Gelinbaşı ve Gelin Tacı bostancı,maltepe,kartal,pendik en iyi kuaförler??

tatlım ben pendikteyim
ve devamlı gittiğim kuaför alice kuaför
müthiş yapıyorlar herşeyi gelin saçımı da oraya giderim başka yere gitmem
kendimi bildim bileli oradayım başka hiçbir kuaföre gitmem
sana da öneririrm kesinlikle çok yardımcı olurlar emin ol
sormak istediklerim varsa yanıtlayabilrim tatlım

Son düzenleme:
kızlar hem de düğününüz pendikteymiş
alice kuaför pendiğin orta yerinde çarşısında
kesinlikle düşünün derim yerimseniben

Benim de temmuzda kartalda düğünüm olacak. kuaför konusunda henüz araştırma yapmadım ama pendikte yanılmıyorsam aydın taner kuaför salonunun methi çok yapılıyordu.Paket program yapılıyordu saç bakım vs... Ama ben provalı paketler varmış onu araştırcam. yani düğüne yakın 1 kez gidiyorsun beraber saç modelini seçip oluşturuyorlar. resimleri çekiliyor yapılmış ve düğün günü strese girmeden gidip gönül rahatlığıyla saçlarını yaptırıyorsun. Nişanda sinir olmuştum çünkü söylediğimle tamamen ilgisiz bir saç yapmıştı kuaför. Düşün seçtiğim model hafif dalgalı fönlü ve değişik bir örgü stiliyle yarım toplanan bi saçtı. ama okadar uyarmama rağmen o eline maşayı alıp kıvır kıvır yaptı saçlarımı ben sinirlenince de açmaya çalıştı sonra da yarım topladı alakasız bişi oldu. Düğün özeldir insan rahat huzurlu olmak ister yine istemediğim bi manzarayla karşılaşmak istemiyorum en özel günümde.Bence siz de öyle yapın.

cnm aydın taner kuaföre giden ve iğrenç bir saçla geri dönen birisi olarak söyleyeyim
kuzanimin düğünü için oraya gittik
ve gelinin saçı yaptıktan yarım saat sonra hiç abartmıyorum köylü saçı gibi dağıldı maşasından tut makyajına kadar
o günden sonra o kuaföre uğramam kesinlikle
devamlı gidip güveniyorsanız deneyin
ama ben kesinlikle tavsiye etmem :eek:lmaz:
zaten fiyatları da çok tuzlu

cnm gelin paketi ne kadar orada?
birde gelinin yanında gelen kişiler için topuz fiyatını biliyomusun?
bide ismini duydum ama yerini tam olarak bilemiyorum?

cnm gelin paketi ne kadar orada?
birde gelinin yanında gelen kişiler için topuz fiyatını biliyomusun?
bide ismini duydum ama yerini tam olarak bilemiyorum?

canım kına ve düğün herşey içinde 300 lira
gelinlin yanında gelenle için ayrı ücret alınıyor ama ne kadar aldıkları hakkında inan bir fikrim yok
yerini de tarif edeyim ben sana
pendik istasyonundan karşıya geçip ilerliyorsun pendikte güney sineması var
onun pasajında 2 katta
ama ben çok çok memnunum oradan
bence git bir hem yerini gör hem ali abiyle görüş
her konuda yardımcı olur sana boshayallersmile

Maltepe'de rüzgar başo'ya gitmeyin de nereye giderseniz gidin..
benim başım türbanlıydı türbanımı elbiseme dikmişti berbat birşeydi kafamı hareket ettiremiyordum.. üstelik 2.5 saat uğraştı.. öyle ahım şahım birşey de çıkmadı ortaya.. olan bana oldu sabit bir kafayla dolaştım.. (bu bilgi bi işine yaramaz ama ne kadar kötü iş yaptıklarını anlatmak istedim)

makyajımı da nişanlığım pembe diye pembe yaptı.. kaşlarım siyah,kirpiklerim uzun buğday tenliyim gözlerim ela ve iri.. ama resmen gözlerimi mahvetti.. baygın baygın baktım etrafa tüm gece :S aa bunu süreyim çok güzel olacak,şu rengi süreyim güzel olacak dedi.. sonuç berbat.. ve o kadar geç kalmıştım ki sildiremedim bile.. silsem bile yeni makyaj yapacak vaktim yoktu.. :S
eve geçtiğimde siyah kalem çekip dağıtmıştım biraz daha birşeye benzemişti..
saç kesimi de berbat.. hiç bir işi değil oranın..
o anda da ne oluyorsa artık günün heyecanından mıdır vakit darlığından mıdır nedir bilmem ama kabul ediyorsun yapılana ses etmiyorsun.. bana da öyle oldu.. yüzümde beğendim gibi bir ifade var ama beğenmemiştim.. stresten şaşkoloz gibiydim zaten sempatiksalakcinni

