Lazer Epilasyon IPL mi, diğer lazerler (Alex.Diod,nd yad) mi?

ben niye alıntı yapamıyorum çözemedim daha.öyle olsa ultrasonda görülmeme ihtimali olur mu en sonki eylülde olmak üzere beş kere girdim ama bilmiyorum.ama eskişehirde lazer yapan bi hastane bulamadım ben lazer yapan yerlerde var mıdır böyle bi uygulama bilmiyorum onu araştırmam lazım heralde:))

CADIARZU ultrasonda görülmedi ise demekki yoktur. Eğer hiçbir şey bulunamıyorsa da eğer sizin hayatınızı kabusa dönüştürecek durumda da deilse pek de bir şey yapmanız gerekmes. Bazı kişilerde bu tip sebebi açıklanamayan kişisel durumlar olabiliyor doğrusu. Bu durumda lazer yaptırıp yaptırmamak size bağlı. Deneyimli bir doktor sizi görür görmez zaten tüylerinizin nasıl sonuç vereceğini anlayacaktır. Bu konuda iyi bir doktorla rastlamanızı dilemekten başka yapacak bir şey yok doğrusu.a.s.

anladım teşekkür ederim aslında bu zamana kadar pek dert etmemiştim ama evlilik öncesi böyle oldu galiba:)bende nasıl düzensizlik olmasınki taktım mı takıyorum işim zor:KK43:(

anladım teşekkür ederim aslında bu zamana kadar pek dert etmemiştim ama evlilik öncesi böyle oldu galiba:)bende nasıl düzensizlik olmasınki taktım mı takıyorum işim zor:KK43:(

O kadar da takmayın canıııım. Güzel şeyler düşünün herşey güzel olsun. Aslında çoğu şey insanın kendielinde bence.Bakın ne güzel evleniyormuşsunuz da . Devamı da gelir inşallah. Kendinizi üzmeyin ltfn.:1hug:

genital bölge için hangisi en iyi bende onu merak ediyorum kafam karıştı çok fazla CADIARZU
ama anladığım kadarıyla tüyler incelenene kadar lazer daha sonra iğneli... peki lazerde hangisi ???? siyah köklü ve fazlasıyla batıklı bir yapısı var bugüne kadar sirden başka bişi yapmamama rağmen CADIARZU

genital bölge için hangisi en iyi bende onu merak ediyorum kafam karıştı çok fazla CADIARZU
ama anladığım kadarıyla tüyler incelenene kadar lazer daha sonra iğneli... peki lazerde hangisi ???? siyah köklü ve fazlasıyla batıklı bir yapısı var bugüne kadar sirden başka bişi yapmamama rağmen CADIARZU

Cilt renginizde aşırı koyu renklenme yoksa Alexandrite yaptırabilirsiniz.

yüz bölgesi için diod lazer arkadaşım yaptırıyo çokta memnun,genital için alexandrite bence ben yaptırıyorum neredeyse bitmek üzere.yapan kişininde işinin uzmanı olması gerekiyo tabi arkadaşlar

ıpl lazerın dıgerlerınden cok farkı yok onemlı olan cıhazın kalıtesı genıtal bolge ve dıger yerler farketmez aslında hangı cıhaz olursa olsun kullan kişi cok onemlı alexadrite neden cok kullanılan bı cıhaz bunun tıcarı amacı yokmu sankı neden diod ndyag gıbı lazerden cok bahsedılmez onunda nedenı alexadrite artık ınsanların diline pelesenk olmuş durumda oldugu iin tercıh edılmekte bence sonucları nasıl dıgerlerınden hiçbır farkı yok hatta alzer yontemlerı eger ıncelterek yok edıyor ise ki bu mumkun lazer caresız kalıyor ınce tuylerde ve yıne ıple basvurulması gerekıyor yuz bolgesınde kullanılmaması gerekn bı cıhaz bunu satın alan kişilerde cok ıyı bıldıklerı halde tıcarı kaygılarına yenık düşüyorlar ınsan saglıgını onemsemeden . Çıkan yasayı herkesın okuması gerkır arkadslar doktorlar yeterınce tıcarı anlamda kazadıklarını düşünüyorum artık bı meslek dalında olmalrı gerekır ya doktor ya lazerci ocak ayına az kaldı doktorlar kımseye bahsetmyor bunun ndenı ne acaba hep kotuluyorlar emeın olun bı uzman kendını yetiştırmiş ise doktordan daha fazla lazer bılgısı ve deneyımı vardır anatomı egetımı almamış kişilerin lazer yapmaması taraftaryım tabıkı ama doktor kontrolunde işlem sırasında oluşabılcek en ufak erıtemi anlamıcak bı cok uzman var forumdakı doktor arkadasımında ıyı nıyetını yazılardan okuyorum ama lazer konusunda en azından tarafsız olmak gerektıgını düşünüyorum

