Bebek Beslenmesi pişik

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

majezik16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
109
4
48
arkadaşlar kızımın pişiğini bir türlü geçiremedim,denemediğim bir şey var mı acaba sizlere sorayım dedim...desitin krem,paneten,hametan,travacort,zeytinyağı,ıslak pamukla sildim kuruttum..yapabileceğim başka ne olabilir,önerebileceğiniz bişeyler var mı??

bepanten cok iyi bir krem onu dene birde kullandigin bezi degistirdinmi?ondanda olabilir mumkun oldugunca acik tut altini hava alsin cok gecmis olsun

chico pişik kremini deneyin. kullandığınız ıslak mendilin alkolsüz ve parfümsüz olmasına dikkat edin.günde bir kez imkanınız varsa altını yıkayın. iyice kurutun.altını açtığınızda hava almasını sağlayın...

arkadaşlar kızımın pişiğini bir türlü geçiremedim,denemediğim bir şey var mı acaba sizlere sorayım dedim...desitin krem,paneten,hametan,travacort,zeytinyağı,ıslak pamukla sildim kuruttum..yapabileceğim başka ne olabilir,önerebileceğiniz bişeyler var mı??

iki çocuğum var hiç pişik olmadılar neden mi??

mutlaka deneyin anneler sonuç süper oluyor...

önce poposu ılık suyla yıkanacak...iyice kurulanan popaya bebe yağı sürülecek

ben janson kullanırdım...üstüne nıvea pişik kremi sürülecek idrar çıkışına

gelmeyecek şekilde mümkünse biraz bol sürün ertesi güne hiçbişi kalmaz

banada dua edersiniz..bu konuda çok dua edenim oldu çünkiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

benim bebeğimde hiç pişik olmadı çünkü çok sık altını değiştiriyorum ve her defasında ılık su hijyenik mendille temizliğini yapıp KURULUYORUM MUTLAKA arada da altını açıp bırakıyorum öyle çırpınıyor.geçm,ş olsun canım bende bepantene kremini önere bilirim mavi renkli olanını

ben de bepantene krem kullanıyorum tabi birde sık sık altını değiştirmeye özen gösteriyorum. allah şükür pişik sorunumuz yok

X