Kavitasyon yaptıran var mı?

merhaba

dün ilk kavitasyon seansımı yaptırdım.KAvitasyon ile beraber lenf drenaj masajıda yapıldı.
arkasından 12 set power plate aletinde durdum ve sonra 20 dk koşu bandı.

Sonuç 2.5 cm incelme oldu yarın tekrar gideceğim yine sonucumu yazarım.
dün gelince 2,5 lt su içtim bugünde mi 2.5 lt içicem onu sormayı unutmuşum.

fiyatını öğrenebilir miyiz, ve nerde yaptırıyorsun?? :nazar: 2.buçuk süpermişşş

Merhaba bende bu gün ilk kavitasyon deneyimini yaşayanlardanım...750 tl ye anlaştık benim bacak problemim var,dizlerime ve dış bacaklarıma uygulama yapıldı.Ardından lenf drenaja girdim daha sonrasında da titreşim ve pasif jimlastiğe girdim.Ölçülerimi aldılar ancak seans sonrası ölçüm yapılmadı çünkü bu hafta 2 gün de radyofrekas a gireceğim.Tabi bu işin tek başına aletlerle olmayacağının farkındayım yanında yediklerimize dikkat ederek desteklemek gerektiğini sitedeki tüm arkadaşlarımla birlikte öğrenmiş bulunmaktayım.Hepimize kolay gelsin..

selamlar arkadaşlar kavitasyon cihazına girdikten sonra diğer cihazlarada aynı gün mü giriyorsunuz ben bu gün bir yerle konuştum aynı gün başka cihaza girilmez 2 gün sonra tavsiye ederiz dedi

selamlar arkadaşlar kavitasyon cihazına girdikten sonra diğer cihazlarada aynı gün mü giriyorsunuz ben bu gün bir yerle konuştum aynı gün başka cihaza girilmez 2 gün sonra tavsiye ederiz dedi birde cihazın markası lipo slim bu cihazı duyan var mı nasıl acaba

Son düzenleme:
evet telfonları sürekli meşgul ulaşamıyorum sanırım yerine gidip alma gerekiyor

acıkcası ben randevu aldıktan sonra 2 gün sonra tekrar aradım verdikleri randevu günlerinden bir tanesini değiştirmek için telefondaki bayan dediki iptal olanlar var dedi hemen 3 hafta erkene gecti bence aramaya devam edin derim

birde ben belki yeni ögrendim ama bu tarz fırsat sitelerinden aldıgımızda kupanların söz konusu fırsatın saatinin bitmesini bekliyor öyle onay kodu ile alıyorduk randevuları artık bu yok ödeme yapmasanız bile görüdğünüz an arayıp randevu alınabiliyor tabi mutlaka kampanya bitmeden ödeme yapılmalıkaydirigubbakcemile3

birde birşey daha sorcagım acaba bu kavitasyon ile birlikte aynı dönemlerde solaryuma girilebilir mi?fisfisfis

Merkezimizde ( Istanbul ) kavitasyon ve vakumlu lenf drenaj uygulaması yapıyoruz ( aletin markası eximia ). Merak edenlere aleti ucretsiz olarak tanıtabilirim ..ozel'den mail atıp bilgi alabilirsiniz...

selamlar, ben 2 gündür istanbulda uygun fiyatlı bir yer arıyorum. tavsiyenize ihtiyacım var. vela shape ile kavitasyon arasındaki farkıda anlamadım.
özel mesaj atamıyorum yardımcı olurmusunuz?

merhabalar bir kaç önce bu fırsat kuponu ile alıdıgımız yerde bugün kavitasyon pasif jimnastk ve radyo frekans ile ilgili randevum vardı...

kısaca bilgi veriyim biraz erken gitmeme ragmen hemen pasif jimn. girdim vücudumuzda sadece bel ve basen bölgerline böle pedler takıyorlar ve vücudunuzun direncine göre titreşimler veriyorlar... şimdiden göbek bölgemde mekik cekermiş gibi agrı hissediyorum. 20 dak. bu sürdü. sonrasında kavitasyona aldılar 10 dak. paket halinde oldugu için az ama normalde de bu süre 20 dak. imiş. 10 dak. kavitasyonla yine bel ve basen bölgelrine masaj seklinde uygulamayı yaptılar sonra hemen ardından radyo frekans ile toplam süre 40 dak. idi. hemen ilk seansta birşey olcagını beklemyn dediler ben birde 36 bedenim sadece belli bölgesel fazlalıklarım var bnm için bu süreç daha zor ama diyetsiz hiç bir işe yaramaz diye de iyice belirttiler şimdilik bu kadar bu arada gercekten randevuları cok yogun aramaya devam bence ... haftaya cuma tekrar gidicem değişiklikler oldugu takdirde yazmaya devam edeceğim.

