Prof.dr fuat yüksel e ameliyat olan varmı?yada bilgisi olan??

aslında fuat beyin muayenehanesine gitttiğimde şans eseri 1,5 yıl önce burun ameliyatı yaptığı bir bayanla karşılaştım. o gün göğüs için gelmişti. burnuna baktığımda beğendim aslında. ama bu siteye girdiğimden beri hergün açıp açıp doktor yorumu okuyorum :) inşallah şans hepimizden yana olsun..

Ercan Karacaoğlunun yaptığı burnu gördüm çok güzeldi hiç anlaşılmıyordu.Ben ameliyat olduğum gün ve ertesi gün burun ameliyatı yapmıştı ama kapalı olduğundan yorum yapamam nasıl olduğuna dair.Burun kontrol olan varsa doktora söyleyin o gün gidin görmüş olursunuz canlı canlı.

bugün kendisiyle maillestim fiyatları oldukca iyi meme büyütme düşünüyorum ben randevu alıp gitmeyi düsünüyorum hele bir ramazan bitsinde :))

Ben Fuat beye yaklaşık 10 gün önce meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Fuat bey i bana tesadüfen tanıştığım ve aynı ameliyatı olmuş eski bi hastası tavsiye etti. halinden çok memnundu hatta kızının da aynı ameliyatı olacağını söyledi ayrıca birçok arkadaşını da Fuat beye gönderdiğini ve onların da burun ve meme ameliyatlarından çok memnun kaldıklarını anlattı. ben de buradaki yorumların hepsini defalarca okudum. önceleri kararsızdım ama sonunda randevu alıp gittim. Fuat beyle daha önce de bacak estetiği için görüşmüştüm ve bağdat caddesinde görüştüğüm diğer 4 doktorun aksine Fuat bey güzel bi sonuç alamayacağımı söylemişti.o zamandan güven duymuştum Fuat beye. para düşünmüyordu sadece. ve onunla görüştükten sonra başka bi doktorla görüşme ihtiyacı duymadım ve çağıner hastanesine 2 gün sonrasına ameliyat tarihi kararlaştırdık. ameliyat 1.5 saat sürdü ve ameliyat sonrasında hiç ağrım sızım olmadı diyebilirim. aynı gün akşam hastaneden çıkıp eve gittim. hiç bi şekilde kısıtlayıcı bi ameliyat değil. yalnızca doktorumun daha önceden söylediği gibi göğüsler ilk hafta biraz yukarıda kalıyo o yüzden ona uygun kıyafet giyip kamufle etmek gerekiyo birazcık. ayrıca 1 ay boyunca özel bi sutyen takmak zorunda kalıyosunuz. benim göğüslerim doğumdan sonra çok kötü bi hal almışlardı ve düzeleceğini hiç sanmıyordum ama çok iyi bi şekilde toparladı doktorum. şuanki halimden çok memnunum. 1 ay sonra kontrole gidicem. 3 ay sonra son şeklini alacağını ve 1 sene sonunda izlerin tamamen geçeceğini söyledi. bekleyip görücez.

Acaba aranizda fuat beye silikon taktiran var mi? His kaybi yasayan veya his kaybi yasamayan var mi? Ameliyata 9 gun kaldi. Cok heyecanliyim. Yardim edin lutfen

Bence fuat bey harika bir doktor ben en az 10 arkadaşımı götürdüm gözüm kapalı kendımı teslım edecegım ilk isim.parayla hiç işi olmayan ınanılmaz mutewazı bır adam burunda da göğüste de botoks dolguda da yaptığı sonuçları gördüm.tek kelıme harika ben başka bır doktora amelıyat oldum ama cok pişmanım.Fuat yüksel 1 numara

kızlar ben de fuat beye amelyat oldu şu an burnum 8 günlük merak ettiğim bişey var alçım çıktıktan sonra burun kenarlarımda içeriye doğru basıklık var acaba bu normal mi? Fuat beyle ya da başka bir doktorda bunu yaşayan var mı. Neden olabilir ve geçiyor mu ?

Merhaba,

Bu siteye tesadufen rastladim ve doktorumuzun adini gorunce kendi deneyimlerimi paylasmak istedim. Sirf bu sebeple uye oldum.

Ben 1 hafta önce Fuat Beye meme buyutme ameliyati oldum. Fuat Bey'i kardesime, kardesimin arkadaslarina, anneme ve annemin arkadaslarina yaptigi operasyonlardan dolayi tanidim ve tanisinca da cok sevdim. Forumda yazilanlara katiliyorum. Kendisi oldukca mutevazi, sakin ve etik degerlere fazlasiyla sahip bir cerrah. Su an siskinliklerden dolayi goguslerimin neye benzeyecegini anlayamiyorum fakat tek bildigim her ne olursa olsun yaptigi isin arkasinda duracagi ve olasi aksakliklari telafi etmek icin elinden geleni yapacak olmasidir. Tanik oldugumuz basarili gogus kucultme, buyutme, liposuction, yuz germe ameliyatlari disinda beni en cok etkileyen 2 yil once anneme yaptigi ameliyattir.

