Lekeler, Çiller dudak üstü siyahlığı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
arkadaşlar benim bıyık çıkan yerde normal ten rengimden koyu duruyo bıyıklarımı almama rağmen bazıları cımbızla alındığından demişti cımbızı bıraktım iple alıyorum bayadır hala var siyahlık ne yapmalı acaba bi çözümü varmıdır

Merhaba :/ bende aynı dertten muzdaribim acaba lekeni geçirebildinmi :KK43: çözüm sormşsn ben soru sordm kusura bakma ama belki geçmiştir diye soruyum dedim :sm_confused:

huuuuu kıslar sorunuzun cevabını alttakı konularda verdim ben aslında ama sizede verem ayol bu formulu hem bıyık hem koltuk altı hem genıtal bölge içün kullanabilirsiniz .tarif suna dumankaya ya ait:
1t.k sirke
1 t.k yoğurt
1 t.k pirinç unu
karıştırın krem kıvamı alana kadar sonra sorunlu olan yere sürün bi 15 dk bekleyın sonra hafif kuruo ılık su ile yıkayın,kurumasını bekleyın sonra limon suyu sürun yıne kuruyana kadar bekleyın yıkamadan kuruyunca hemen bebe pudrası sürün haftada 2 kez yapmanız yeterlı işte bu kadar belki işe yarar ben genıtal bölge için kullanıorum biraz biraz fayda gördüm bıyık bölgesinede rahatlıkla kullanabilirsiniz

Cnm cok teşekkürlerr şimdi limon sürdüm biraz beklettim çok yaktı yıkadm ama sürücem bi süre bakalım güneş cıktıkca vampir gibi saklanasım gelio ya :/ güneşte daha belli oluoo

ayla -te rica ederim umarım fayda görursun şöyle 2 yada uç hafta yap bakalım ben haftada 2 kez falan yapıodum sen bunu biraz yukseltebiliesin haftada 3 yada 4 uygulama yap bakalım eğer fayda göremezsen vıchy nın ten rengini açan kremı var fiyatı 58 milyon nette bakabilirsin bi arkadaş kullandı fayda gördüm dedi ama ne derece bilmiorum. bu formulu yapmaya devam et baktın olmuyo kremı dene bakalım belkı fayda verır karartısız gunler diliorum

evet bi süre deniyim bakalım inş faydasını görürümm ya kullanmadıgım krem kalmadı :/ expigment tiretin bunlar daha koyulaştırdı gibi salyangoz kremi aldım oda banamısın demedi o yüzden dogal ürünlerle bişeyler yapıyım dedim kafamçokkarıştı bisüre yapıyım sonucu yazarm cnm benm

X