Saç Rengi ve Saç Boyama Evde Orial oryal kullanıp Saçını açan varmı?? lütfen yassınnn

orialla evde denedim siyahlıkları kızıllaştırıyo sarı saçı çok güzel açıyo artık pazartesi gnü gidip palettenin açık kahvesini alış kızılıklara sürücem başka çare yok en iyisi bu iflah olmaz bu saç artık :))) uzadıkça kestiricem care yok hiç bir işe yaradıgı yok orialinde forumlarda kızıl silici boyalar varmış ama nerde bulunuyo alınıyo bilmiyorum ya bi istediğim gibi olmuyo ne şansızımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmafoldumben

lisa eger sadece kızıllık kapatmak ıstıyosan bız anneme yapmıstık bı keresınde bal badem oyoamıstk sarı olan yerler kızıl dusmustu sonra gıttık nevacolorun cıkolata kahvesıne boyadık 2 yıkama sonrasında o cıkolata kahve acık kumral acık kahveye donuyo
boyaların omru 28 yıkama zaten acık kahve alırsan bence yıne aynı sonuc olur ıstedığın rengın bı ton koyusunu al 46 yıkama kullanırsın mantıken nevacolor tup sac boyası 2.5 ytl

ya arkadaşlar ben de saçlarımı ve çıtçıtlarımı siyaha boyatmıştım,hem de fındık kabuğu rengiyken:KK43: sonra 2 ay kullandım siyah ve tabii sıkıldım.kendi saçlarımın yıpranmasından ve yanmasından kortuğum için baya iyi bir kuaföre gittim,saçlarımı açtırdım,bakır rengine boyattım 270 TL verdim:KK43: şaka gibi.tabii çıtçıtlarımı açtırmadım kuaföre zira bi de çıtçıtlarımı versem herhalde 400 lira verip öyle çıkardım kuaförden:KK43:demem o ki,siyah boyalı gerçek saç çıtçıtlarımın rengini açmam ve kendi saç rengime boyamam lazım.bana yardım edermisiniz?

bu oriyal vs. ankarada nerden alabilirim,fiyatı ne kadardır?ben ultra açık sarı boya ile %30 luk peroksiti karıştırıp boyadım ama siyah renk sadece hafif açıldı ve koyu kahve,çikolota rengi gibi oldu,okadar:KK43:ben ne yapabilirim?neyle bu saçı açacam ya?

bahar canım dediğin çıktı naptım biliyomusun saçlarımı tekrardan orialle açtım hepsine sürdüm sonra yıkadım bidaha oriale 3 kez orialledim saçlarım sapsarı oldu arada kızıllıklar vardı anneme 2 tane açık kahve saç boyası almasını söyledim annem getirdi sürdüm bu sefer sarının hafif koyusu oldu tabi islaken sürmüştüm sonra saçlarımı kuruttum tip lerine kahve sürdüm çok güzel oldu pıar altugun kahve saçları gibi belli kahve oldugu uçlarına kahve sürmedim saçlarım baya uzun uçlar sarı oldu dipler kahve harika yani çok tşk cnm kızılıkları açık kahve gerçekten yok ediyo

ya bende mi oralle açsam ne yapsam boya tutmuyor saçlarım sarı olsun istiyorum

ben mavi siyahı akıtmak için öyle bi saçmalık yaptım ve evde saç açmayı denedim. resmen yaktım saçlarımı. hemde 5 dk filan bekledi, kafam yanıo gibi olunca hemen telaşlanıp yıkadım da biraz saçım kurtuldu. sonra toparladım bakım filan..

ama evde yapmayın bence. yakarsınız muhtemelen. hiç gerek yok. saçınızdan olmayın.

kızlar ben de kolestonun açıcı serisinden aldım 5 tona kadar saçı acıyormuş kulllanınca yazarım size sonucu

bende sacımı acmayı düsünüyordum bu konuyu okudugum iyi oldu yeni uzamaya baslamısken kafayı yerdim galiba arkadasımın sacları siyah ama acıcıylan acmıs acık karamel bir rengi vardı mavi renkli tozlan oksidan karıstırarak acmıs sizin bahsettiginizdemi bu hiç bilgim yok bukonuda benide bilgilendirebilirmizsiniz bilmiyorumkismile

ben siyaha boyalı saçımı evde oryelle açıp irlanda kızılı yaptım. Saçların ne durumda derseniz feci şekilde yandı ama daha önce de kuaförde açtırmıştım yine yanmıştı yani yanmasının evde ya da kuaförde olmasıyla ilgisi yok, oryelle açtıracaksanız yanmasına da razı olacaksınız bence. Ben yanan yerleri daha sonra gidip kestirdim ve şu anda çok memnunum. Ama oryel normal boyadan farklı bir şey alerjik reaksiyona sebep olabilir o yüzden daha önce kullanmadıysanı bir alerji testi yapıp öyle deneyin bence.
Ankara'da toz oryeli sağlık ve güzelik merkezinde bulabilirsiniz Onur çarşısının biraz ilerisinde bu dediğim yer..

kuzenim siyah saçlı o kullandı turuncumsu oldu bnm doğal saçım acık kumral bnde baya açık sarı oldu yani aslında doğal sac rengine bağlı çok koyuysa deneme derim :KK66:

bahar canım dediğin çıktı naptım biliyomusun saçlarımı tekrardan orialle açtım hepsine sürdüm sonra yıkadım bidaha oriale 3 kez orialledim saçlarım sapsarı oldu arada kızıllıklar vardı anneme 2 tane açık kahve saç boyası almasını söyledim annem getirdi sürdüm bu sefer sarının hafif koyusu oldu tabi islaken sürmüştüm sonra saçlarımı kuruttum tip lerine kahve sürdüm çok güzel oldu pıar altugun kahve saçları gibi belli kahve oldugu uçlarına kahve sürmedim saçlarım baya uzun uçlar sarı oldu dipler kahve harika yani çok tşk cnm kızılıkları açık kahve gerçekten yok ediyo

Hayatım en güzel sonuca ulaştığın için bende çok mutlu oldum mesajini yeni okudum iphonedan yazdığım için kısa kesicem çünkü yazmak çok zor pc ye göre ben 2 haftadır hastanedeydim babannem rahatsizdi şimdi evdeyim bende bugün sarisacima dip boya yaptım babannemde iyileşti sende online oldugunda yine kaynatiriz by

bende evde orıalle cıt cıtlarımı actım sonuçta cok basarılıydı koyu kızıldı cıtcıtlar acınca bakır tarcın gıbı oldu allahtan hepsı aynı renktı sonra küllü kumral ıle açık kumralı karıştırdım açık bırenk elde ettım memnunumda

Evet bende saçını evde oryalle açanlardandım.saçımda hint kınası vardi siyah ve beğenmiyordum.Gittim kuaföre oryel satın aldım evde saçıma sürdüm çok fazla bekletmedim sadce 15 dk beklettm hemen yıkadım belki o kadar bile bekletmedim saçlarım hemen açıldı zaten birde gözlerime gelmemesine çok dikkat ettim sonra hemen saçlarımı yıkadım ve boyadım gayet güzel tuttu birde bana kuaför bitkisel oryel veriyimmi dedi size bende bitkisel oryel aldım.belki ondandır ama saçlarım pek yıpranmadı gibi bir şey sadece 3 4 ay sonra kırıklarımı aldırmak için kuaföre gittim o kadar.saçınızda oryeli fazla bekletmediğiniz sürece bir sorun olmaz bence

X