çok gerilmiştim olmayan makyajım ve türbanım yüzünden.. insanı çok etkiliyor bu,o yüzden çok iyi seçim yapmak gerek..

canım kına ve düğün herşey içinde 300 lira
gelinlin yanında gelenle için ayrı ücret alınıyor ama ne kadar aldıkları hakkında inan bir fikrim yok
yerini de tarif edeyim ben sana
pendik istasyonundan karşıya geçip ilerliyorsun pendikte güney sineması var
onun pasajında 2 katta
ama ben çok çok memnunum oradan
bence git bir hem yerini gör hem ali abiyle görüş
her konuda yardımcı olur sana boshayallersmile

cnm teşekkür ederim yardımların için tavsiye ettğin kuaföre bi fön çektirmeye gideyim bakalım.Ama çok yakın bir arkadaşım BR kuaförü şiddetle tavsiye etti özellikle makyajı çok güzel yaptığını belirtti.BR hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Aydın Tanere gelince herkes yine tavsiye ediyo ama gerçekten çok pahalı ya orası,sonra beğenmezsek paramızla rezil olmayalım ...:KK43:

cnm teşekkür ederim yardımların için tavsiye ettğin kuaföre bi fön çektirmeye gideyim bakalım.Ama çok yakın bir arkadaşım BR kuaförü şiddetle tavsiye etti özellikle makyajı çok güzel yaptığını belirtti.BR hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Aydın Tanere gelince herkes yine tavsiye ediyo ama gerçekten çok pahalı ya orası,sonra beğenmezsek paramızla rezil olmayalım ...:KK43:

cnm git bir föne istersen
bana da haber vermeyi unutma ama merak ederim =)))
br kuaför hakkında inan bir fikrim yok tatlım yaa :1closedeyes:

bende düğün için rüzgar başoya gitmeyi düşünüyordum
todisch yazını okuduktan sonra içime şüphe girdi.o vitrinlerindeki gelin başı çok şık duruyor benide öyle yaparlar diye düşündüm ama öle değil galiba

cnm git bir föne istersen
bana da haber vermeyi unutma ama merak ederim =)))
br kuaför hakkında inan bir fikrim yok tatlım yaa :1closedeyes:

cnm pazar günü gittim nişanlımla fiyat aldık,
bayağı ilgilendiler pc de gelin başlarını gösterdi bize,
gelin paketi (saç,makyaj porselen,kaş bıyık,manikür,pedikür) 350 tl,
erkenden rezarvasyon yaparsak eğer kına saçını da hediye edeceğini söyledi.
ben ek olarak kirpik taktırıcam tanesi 1 tl,ne kadar gider bilmiyorum,bir de postij alamazsam orda kiralamayı düşünüyorum.o da 50-80 tl arası.

bakalım öbür hafta da br ye bakıcam, arkadaşım çok tavsiye etti.

kızlar 100-150 tl gelin başı yapan kuaförler var ya çok şaşırdım..????

cnm pazar günü gittim nişanlımla fiyat aldık,
bayağı ilgilendiler pc de gelin başlarını gösterdi bize,
gelin paketi (saç,makyaj porselen,kaş bıyık,manikür,pedikür) 350 tl,
erkenden rezarvasyon yaparsak eğer kına saçını da hediye edeceğini söyledi.
ben ek olarak kirpik taktırıcam tanesi 1 tl,ne kadar gider bilmiyorum,bir de postij alamazsam orda kiralamayı düşünüyorum.o da 50-80 tl arası.

bakalım öbür hafta da br ye bakıcam, arkadaşım çok tavsiye etti.

kızlar 100-150 tl gelin başı yapan kuaförler var ya çok şaşırdım..????

