Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

bügün provam varr bakalım nasıl oldu cok heyecanlıyım vallahıı uyumadım sahurdan sonra ya inş istedıgım gıbı bi güülüşe kavusurummmm

Bende Bakırköy'de oturuyorum canım bana yakınmış nerede adresini detaylı olarak yazarmısın birde tek dişin fiyatı ne kadar oluyor acaba?dişim yamuk ve cidden kendime güvenemiyorum,seneye öğretmen olucam fakat surkelı agzım kapalı gülüyorum..dişlerim beyaz ama yamuk olması bunalıma soktu beni resmen..ihtiyacım olan sadece yamukluğu telsiz düzeltebilecek bir doktor mafoldumben

Doktorumun yeri İstanbul Caddesinde, Çetinkaya Mağazasının hemen karşısında... Akın 2 apt. 1. Katta zaten tabelasını görürsün Protez Uzmanı Behiye Dabakoğlu diye yazıyor. Numarasını vereyim randevu al istersen genelde ögleden sonra orda oluyor cunku... 0506 328 56 31...
Dişlerinle ilgili yapılabilecek ne varsa en iyi sekilde anlatır sana...En güzelini de yapar emin ol

bazı arkadaşlarda reklam yapıyor burda ilk msj ları oldugunda anlaşilıyor üye olup hemn doktor önerısı bulunuyor bunlara dikkatt!!!

arkadaşlar bende üst ön 2 dişimden rahatsızım kanal tedavisi uygulandığı için diş rengimde aşırı sararma oldu ve ortası birazcık açık. resimleri gördüm çok doğal olmuş bu tedaviyi araştırıyorum maliyeti hakkında bilgi verirsen çok sevinirimm

çok güzel olmuş canım
ben çok beğendim.
rahat gülümseyebilmek gibisi varmı.
benim eşiminde dişleri baya kötü
ona diyorum yaptıralım diye.
bizde araştıralım bakalım...
herhalde sana uygulanan işlem olur eşimede.

Evet bitanem benim bir arkadaşımın eşide cem beye gitti yaptırdı dişlerini ben söylerim ona koysun resimlerini isterseniz buraya teşekkür ederim ayrıca güzel sözlerinizden ötürü..

Tekirdağ ve ÇORLU' lamine diş yapan ve tavsiye edebileceğinz DR.varmı? yardımcı olursanız çok teşkredrm..

Merhaba arkadaşlar :) aranıza yeni geldim ben serpilin arkadaşıyım sevginingucu yani.. Serpilin yaptırmış olduğu diş estetiği uygulamasından sonra eşimin dişleri içinde cem beye gittik daha önceden eşimin dişleride porselen kaplama olmuştu zamanla oldukça yıprandılar yaklaşık 2 sene gibi kısa bir zaman içinde oldukça kötü bir hale geldi dişleri.. sağlamlık açısından pek bir sorun olmamasına rahmen dış görünüş olarak dişlerin bu şekilde görülmesi eşimin kendine olan güvenini oldukça zedeledi.. Yaklaşık bir ay süren tedavide eşime diş eti tedavisi ve estetik porselen uygulaması yapıldı.. Bende sevginingucu gibi resimleri paylaşmak istiyorum sizinle

img840.imageshack.us/img840/2873/adsz1ye.jpg

img227.imageshack.us/img227/8761/adsz2bh.jpg

img101.imageshack.us/img101/209/adsz3z.jpg

Merhaba arkadaşlar :) aranıza yeni geldim ben serpilin arkadaşıyım sevginingucu yani.. Serpilin yaptırmış olduğu diş estetiği uygulamasından sonra eşimin dişleri içinde cem beye gittik daha önceden eşimin dişleride porselen kaplama olmuştu zamanla oldukça yıprandılar yaklaşık 2 sene gibi kısa bir zaman içinde oldukça kötü bir hale geldi dişleri.. sağlamlık açısından pek bir sorun olmamasına rahmen dış görünüş olarak dişlerin bu şekilde görülmesi eşimin kendine olan güvenini oldukça zedeledi.. Yaklaşık bir ay süren tedavide eşime diş eti tedavisi ve estetik porselen uygulaması yapıldı.. Bende sevginingucu gibi resimleri paylaşmak istiyorum sizinle

Çok güzel olmuş, bende yaptırdım artık rahatça gülebiliyorum. Güle güle kullansın eşiniz..

bende resim gözükmedibilmiyorumkismiletekrar yükler misiniz?

arkadaşlar banada dişçim A1 rengnde diş yapacak A1 nasıl sarıya mı yakın beyaza mı ben göremedm sormakda aklıma gelmedide ?

a1 benim bildiğim kadarıyla en beyaz renk.çok yapmacık olmazmı canım ya?umarım yanlış biliyorumdur yada diş rengin gerçektede bembeyazdır

dişlerine ışıkta bakarak en uygun rengi seçmedimi ?nasıl öyle kafadan yapıyor anlamadım ben

Merhaba canım teşekkür ederim resimlerini paylaştığın için ben düzenledim gözükmüyordu bazı arkadaşlarda görememişler muck..

adsz1ye.jpg

adsz2bh.jpg

adsz3z.jpg

gerçekten süper olmuşlar inanılmaz doğal durmuş.bu komple kaplama değilmi ?güle güle kullansın eşin canım.

X