Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar hangi Fatoş bahsettiğiniz? Iki yer var bir tanesi selanik 1. Cad. Akman bozacinın oldugu yer yani diğeri de karanfil bir iş hani. Ben selanik telini aramış tim 30 tl gibi bir fiyat söylediği için vazgecmistim.

benim dediğim kum saati fatoş ama değişik bi bayan. bana seni küçük yaşından beri koruyan yanında bulunan bi cinin var falan dedi tabi ben iplemedim ya işin içine bu tarz şeyleri sokunca insanları daha çok tavlıcaklarını sanıyorlar ama ben katılmıyorum

kafenin telefonu açmadı bir türlü. randevusuz alıyormuş kafede öyle bi randevu sistemi yokmuş. pazarları olmuyormuş bir tek.

yasemin hanımın tel numarasını verir misiniz acaba

Gordum, unlu faliclardan biri degildi . Bana dedigi her sey tek tek cikti, o zaman cicddiye almamistim. Simdi nerde bilmiyorum.

Bir de Ortakoy Cafe Yildiz in ilk baktigi faldaki her sey cikti. 2.ci ve 3.cu kezleri zirvaydi.

Bence son sayfalarda adi gecen EYlul u deneyebilirsin sekerim. Bana tutturdugu seyler oldu ama uzun vadede.

Yasemin in numarasini silmisim, maalesef veremiyorum.

evet eylülü aradım 9a kadar doluyum yarın gel dedi hatta ara dedi

Eylulun numarasini bana gonderir misiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim dediğim kum saati fatoş ama değişik bi bayan. bana seni küçük yaşından beri koruyan yanında bulunan bi cinin var falan dedi tabi ben iplemedim ya işin içine bu tarz şeyleri sokunca insanları daha çok tavlıcaklarını sanıyorlar ama ben katılmıyorum

Hadi ya amannn bende sevmem in-cin muhabbetini.belki melek falandır da o böyle yorumlamistir:) bu falcilar da geçen yüzyılın zihniyetin deler:) biz cin olduk artık:)

Banada benzer seyler dedii cnmm

Merak edenler için yazmak istedim dün gittim ben zehra hmn'a ve sahiden memnun kaldım.
Fal bakarken sanki benim bedenimin içine girip ne hissettiysem hepsini tam olarak ifade etti
beğendim ve etkilendim. Ayrıca çok sıcak samimi ve temiz bir kadın

merhaba,

Rica etsem banada zehra hanımın telefonunu özelden gönderebilir misiniz? Sizin yorumunuzu okuyunca sırf kendisine gitmek için foruma üye oldum. Çok sıkıntıdayım, lütfen bana numarasını gönderin :KK43:

merhaba,

Rica etsem banada zehra hanımın telefonunu özelden gönderebilir misiniz? Sizin yorumunuzu okuyunca sırf kendisine gitmek için foruma üye oldum. Çok sıkıntıdayım, lütfen bana numarasını gönderin :KK43:

Özel mesaj hakkım olmadığı için cevap gönderemedim. Çok teşekkür ediyorum mgumuslu. Şimdi telefon açıp randevu alacağım hemen. Gittiğimde yorumlarımı paylaşırım. Tekrar teşekkürler :)

Arkadaşlar yeni bir falcı keşfettim:) kızılayda falan değil. Ayrıca diğerlerinden farklı bir bakımı var.mesela bana bir kağıt verdi aklıma ilk gelen şekli cizmemi soyledi.cizdigim şekle göre geleceğe dair yorumlar yaptı, akabinde tarot ve kahve baktı
.1 saatten uzun sürdü. Yıldıznameye de bakıyor. Derinliği olan bir kişi ve oldukça da isabetli şeyler söyledi. Bakalım neler çıkacak.

Arkadaşlar yeni bir falcı keşfettim:) kızılayda falan değil. Ayrıca diğerlerinden farklı bir bakımı var.mesela bana bir kağıt verdi aklıma ilk gelen şekli cizmemi soyledi.cizdigim şekle göre geleceğe dair yorumlar yaptı, akabinde tarot ve kahve baktı
.1 saatten uzun sürdü. Yıldıznameye de bakıyor. Derinliği olan bir kişi ve oldukça da isabetli şeyler söyledi. Bakalım neler çıkacak.
bu

Kim canım bu falci,nerde ne kadara bakıyo

neyse fatoşu eleyelim o zaman :)

Fatoş a gittim dun; bence elenecek birisi değil. Bana yapmadı cin muhabbeti hatta ve hatta çok dogru bildiği şeyler oldu. Verdiği tarihler var ay olarak.yakin sayilir çıkarsa yazacağım. Ancak şu da bir gerçek ki; illa böyle olacak bak gör demiyor digerleri gibi ama kendinden emin.bakalim...

Son düzenleme:
bu

Kim canım bu falci,nerde ne kadara bakıyo

Ismi Zeynep canım, kendi evinde bakıyor gerçi evi biraz uzak ama değer. Kahveyi 20, eklenen her diğer fal için 15 tl koyuyor.yani kahve ve Yıldıznameye 35 ya da kahve ve tarot 35, el fali dahil hepsi ise 50 tl.ben kahve ve tarot a baktırdım.

X