ıpl lazerın dıgerlerınden cok farkı yok onemlı olan cıhazın kalıtesı genıtal bolge ve dıger yerler farketmez aslında hangı cıhaz olursa olsun kullan kişi cok onemlı alexadrite neden cok kullanılan bı cıhaz bunun tıcarı amacı yokmu sankı neden diod ndyag gıbı lazerden cok bahsedılmez onunda nedenı alexadrite artık ınsanların diline pelesenk olmuş durumda oldugu iin tercıh edılmekte bence sonucları nasıl dıgerlerınden hiçbır farkı yok hatta alzer yontemlerı eger ıncelterek yok edıyor ise ki bu mumkun lazer caresız kalıyor ınce tuylerde ve yıne ıple basvurulması gerekıyor yuz bolgesınde kullanılmaması gerekn bı cıhaz bunu satın alan kişilerde cok ıyı bıldıklerı halde tıcarı kaygılarına yenık düşüyorlar ınsan saglıgını onemsemeden . Çıkan yasayı herkesın okuması gerkır arkadslar doktorlar yeterınce tıcarı anlamda kazadıklarını düşünüyorum artık bı meslek dalında olmalrı gerekır ya doktor ya lazerci ocak ayına az kaldı doktorlar kımseye bahsetmyor bunun ndenı ne acaba hep kotuluyorlar emeın olun bı uzman kendını yetiştırmiş ise doktordan daha fazla lazer bılgısı ve deneyımı vardır anatomı egetımı almamış kişilerin lazer yapmaması taraftaryım tabıkı ama doktor kontrolunde işlem sırasında oluşabılcek en ufak erıtemi anlamıcak bı cok uzman var forumdakı doktor arkadasımında ıyı nıyetını yazılardan okuyorum ama lazer konusunda en azından tarafsız olmak gerektıgını düşünüyorum

Ocak ayından itibaren doktorların mesul müdürlüğünde çalıştırılan güzellik merkezleri kapatılarak, güzellik salonuna düönüştürülecekler. Bu merkezlerde sorumlu kişi ustalık belgesine sahip estetisyenler olacak ve bu salonlarda kesinlikle hiç bir lazer sistemi kullanılamayacak. Lazer sistemleri sadece ve sadece doktor tarafından ya da gözetiminde ya muayenehanelerde, ya tıp merkezi ya da hastanelerde, ya da polikliniklerde yapılacak. Dolayısıyla doktorların bu durumu sizlerden gizleme gibi bir dertleri olamaz çünkü bu durum kesinlikle bizim de istediğimiz bir durum. Hatta bu merkezlerde bu işten hiç anlamayan tıp dışı kişiler olmasından sa devlet bu işe soyunan şirketlere neredeyse doktoru da ortak etme zorunluluğu getiriyor. Siz zannediyormusunuz piyasada en çok parayı kıranlar doktor die. Bu piyasa da yeterince kazanan merkezler tıpla alakası olmayan, yalan yanlış diplomalarla halk sağlığını hiçe saymadan tedaviye girişenler ne yazık ki. Bazı doktorları da bu sahtekarlığa alet ediyorlar doğrusu.
Ama lütfen bu işi de doğru yapanlarıya da yapmaya çalışanları da rencide etmeyelim.

IPL CİHAZININ DİĞERLERİNDEN FARKI YOK SÖZÜNÜZE DE ASLA VE ASLA KATILMIYORUM. ŞU AN TIP DÜNYASI ALEXANDRİTE, DİOD VE ND YAG ARASINDA SADECE TARTIŞIYOR.Ben de bu formda olabildiğince onjektif olmaya çalışan yorumlar yapıyorum die düşünüyorum. Bu 3 cihaz da doğru ellerde doğru hastada harika sonuçlar doğurabilecektir. Yoksa ben de Bir alexe 60.000 euro ödeyene kadar, aynı paraya 3-4 ıpl alırdım, 3-4 estetisyen de başlarına koyar işyerine uğramadan korkunç paralar kazanırdım. Bunu yapmıyorsam mesleğime, hastalarıma ve kendime saygımdandır. Lazeri sokaktan çevirdiğiniz bütün herkese öğrettiğiniz taktirde yaptırabilirsiniz., Herkez lazerci olabilir, ama doktor olamaz.Alınan 1- 2 aylık eğitimlerle ne cilt tipleri ne cildin altındaki tabakalar ne lazer sistemleri, ne kötü huylu ya da kötüye dönüşebilecek reaksiyonlar ,ne de tedavilerin selameti sağlanabilir. Dolayısıyla bu piyasadaki doktorlara karşı ve kjazandıkları paralara karşı lütfen rencide edici yorumlar yapmadan önce emin olarak yorum yapın lütfen. Saygılar.

ipl sonradan öğrendiğim kadarıyla sadece ışık nerjisiymiş, 9 seans gittim iple bacaklarımda en ufak azalma olmadı. Bir de saf saf bitene kadar ipl olacağım diye dünyanın parasını verdim. 1 ay önce aleksandrit lazere gittim. Daha ilk seansta bile azalma oldu. Önümüzdeki hafta yine gideceğim kontrol seansı olacakmış. ipl'e verdiğim paraya yanıyorum:-(... İğneli epilasyon yaptırmıştım 7-8 yıl önce acısına dayanamadım. Çin işkencesi gibi...