Annem gogus kanseri sebebiyle iki gogsunu tum dokusu ile birlikte kaybetti. Geriye ice cokmus bir gogus kafesi ve buzulup dikilmis bir deri kalmisti. Basarisiz birkac silikon denemesinden ve acilardan sonra tam pes etmisken son bir sans Fuat Bey'e gitti. Fuat Bey annemin karnindan yag alarak goguslerini yapti. Oyle hemen iyilesmedi annemin gogusleri cunku derisi radyoterapi kemoterapi silikon tak vucut reddetti cikar derken cok yipranmisti. Aylarca kan gitmeyen bir yer ile ugrasti Fuat Bey ve bu surecte anneme hep moral verdi. Sonuc harika oldu. Daha fazla aci cekmek istemedigi icin uclarini yaptirmadi ama gayet sekilli ve estetik gogusleri oldu. Kum saati beli de cabasi.

Cerrahi operasyonlar kendi icinde hep bir risk tasir bilirsiniz arkadaslar. 10 kisi memnun kalir ama 1 kiside isler yolunda gitmez. Bu noktada onemli olan insani degerleri yuksek, durust ve vicdanli bir doktor ile yola cikmis olmak ve onun sizi asla yari yolda birakmayacagindan emin olmaktir. Doktor secerken bilgi becerisi ve ozgecmisinin yanisira, operasyon oncesi gosterdigi ilgi alakayi sonrasinda da bulabileceginizden emin olacaginiz kisilere oncelik vermelisiniz.

fuat beye meme küçültme ameliyatı olan arkadasım var ameliyat oldukça başarılı we fiyatlar diğer doktorlara göre çok uygun bilginiz olsun

Merhaba,

Bu siteye tesadufen rastladim ve doktorumuzun adini gorunce kendi deneyimlerimi paylasmak istedim. Sirf bu sebeple uye oldum.

Ben 1 hafta önce Fuat Beye meme buyutme ameliyati oldum. Fuat Bey'i kardesime, kardesimin arkadaslarina, anneme ve annemin arkadaslarina yaptigi operasyonlardan dolayi tanidim ve tanisinca da cok sevdim. Forumda yazilanlara katiliyorum. Kendisi oldukca mutevazi, sakin ve etik degerlere fazlasiyla sahip bir cerrah. Su an siskinliklerden dolayi goguslerimin neye benzeyecegini anlayamiyorum fakat tek bildigim her ne olursa olsun yaptigi isin arkasinda duracagi ve olasi aksakliklari telafi etmek icin elinden geleni yapacak olmasidir. Tanik oldugumuz basarili gogus kucultme, buyutme, liposuction, yuz germe ameliyatlari disinda beni en cok etkileyen 2 yil once anneme yaptigi ameliyattir.

Annem gogus kanseri sebebiyle iki gogsunu tum dokusu ile birlikte kaybetti. Geriye ice cokmus bir gogus kafesi ve buzulup dikilmis bir deri kalmisti. Basarisiz birkac silikon denemesinden ve acilardan sonra tam pes etmisken son bir sans Fuat Bey'e gitti. Fuat Bey annemin karnindan yag alarak goguslerini yapti. Oyle hemen iyilesmedi annemin gogusleri cunku derisi radyoterapi kemoterapi silikon tak vucut reddetti cikar derken cok yipranmisti. Aylarca kan gitmeyen bir yer ile ugrasti Fuat Bey ve bu surecte anneme hep moral verdi. Sonuc harika oldu. Daha fazla aci cekmek istemedigi icin uclarini yaptirmadi ama gayet sekilli ve estetik gogusleri oldu. Kum saati beli de cabasi.

Cerrahi operasyonlar kendi icinde hep bir risk tasir bilirsiniz arkadaslar. 10 kisi memnun kalir ama 1 kiside isler yolunda gitmez. Bu noktada onemli olan insani degerleri yuksek, durust ve vicdanli bir doktor ile yola cikmis olmak ve onun sizi asla yari yolda birakmayacagindan emin olmaktir. Doktor secerken bilgi becerisi ve ozgecmisinin yanisira, operasyon oncesi gosterdigi ilgi alakayi sonrasinda da bulabileceginizden emin olacaginiz kisilere oncelik vermelisiniz.