hmm anladım tatlım beğendiysen eğer ben de sevinirim
içinde kalmasın git bir bak istersen br yede
ama cnm ya 100 150 tllik saç yapanlardan ne kadar güzel bir saç bekleyebilirsin ki yerimseniben

hmm anladım tatlım beğendiysen eğer ben de sevinirim
içinde kalmasın git bir bak istersen br yede
ama cnm ya 100 150 tllik saç yapanlardan ne kadar güzel bir saç bekleyebilirsin ki yerimseniben

haklısın kuşum ;

bakıcam öbür hafta sonu bir arkadaşımın nikahı var föne gidicem br ye hafta sonu olduğu için belki gelinde görürüm orda gözlemlerim..:)

bu arada pendikte terzi arıyorum abiye diktieceğim var mı bildiğinn..:)))

gözlemle tabii bebeğim yaaa ne şans olur denk gelirsen kaydirigubbakcemile3
pendikte dur ben düşüneyim aklıma gelirse yazarım sana yine tatlım var bir sürü yer de bir düşüneyim bakayım
bu aradasen ali abide fön çektirmişmiydim tatlım ya fisfisfis

cnm aydın taner kuaföre giden ve iğrenç bir saçla geri dönen birisi olarak söyleyeyim
kuzanimin düğünü için oraya gittik
ve gelinin saçı yaptıktan yarım saat sonra hiç abartmıyorum köylü saçı gibi dağıldı maşasından tut makyajına kadar
o günden sonra o kuaföre uğramam kesinlikle
devamlı gidip güveniyorsanız deneyin
ama ben kesinlikle tavsiye etmem :eek:lmaz:
zaten fiyatları da çok tuzlu

hımmm uyardığın iyi oldu canım. ne devamlı gitmesi daha hiç gitmedim oraya. benim de düğünüme 1 ay kaldı hala kuaför bakınmadım üstelik 15 gün sonra izmire gideceğim kına gecesi için istanbulda olmayacağım 2 hafta içinde bulmam lazım.gerçekten fiyatları tuzzlu gitmem oraya madem şu aliceyi bi araştırayım

hımmm uyardığın iyi oldu canım. ne devamlı gitmesi daha hiç gitmedim oraya. benim de düğünüme 1 ay kaldı hala kuaför bakınmadım üstelik 15 gün sonra izmire gideceğim kına gecesi için istanbulda olmayacağım 2 hafta içinde bulmam lazım.gerçekten fiyatları tuzzlu gitmem oraya madem şu aliceyi bi araştırayım

cnm alice en son gidip fiyat sordum dedğim gibi ortamıda beğendim ilgilerini de yaptığı saç modelleri de güzeldi herşeyden önce benim için ilgi alaka çok önemli ama sen de ortamı görmek istersen git bi fön çektir derim özellikle hafta sonu felan git de belki bi gelinle karşılasırsın daha iyi gözlemlersin:))

gözlemle tabii bebeğim yaaa ne şans olur denk gelirsen kaydirigubbakcemile3
pendikte dur ben düşüneyim aklıma gelirse yazarım sana yine tatlım var bir sürü yer de bir düşüneyim bakayım
bu aradasen ali abide fön çektirmişmiydim tatlım ya fisfisfis

hakikaten iyi olur bi geline denk gelirsem,
yok canım fön çektimedim sadece fiyat sormaya gittim:)

kuzeymila sen hangisini tavsiye ediyosun benimde nişanım var hala karar veremedim kuaför ve makyaj konusunda yardımcı olursan sevinirim

pendikte aydın tanerden başka bi yere gitmeyin derim.hemen hemen bütün kuaförlere gittim ama hepsinde bi sorun yaşadım,ya istediğim gibi yapılmadı yada kafalarına göre takıldılar..aydın tanerde hamit var onunla gidin konuşun,yaptığı işleri görün snra karar verin,talat bayağ uygundur,ama bütün çalışanlardan aynı verimi alamazsınız,çok kaliteli malzemeler kullanmazlar,makyaj olayı sıfır, hiç beceremzler... Kırmızı kuaför kendi bildiği gibi takılır sen ne sölersen söle o kendi istediğini yapar,talattan ayrılıp açtılar zaten orayı,bide makyajı kryolan marka yapan bi yer olsun ona dikkat edin,
bide 3 yol ağzında ışıklların orda salon br die bi yer var orasıda kaliteli bi yer ne yaptırdıysam memnun kaldım,sahibi bülent bey işini çok ii yapar,aydın taner kadar pahalı bi yer deil ama çokta uygun olduğunu söleyemem,iki kuaföre bakmanızda yarar var derim ben...

kızlarrrr cvplarınızı bekliyorummm yardımınıza ihtiyacım varrrr :)

X