2 yıl ıpl yaptırdım tüm vücut hiç bir sonuç alamadım aldım diyenlere de inanamıyorum nedense herkesin tercihi tabii,gittiğim yer bitene kadar kampanyalıydı beddua ettim malesef arkalarından :KK43:

2 yıl ıpl yaptırdım tüm vücut hiç bir sonuç alamadım aldım diyenlere de inanamıyorum nedense herkesin tercihi tabii,gittiğim yer bitene kadar kampanyalıydı beddua ettim malesef arkalarından :KK43:

niye malesef diyorsunuz ki. Yapan merkezler de sonucun böyle olacağını bilmiyorlar mı zannediyorsunuz?

Sonucu düşünmedklerine eminim onemli olan parayı almak sonrası onlar için mühim değil bu insanlar için hukuki bir yol yok mudur acaba bende bunu merak ediyorum bu konuda hiç bir masraftan kaçınmam ama bununla ilgili bir başlıkta bulamdım..

Sonucu düşünmedklerine eminim onemli olan parayı almak sonrası onlar için mühim değil bu insanlar için hukuki bir yol yok mudur acaba bende bunu merak ediyorum bu konuda hiç bir masraftan kaçınmam ama bununla ilgili bir başlıkta bulamdım..

Türkiye'de hukuki süreçler ne yazık ki çok yavaş işliyor. Herrhalde bir çözümü olmaz. Ama yine de bilemem tabiki.

kusura bakmayın meraktan soruyorum bitene kadar demişler.o zaman suandaki durumu nasıl açıklıyorlar?yani kardeşim bitmedi ama sen bitenede kdr diye söz verdin deyince ne diyorlar gerçekten merak ettim

kusura bakmayın meraktan soruyorum bitene kadar demişler.o zaman suandaki durumu nasıl açıklıyorlar?yani kardeşim bitmedi ama sen bitenede kdr diye söz verdin deyince ne diyorlar gerçekten merak ettim

Ben de merak ediyorum doğrusu. Herhalde ilk size böyle birşeyler oldu, sizin yapınızdan kaynaklanıyor gibi klişeleri söylüyorlardır:bbo:

Ben de merak ediyorum doğrusu. Herhalde ilk size böyle birşeyler oldu, sizin yapınızdan kaynaklanıyor gibi klişeleri söylüyorlardır:bbo:

yani gerçekten anlayamıyorum bitene kadar diye söz verildiyse o güzellik salonu ne gibi şeylerle kendini aklıyor.

aklamaya ihtiyacı yok istediğin kadar gel nasılsa bi gün bıkarsın diye düşünüyorlar sanırım(parayı başta nakit ödeyince toplu olarak) her seans şaşırmış gibi yapıp "neden boyle oldu ki acaba edaları diğer müşterilerimiz memnun" gibi konuşmalar... en sonunda tatsızlaşma noktasına geldik seviyeyi düşürmemek için bıraktım.

aklamaya ihtiyacı yok istediğin kadar gel nasılsa bi gün bıkarsın diye düşünüyorlar sanırım(parayı başta nakit ödeyince toplu olarak) her seans şaşırmış gibi yapıp "neden boyle oldu ki acaba edaları diğer müşterilerimiz memnun" gibi konuşmalar... en sonunda tatsızlaşma noktasına geldik seviyeyi düşürmemek için bıraktım.
yıldırma psikolojisi demek ki.nm yaptırdığım yer de ipl ama bnm çpk ciddi anlamda azalma var.öle bitirme garantili diyerek anlaşmadık ama biter tabi dediler en son 3 5 seans da iğneli olacak zaten.ama burda bu yorumları okudukça inanın ben de inaşllah başıma gelmez diye düşünüyorum.çünkü ben çok memnunum.sizin adınıza üüzldüm ama ben olsam sonuna kadar giderdim.yani yanlış bişi yaptınız ki bitmiyor sözünüzü tutamadıysanız paramı verin diye.ama doğru tatsızlaşmamak elde değil

Moralinizi bozmak istemem ama dökülmeme gibi bi problemim yoktıu ama şöyle ki klaltı gibi küçük bir bölge defalrca dökülüp aynı seviyeye geri döndü şu an en baştayım yani nasıl olduğunu inanın bende bilmiyorum..

X