diyet yaptıktn sonra zaten zayıflanıyor. Akpunktura gitti arkadaşım ona da diyet verdiler. ben anlamadım bu işi. hem bi seansta 20cm diyorlar sonra diet diyorlar?

merhabalar bir kaç önce bu fırsat kuponu ile alıdıgımız yerde bugün kavitasyon pasif jimnastk ve radyo frekans ile ilgili randevum vardı...

kısaca bilgi veriyim biraz erken gitmeme ragmen hemen pasif jimn. girdim vücudumuzda sadece bel ve basen bölgerline böle pedler takıyorlar ve vücudunuzun direncine göre titreşimler veriyorlar... şimdiden göbek bölgemde mekik cekermiş gibi agrı hissediyorum. 20 dak. bu sürdü. sonrasında kavitasyona aldılar 10 dak. paket halinde oldugu için az ama normalde de bu süre 20 dak. imiş. 10 dak. kavitasyonla yine bel ve basen bölgelrine masaj seklinde uygulamayı yaptılar sonra hemen ardından radyo frekans ile toplam süre 40 dak. idi. hemen ilk seansta birşey olcagını beklemyn dediler ben birde 36 bedenim sadece belli bölgesel fazlalıklarım var bnm için bu süreç daha zor ama diyetsiz hiç bir işe yaramaz diye de iyice belirttiler şimdilik bu kadar bu arada gercekten randevuları cok yogun aramaya devam bence ... haftaya cuma tekrar gidicem değişiklikler oldugu takdirde yazmaya devam edeceğim.

incelme var mı peki?? ölçüm yapıldı mı?? seans öncesi ve sonrasında??
kesinlikle katılıyorum gırtlağı kesmedikten sonra hiç bi şey aşırı zayıflatmaz diye düşünüyorum ben de...

selamlar, ben 2 gündür istanbulda uygun fiyatlı bir yer arıyorum. tavsiyenize ihtiyacım var. vela shape ile kavitasyon arasındaki farkıda anlamadım.
özel mesaj atamıyorum yardımcı olurmusunuz?

grupfonide cuma günü yine indirim vardı powerplate- kavitasyon paketini 49 ytl ye aldım

incelme var mı peki?? ölçüm yapıldı mı?? seans öncesi ve sonrasında??
kesinlikle katılıyorum gırtlağı kesmedikten sonra hiç bi şey aşırı zayıflatmaz diye düşünüyorum ben de...

herhangi bir ölçüm yapılmadı ama kendim ölçmüştüm gitmeden öle sihir gibi bir seansta bişi olmadı ama ben cok da kilolu bir insan da değilim fark olacaksa eger acıkcası bu seansı da bekliyorum bu hafta yediklerime dikkat ediyorum zamn içerisn de istedgm sekilde olur umarımakannehir

tek önerebilceğim beklenitileri düşük tutup aslında bunların sadece yardımcı olabilceğini unutmamamk bnm gibi tembel biri için bile geçerli malesefeyvahedigeldismile

haklısın randevuları çok yoğun şubat ilk haftaya ancak alabildim :KK43::KK43: bende sabırsızlıkla bekliyorum

mrhb çatlakrm vardı bir ay oldu sanırm kavitasyon ve avete cihazyla özel bir hastanede üçretsz tedavi oluyorm önce fizik tedavi yernde spor yapıyorm soonrada lazere giriyorm gerçektende yaralı olduğuna inanıyorm bu cihazlarla selülit zayıflama birçok işlem mevcut bu bilginin herkes için yararlı olabileceğine inanyorm

Arkadaşlar merhaba,

Ben de daha önce forsestetik'te 5 seans kavitasyon + 5 seans velasmooth'a girdim. 1.000 TL para ödedim. 1 seans toplam 45 dakika sürüyordu. Yalnızca bacaklarımın iç kısmına yaptırmıştım. Sonuçta bacağımın en kalın yerinden 4 cm inceldim. Diz bölgesinden 1 cm gitti. Ben o zaman sonuçlardan memnun kalmamıştım, çünkü insan 1.000 TL para verince,çok daha ciddi şeyler olsun istiyor. Üstelik ben sporumu hiç aksatmam, yediklerime çok dikkat ederim. Ama hashimoto hastası olduğumu yeni öğrendim. Belki bu yüzden bende incelme az olmuş olabilir. Ama güzel olan tarafı, üzerinden aylar geçmesine rağmen yağların geri gelmemiş olması.

