Ya şu adet belirtileri ile hamişlik belirtisi nasıl ayrılıyo :(

¨bencede hic ayrilmiyo birbirinden yada en azindan benim öyle oluyo taki adetim gününde gelmeyene dek gelmemisse kesin hamileyim:)

bende aşırı halsizlik ve idrarda koyulaşma olmuştu! diğer belirtiler normal adet belirtisiyle aynıydı :)))

herkes bişiler yazmış ama ben de bir kaç deneyimi mi paylaşayım.. normade regli olmadan max 3 gün önce göğüslerim ağrıyordu ve bazen çok az bir şişkinlik olabiliyordu, ama aşağıdaki belirtiler 1 hafta önce başladı ve farkedilecek kadar belirgindi.
aşırı ağız kuruluğu, göğüslerimde kaşıntı ve uçlarında yanma, regli olmuşum gibi karın ağrısı, idrar kokusunda değişiklik, akıntı farklılaşması (sarı ve daha çok), aşırı gaz..
sanırım herkeste bu kadar belirgin olmuyor ama ben çok rahat bir şekilde ayırabildim... özellikle ağız kuruluğu rahatsız edici boyuttaydı...

adet belirtilerimle aynı belirtileri yaşadım bir hafta , sivilcem bile çıktı, adet günüm geçtikten sonra göğüslerimin acısı hiç geçmedi ve yine adet günüm geçtikten sonra bir sivilce daha çıktı .. 9 gün sonra kan testiyle hamiş olduğumu öğrendim çok şükür 7+4 günlük hamileyim , Allahım siz isteyenlere de nasip etsin, ben 17 ay bekledim ama çok şükür geldi meleğim sonunda...

bnmkide gelir insallh bnmde bu ay gögüslerim yumrtlamadan sonra sisti ve cok kötü sızlıyolar yarın adet günüm dün test yaptım tek cizgi :KK43: olsun yinede kırmızıları görene kadar allhdan umut kesilmez hala cok acıyo gögüşlerim bebiş yoksada bi an önce olayım da su agrı bitsin...

ben de hala beklemedeyim yine test yine negatif acaba pretty gibi olurmuyum bilmiyorum benim de 7gün geçti kan testi mi yaptırsam bilmiyorum günlerdir adetmiş gibi karmnım ağrıyo

ben akşam adet oldum
ve anladığım kadarıyla belirtileri tıpatıp aynı
belirtilere göre çünkü ben bu ay çok ümitlenmiştim

işte banada öyle oluyo.göğüs ağrısı,halsizlik,kasıklarıma iğne batıyo sanki,hatta midem bile bulanıyo.ama sonunda adet olup hüsrana uğruyorum :KK43:(((( ALLAH TEZ ZAMANDA ıSTEYEN HERKESE VERSıN ıNŞALLAH...........

canım meraba benimde adet belirtilerinden farklı olarak kabızlık oldu. birde yumurtlama güünümden 2-3 gün sonra göğüsleimin ucu çok acıdı.gaz problemini unutmamak lazım .bunlar daha adet günüm gelmeden önce oldu. adet günüm yaklaştıkça bel ve bacak ağrıısı eklendi. daha sonra gece dönerken kasıklarında iğne batar gibi acı oldu. umarım yardımcı olabilmişimdir.

ah arkadsım benim;
bu konuda si çok iyi anlıyorum hep psikolojik bunlar ama insanı yoruyor.

Rabbim hayırlısını versin:ecrin_bebek:

Merhaba, Uzun zamandir bu konuya yazan olmamış.
Ama benim de adetime 2 gün var ama ne göüslerimde şişlik ne de karnımda şişkinlik hissi.
Kan testi yaptırmaya korkuyorum, 2 gün daha sabretmek istiyorum :18:

umarım hepimizin yüzü güler arkadaşlar :KK3:

ya arkadaslar kafam cok karısık son bir haftadır asabiyetim hat safhada asırı duygusallık, kabızlık, akıntıda ilginç bir koku ve idrarda sarılık var.. dün regl olduğumu düşündüm böyle kahverengimsi açık kırmızımsı leke leke çok az bişeyler geldi bugün de sapsarı bir akıntı... hamile miyim acaba neyapayım nerelere gideyim:KK25:

ya arkadaslar kafam cok karısık son bir haftadır asabiyetim hat safhada asırı duygusallık, kabızlık, akıntıda ilginç bir koku ve idrarda sarılık var.. dün regl olduğumu düşündüm böyle kahverengimsi açık kırmızımsı leke leke çok az bişeyler geldi bugün de sapsarı bir akıntı... hamile miyim acaba neyapayım nerelere gideyim:KK25:

adetıne ne kdar var canım ?

ayırt edemediyorum bende hala bugün doktor a gittim 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim çok şükür yarabbim rabbim inşallah sizlerede nasip etsin bana da hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah

normalde dün olmam gerekiyordu öyle normal adet dönemlerimde de hiç gögüs agrısı hassasiyeti filan yaşamadım sadece kasıklarımda ağrı olurdu şuanda da var ama kan göremiyorum hiç böyle kokan bir akıntım olmamıştı.. acaba test alsam çıkarmı bekleyeyim miki:97:

ayırt edemediyorum bende hala bugün doktor a gittim 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim çok şükür yarabbim rabbim inşallah sizlerede nasip etsin bana da hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah

:)aaa bugun mü öğrendin nekadar heyecanlıı :KK34: hayırlı olsun canım insallah sorunsuz bi şekilde çabucak geçer 9 ay :81:

canım meraba benimde adet belirtilerinden farklı olarak kabızlık oldu. birde yumurtlama güünümden 2-3 gün sonra göğüsleimin ucu çok acıdı.gaz problemini unutmamak lazım .bunlar daha adet günüm gelmeden önce oldu. adet günüm yaklaştıkça bel ve bacak ağrıısı eklendi. daha sonra gece dönerken kasıklarında iğne batar gibi acı oldu. umarım yardımcı olabilmişimdir.

bu gaz problemi karnın alt tarafında sertlılk sıskınlık gıbımı oluyor benım hıssettıgım bır farklılık bu..

Arkadaşlar merhaba günaydınlar...
Benim adetim son 4 aydır 19-15-15-19 diye ay ay düzenli geliyordu. Eylül ayının 19/20si arası adet olmam gerekiyordu ve 14 gün oldu
2 günde bir evde idrar testi yapıyorum ama sonuç negatif 5 gün önce kan testi yaptırdım negatif ama doktor rahim duvarında kalınlaşma var dedi 10 gün bekle adet olmazsan 10 gün sonra gel dedi daha 6 gün var doktora gitmeye ve ben evde her dakika aklımda olan soru ile baş başayım acaba hamile miyim? Karnımda çok fena bir ağrı var batma gibi birşey batıyor sanki karnımda sabah öğle akşam midem bulanıyor birşey yiyemiyorum bugünde test yaptım negatif acaba tekrar gitsem mi doktora bilemedim doktor kovacak artık beni :)
Sizce bu kadar gecikmenin sebebi ve bu rahim kalınlaşması gebeliğin habercisi mi ? Düşüncelerinizi merak ediyorum..

X