Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kizlar bana musade yarin nasipse görüşürüz inş. Hepinizi seviyorum. Ya siz bu bebekleri gulucukleri sari kafali bebekleri nasil yapıyorsunuz bende yok:KK43: telefondan baglaniyorum ondanmi acaba?

aslında bende onu soracaktım adetler düzensiz olunca ilişki günlerini nasıl yakalayacagımı bilemiyorum dün doktora gittiğimde 12mm dedi pazar günü olsun dedi. off inş olur :KK43:(

benim doktorum adetinin 12-14-16-18-20. gunlerini kacirma demisti ama ben bu ay hic riske atmiycam ovulosyon testi alicam 2 gunde bir iliskiye gir canim benim bildigim bunlar bende fazla bilgim yok daha bilgili arkadaslar var onlarda yardimci olur sen merak etme canim

benim doktorum adetinin 12-14-16-18-20. gunlerini kacirma demisti ama ben bu ay hic riske atmiycam ovulosyon testi alicam 2 gunde bir iliskiye gir canim benim bildigim bunlar bende fazla bilgim yok daha bilgili arkadaslar var onlarda yardimci olur sen merak etme canim

anladım canım cok sağol

Bende pkosluyum ...aynı zamanda çift rahimliyim :KK43::KK43: yani sizden daha kötü durumda olanlarda var :KK66: işin şakası bir tarafa 2yıl5aylık evliyim ve yaklaşık 2yıldır korunmuyorum olmadı bebeğim ...
Bende 2gündür başladım soğan kürüne ...Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı şekilde versin ...
Soğan kürü inşallah etki eder ...

Bende pkosluyum ...aynı zamanda çift rahimliyim :KK43::KK43: yani sizden daha kötü durumda olanlarda var :KK66: işin şakası bir tarafa 2yıl5aylık evliyim ve yaklaşık 2yıldır korunmuyorum olmadı bebeğim ...
Bende 2gündür başladım soğan kürüne ...Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı şekilde versin ...

sifa olsun canim

bu konuyu bayadır takip ediyordum.ve burdaki yazılanlardan ümitlenip bende yaptım 15 gün soğan kürünü.ancak adet olmadım ve kan testi negatif çıktı.doktorum tarlusal verdi.kullandım ama yine bişi yok.bende de polikistik var.ama soğanın işe yaradığını düşünüyorum,çünkü dr verdiği glifor ilacını içmedim.ama dr içtim dedim,çünkü soğan suyu desem farklı cevap verebilirdi.ama bana dediki bak gliforun etkisi belli olmuş,yumurtaların olgunlaşmış dedi.yıllardır bu hastalık var bende.ben devam edecem soğan suyuna sizde bırakmayın bana kalırsa.üstelik ben soğan suyunu uygulamadan incir ve havuç kürünü geçen sene yapmıştım ve o ay hamile kalmıştım ama 4.5 aylıkken su kesesinin erken yırtılması sonucunda kalbi atan oğlumu kürtaj ile dinlemeden beni aldılar..ama rabbime çok şükür bana yeniden bir bebek verecek ben inanıyorum.inşalah hepimize verir.geişmelerden haberdar ederim.:)

merhaba arkadaşlar ben soğan kürüne ilk defa ve yeni başladım
adetim bu ay saçmaladı resmen bi geldi bi gitti polikistik over hastasıyım 3 kez tüp bebek yaptım hiçbirinde tutmadı
şimdi doğal yollarla hem adetimi düzeltmek hemde eğer tüpleri açıyorsa bu kürü uygulamak istiyorum inşaallah
adetimin 8. günündeyim bugun başlıyorum doğru yapıyorumdur inş.:KK9:

inşallah etki eder hepimize... RABBİM tez zamanda dileğimizi gerçekleştirsin hayırlısı ile.......

adetim bu ay saçmaladı resmen bi geldi bi gitti polikistik over hastasıyım 3 kez tüp bebek yaptım hiçbirinde tutmadı
şimdi doğal yollarla hem adetimi düzeltmek hemde eğer tüpleri açıyorsa bu kürü uygulamak istiyorum inşaallah

merhaba hoşgeldinn aramıza...bende bu ay ilk defa başladım salı günü bitiyor..bende 8. gün başlamıştım sabah akşam içiyorum..şifa olur inşallah..

canım adetin bittikten en az 7 gün sonra başlamalısın.ben az önce okudum saraçoğlunun tarifini.bende bu ay olmazsa gebelik önümüzdeki ay uygulayacağım.yani adetin 4 gün sürdüyse 11. gün 5 gün sürdüyse 12. gün başlamalısın. ben böyle okudum

selam kızlar soğan kürünün düşüğe neden olabileceğini duydum bununla ilgili bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Bende oyleyim canm esim ilk gunden beri istiyoda beni yeni ikna edebildi :KK1: yumurtlamadan sonra belim ve ozellikke sag kasigim cok agridi bugun bisey yok ama hayrlsi bakalim. Senhangi bolumdesin canim

bende senn gibiydim baslarda hiç düşünmüyordum ama anladım ki ha deyince olmyormus :KK19: burda okuduğum kişilerde hep bişseyler var bende hiç biri yok :KK50: ne kasık agrısı ne akıntı ne de baska bi rahatsızlık anlam veremedim bende..
benm bölümümde ilahiyat.

banada öyle demişti doktor..ovulasyon testini ne marka alıyorsunuz hiç bi bilgim yok benm bu konuda

tesekkur ederım olsun canım.ınsallah heyecan bıtmıyor...hep merak hep korku ne olcak nasıl olcak dıye..benım yumurtalarım kendılığınden hıç buyumedı bu zamana kadar ilk ay kesınlıkle buyumedı çunku kontrolde dr öyle dedı adet göremedgım 2.ayda soğan suyuyla buyudu işte o da kür bıttıkten sonra.bence baslama zamanı çok da muhım degıl her sekılde işe yarayacagına ınanıyorum...Allah sana da nasip etsin...

Amin canim inşallah:)

X