kesinlikle katılıyorum her kelimesine. Ben de 2 hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum. Nerdeyse aynı gün kalkıp kendi yemeğimi yiyebilecek durumdaydım. Kesinlikle yardımsever , mütevazi ve gözü tok bir doktor. İşinde tam anlamıyla uzman. Ameliyat öncesi yaşadığım tüm stres , acı-ağrı korkusu geçip gitti. İyi ki yaptırmışım ve nokta atışıyla tam isabet demek istiyorum. Fiyatları da ameliyat için giydirilen yelek parasını bile ayrı isteyen doçent doktorlardan çok daha makuldu. Gözüm kapalı bütün tanıdıklarımı yönlendiririm Fuat beye. :nazar:

Merhaba,
Meme dikleştirme ve karın germe amliyatları için Dr.Fuat beyle görüştüm.Bu vakte kadar görüştüğüm doktorlar içinde bana en güven vereni olduProfesör oluşu (diğerleri uzmandı)kendine olan güveni,sorduğum sorulara net cevap verişi güven duymama neden oldu.Site içinde kendisine ameliyat olan arkadaşlar varmı?Yada yaptığı ameliyatları gören bilen kimse varmı acaba?
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum..

Canim ben 20 gun once fuat hocaya burun estetigi yaptirdim :)))

kızlar ben de fuat beye amelyat oldu şu an burnum 8 günlük merak ettiğim bişey var alçım çıktıktan sonra burun kenarlarımda içeriye doğru basıklık var acaba bu normal mi? Fuat beyle ya da başka bir doktorda bunu yaşayan var mı. Neden olabilir ve geçiyor mu ?

Canim bnde 20 gun once fuat hocaya burnumu yaptirdim :)))

kesinlikle katılıyorum her kelimesine. Ben de 2 hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum. Nerdeyse aynı gün kalkıp kendi yemeğimi yiyebilecek durumdaydım. Kesinlikle yardımsever , mütevazi ve gözü tok bir doktor. İşinde tam anlamıyla uzman. Ameliyat öncesi yaşadığım tüm stres , acı-ağrı korkusu geçip gitti. İyi ki yaptırmışım ve nokta atışıyla tam isabet demek istiyorum. Fiyatları da ameliyat için giydirilen yelek parasını bile ayrı isteyen doçent doktorlardan çok daha makuldu. Gözüm kapalı bütün tanıdıklarımı yönlendiririm Fuat beye. :nazar:

merhaba, ben yarın sabah fuat bey e ameliyat olacağım, göğüs büyütme için.Çok heyecanlıyım, çok stresliyim muayenede 300 cc gibi konuşuldu ama şişlikler inince küçülüyor diyorlar.Yardım rica ediyorum günlerdir heyecandan uyuyamadım kas altı yapacak.Yazdıkların bana umut oldu o kadar korkunç şeyler okudum ki iyice depresyona girmiştim.Nefes alamayacaksınız ağlayacaksınız ağrıdan falan diye ellerim titredi korkudan :) ben özelden meesaj yazamıyorum ama buradan bana ulaşırsan her dakika bakıyorum.Amelyat sonrasdı nasıl olacak 300 cc pişman olur muyum daha mı büyük olmalı.Ameliyat sonrası çok mu küçülüyor? Çok soru sordum ama yardıma ihtiyacım var :KK70::18:

Merhabalar,
Yakin bi arkadasimda gogus asimetrisi vardi, fuat yuksele gitti ve 1 gogsune kas alti silikon takildi 1 gogsunede toparlama/diklestirme ameliyati yapildi..
20gun sonra gordugumde goguslerini silikon takilan gogus muhtesem ama diklestirilen diger gogus tam bi talihsizliik abidesi. GOGSU buzusturup alta dikis atmis resmen. Fuat bey iyi bi doktordur mutlaka ama gogus kucultme veya diklestirmede basarisiz bence. Uyarmak bilgilendirmek istedim

fuat beye meme büyütme ve burun ameliyati oldum.gögüslerime 400 cclik yuvarlak protez takildi ve hic bir sonurum yok.bir sene oldu.burun dogal oldu .ayrica eltimde karnini toparlatti ve liposuction yaptirdi.kardi dogumdan sora sarkmisti simdi inanilmaz.cok mütevazi ve güven veren biri fuat bey...

Merhaba, bende Fuat beye burun ameliyati olmayi dusunuyorum, revizyon ameliyati dusunuyorum, bilginiz varmi bu konuda??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de ıcın revızyon olmayı dusunuyorum kendısıne...ben de tanımıyorumm ama sadece okudugum bır kac yorum var ..

Merhaba, siz fuat beye revizyon ameliyati dusunuyordinuz? Nasil oldu acaba, bende revizyon dusunuyorum, bana yardimci olursaniz sevinirim..

Ben kendisine 2 yil once gogus buyutme ameliyati oldum inanilmaz memnun kaldim.. Verdigim en dogru kararmis. Benden sonra belki 10 arkadasim daha kendisine yaptirdi herkes memnun. Eger sorulariniz olursa yardimci olabilirim.

X