Şimdiyse şu fırsat siteleri sayesinde 6 seans infraruj + 6 seans ultrasonlu kavitasyon + 6 seans lenf drenaj'a 37 TL verdim. Şaka gibi. 3 paket aldım. Böylece 18 seansım oldu :))) Saçmaladım biliyorum, ama bu fiyatı görünce kendime engel olamadım. Ben kilolu biri değilim. 36-38 bedenim. Ama bacaklarımın kalınlığından hoşlanmıyorum. 34-36 beden olmak istiyorum.

Dün ilk seansıma gittim. Bu sefer bacaklarımın dış kısmına yaptırdım. Tüm işlem 50 dakika sürüyor. 10 dakika infraruj + 20 dakika kavitasyon + 20 dakika lenf drenaj şeklinde. Ben aynı zamanda haftada bir gün incelme masajına gidiyorum. El masajı bu. Bu yeni salona bisikletimle gittim. Yol 45 dakika sürdü. İlk başta ölçüm alındı. İşlem sonrası kalçamdan 2 cm, bacaklarımın en kalın yerinden de 1 cm inceldim. Ve bacaklarımı toparlanmış hissettim. Daha sonra tekrar eve bisikletle döndüm. Yani yine 45 dakika bisiklete binmiş oldum. Bugün tekrar ölçüm yaptım. Kalçam aynı, 2 cm incelmiş. Ama bacaklarım 1'er cm daha incelmişler alkisalkisalkis Salona gittiğimde ve Hashimoto olduğumu söylediğimde, bana pek umutlanmamam gerektiğini, çünkü benim en zor zayıflayan türde olduğumu söylediler. Ama yavaş da olsa sonunda başaracağıma inanıyorum.

Bu arada her iki salonda da ıslak kavitasyon yapılıyor.

Yani demek istediğim, kavitasyon gerçekten etkili. Ama tabi cihazın iyi olması gerekiyor. Hazır bu fırsat kuponları her yerde dağıtılırken alın derim. Yalnız spor yapmadan, yediklerinize dikkat etmeden hiçbir şey olmaz. Bunu sakın unutmayın. Bu cihazların hepsi yardımcı aletler. Yoksa siz her istediğinizi yiyip, yan gelip yatarsanız, bu cihazlardan da çok bir şey beklememelisiniz. Ben hayatı rejimlerle geçen biriyim. Zaten Hashimoto da çıktı tam oldu. Artık zayıflamam resmen durdu. Şimdi kilo almamak için çırpınıyorum. Ama ben bile bu hormon seviyelerimle incelmeyi başarabiliyorsam, normal sağlıklı bir insanın benden çok daha kolay incelmesi lazım. Yeter ki sporunuzu, egzersizinizi hayatınızdan eksik etmeyin. Sağlıklı yaşayın.

bende elime geçen bir broşür sayesinde bugün bir güzellik salonuna gittim, broşürde 1 seansta 2-12 cm incelme 1-3 beden küçülme yazıyordu, 1 seans yaklaşık 50 dakika sürdü ve işe yarıyıp yaramayacagından emin olmadığım için 10 seans olarak değilde 2 seans denemek istediğimi söyledim ama şunu söylemeliyimki ilk seanstan sonra devam etme kararı aldım. karın bölgemden 4 cm baldırdan 2 cm incelme oldu.

kimsenin reklamını yapmak istemem o yüzden burada gittiğim yerin adresini paylaşmayacagım ama fiyatları hakkında kısa bir bilgi vereyim. aralık ayının sonuna kadar 10 seans 750 milyon kampanya yapmışlar. araştırdığım ve gittiğim diğer yerlere göre hem ucuz hemde temiz bir yer olduğunu düşünüyorum.

X