Saç Rengi ve Saç Boyama Neva color nasıl bir boyadır ? Kalitesi nasıldır?

ya benım saçlarımı açtık yarın yenı okula başlicam böyle gitmek istemiyorum çürümüş armuta döndüm resmen bu yüzden full 8.1 e boyucam ama nasıl oldu resimler açılmıyor çok önemli benim saçım sadece küllü açık kumral olsun istiyorum ama koyu çıkar zaten diye bunu aldım nasıl oldu acilll yardım edin lütfen

8.1 kullu kumral nasildi ? memnun kaldin mi kutudaki resimden koyu mu cikiyor sonuc?

Çoğu boyalar kuruma hissini akma surecinde zamanla veriyor.
Pahali markalarin yanina bakım kremi koyduklari ve kafamiza bunu boca ettiğimiz için yumuşacık yaptı diyoruz.İşte benim nevacolor karişimlarim yani kullandigim renkler

Karamel kumral ve kumral
Kapicino ve kumral
Koyu altin sarı ve kumral
Bal köpügü ve 6.1 kullu kumral
Yeni rengide denedim o da süper...
Açık kumral altın kahve (rengin ismi aynen bu)
Yeni hedefim altın yansımalı sicak bir çikolata kahve elde etmek.Yine karistiracagim birşeyler :KK16:

Gördüğünüz gibi ben kumralı mutlaka katarım. Turunculuğu azaltiyor ve rengi yumuşatıyor.Ama kabul edebilirim ki nevacolor saçı biraz kurutuyor.Koleston tüp boya 7.77 denemiştim o yumuşacık yapmişti.Acaba diyorum onu mu boyasam yine ama kopkoyu oluyor.Nevacolor kopkoyu yapmiyor.Gül-diken meselesi

ben kolestonuda lorealide denedim ikiside fiyasko taahhüt ettikleri renklerden eser yok yoğun küllü kumral alıyorsun kızıl bi şey çıkıyor boşuna para tuzağı bi kutu boya 45 tl. 3 kez üst üste boyadim hiç biri de olmadi en son nevacolor ve paletteyi denedim en azından kurunun üstündekine yakın bi renk verdi ...

X