandi bayramdi tatildi derken cok yogun ve yorucu gunlerden sonra baya sure gecmis .simdi okuya bildim msjlarini .bana moral vermis oldun sagol.tatil gecti ben sadec bir kilo verbildim âmeliyata 73kiloyla giricem sanirim .sonuctan memnun kalacagima okadar inaniyorumki.insallah hersey guzel olur.esim sirf benim ameliyat olabilmem icin kredi cekiyor .onunda mutlu olmasin cok istiyorum.tabi ben nekadar bakimli olursam iliskimizde okadar kuvvetli oluyor.bana bakmasindan rahatsiz olmicam artik cok mutlu ve umutluyum.ameliyat acik soylemek gerekirse ilk ameliyattan sonra cekecegim aci bile umurumda degil okadar istiyorum olmayi .sanirim baya bi suruyomus acisi.neyse ameliyat tarihimi paylasirim sizinle tekrar.iyi gunler.

merhaba arkadaşım bede seninle aynı durumdayım ben karın germe meme şekillendirme kol germe ve lopo bunların hepsini birden kombine olacağım benim içinde eşim kıredi çekecek kıredim onaylanırsa uzun süredir internetten görüşdüğüm izmirdeki doktorda olacağım ama hiç muayanesine kitmedim ama interneten çok ilgilendi benimle yinede ön görüşmeye gideceğim daha beni görmeden fiyatını bile anlaştık bana çok uygun geldi bana fotolarını da gönderdi benimde acı umrumda değil üç doğumum var o kadar bıktım ki sarkan fazlalılarımdan üç doğumum sezeryanla oldu ama bu acı inan bana umrumda değil sende benimle aynı durumdasın onun için seni anlıyorum seni arkadaşım olarak ekliyorum kabul edermisin eğer edersen seninle görüşmeye devam ederiz hoşca kal görüşürüz:KK16::KK16::KK16::KK16:

Selam Kızlar,
Yıllardır sizlerin yazılarınız takip ediyordum, hep istiyordum ama cesaret edemiyordum.
Karın gerdirme ameliyatına sonunda yaptırdım. Çarşamba günü oldum ameliyatı. Bugün 4. günüm.
Hala ağrılarım var karnımı göremedim.
İnşallah sorun yaşamam.

merhaba arkadaşım bede seninle aynı durumdayım ben karın germe meme şekillendirme kol germe ve lopo bunların hepsini birden kombine olacağım benim içinde eşim kıredi çekecek kıredim onaylanırsa uzun süredir internetten görüşdüğüm izmirdeki doktorda olacağım ama hiç muayanesine kitmedim ama interneten çok ilgilendi benimle yinede ön görüşmeye gideceğim daha beni görmeden fiyatını bile anlaştık bana çok uygun geldi bana fotolarını da gönderdi benimde acı umrumda değil üç doğumum var o kadar bıktım ki sarkan fazlalılarımdan üç doğumum sezeryanla oldu ama bu acı inan bana umrumda değil sende benimle aynı durumdasın onun için seni anlıyorum seni arkadaşım olarak ekliyorum kabul edermisin eğer edersen seninle görüşmeye devam ederiz hoşca kal görüşürüz:KK16::KK16::KK16::KK16:
slmlar ben karın germe ve liposuction yaptırdım bugün 4 günüm sorulara cevap veririm

Peliner cok gecmis olsun ins hersey yolunda gider istediğin sonuca ulasirsin.cok ağrıların oldu mu? narkoz cok etkiledi mi uyanirken? Korse kullanimi sıkıntı yaratıyor mu? Bi dw nerde oldun ameliyatino.cok soru sordum kusira bakma

Peliner cok gecmis olsun ins hersey yolunda gider istediğin sonuca ulasirsin.cok ağrıların oldu mu? narkoz cok etkiledi mi uyanirken? Korse kullanimi sıkıntı yaratıyor mu? Bi dw nerde oldun ameliyatino.cok soru sordum kusira bakma
Selam canım
Ameliyattan sonraki ilk gün hiç ağrım olmadı, anestezi etkisi sanırım.
1 gece kaldım hastanede. Ankara'da Medicana da oldum.
Eve gelince ağrılarım oldu ama ağrı kesici ve antibiyotik almaya başladım.
Öksürürken hapşırırken gülerken çok etkileniyorsun ama şimdi biraz daha iyiyim.
En azından kendi işlerimi yapıyorum drenler hala çıkmadı
Bugün 4 günüm bitti.
Korse biraz sıkıyor evet ama alışıyorsun inş iyi olcak :)

slmlar ben karın germe ve liposuction yaptırdım bugün 4 günüm sorulara cevap veririm

sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsin iyşallah sonuçları istediğin gibi olur ve ayağa kalkarsın allah banada nasip etsin iyşallahcanın fotolarınıda görebilirmiyim özelden kendini iyi hisettiğinde bu süreci yazarmısın çok merak ediyorum tekrardan çok geçmiş olsun teşekür ediyorum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sevgili arkadaşım çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsin iyşallah sonuçları istediğin gibi olur ve ayağa kalkarsın allah banada nasip etsin iyşallahcanın fotolarınıda görebilirmiyim özelden kendini iyi hisettiğinde bu süreci yazarmısın çok merak ediyorum tekrardan çok geçmiş olsun teşekür ediyorum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
selam canım
bugün 5. günüm karnımı daha bende göremedim:)daha şişliklerim de çok fazla drenlerim çıkmadı.
aslında bende gözü kara girmiştim ameliyata fakat zor bir süreçmiş inşallah çektiklerime değecek.
şu anda kendi işlerimi yapabiliyorum evet ama lazer liposuction olan bölgeler çok acıyor yan yatıyorsun ve dışarı çıkamadım için çok sıkıldım oturmak yatmak bana göre değilmiş:) ama inşallah 1 ay sonra 3 ay sonra iyiki yaptırdım diyebilirim...
sana da şimdiden geçmiş olsun diyorum bunlar geçmicek süreçler değil inan

X