Kocamı aldatmak istiyorum

abowww konu fake
daldım bende direkt yapma etme diye
4 tane benzer konu açmış çok merak ettim
ne geçti şimdi eline???

Allah korusun cok acı birsey .. Ama eger böyle bir duruma düsseydim onun seviyesine inmezdim .. Onun yaptıgı igrencligi kendime yakıstıramazdım .. En büyük ceza bosanmaktır ..

3 aylık bebekle bunları nasıl düşünüyor acaba...

ınsan o aylarda kafasını kaldıramıyor da dünyaya...

14 yıllık evliyim demiş. 15 inde evlenmiş 27 yaşındaymış :emir_bebek:

bu konu+ diğer 3 konusu... :umursamaz:

ya arkadaslar nasıl anlıyorsunuz baska konu açtıgını ,nerden bakıyorsunuz .merak ettım. ben tam bılmıyorum bu sıteyı...bi kaç defa daha rastaldım su konuyu acmıssın falan yazılarına...bır de banlanmak ne oluyor.....konu sahıbı kusura bakma lütfen..senın konunla alakasız oldu...

Bide utanmadan arlanmadan adlatmak istiyorum diyorsun ya insan değil eşine sevgilisine bile bunu yapmayı düşünmez, düşünse bile buraya konu açmaya utanır biraz edep yahuuuu...yaa bi git yat uyu yaaaa gece gece ağzımı bozdurcann... şakşakcınmı olalım aldat aldat diye arkanda destekcinmi olalım.. Birde annesin sen yaniiiiii ee pessss!!!!!

bu ne şimdi anlamadım..konu sahibi nerde..gerçi ortada bi konuda var sayılmaz sanırım:nazar:

ya arkadaslar nasıl anlıyorsunuz baska konu açtıgını ,nerden bakıyorsunuz .merak ettım. ben tam bılmıyorum bu sıteyı...bi kaç defa daha rastaldım su konuyu acmıssın falan yazılarına...bır de banlanmak ne oluyor.....konu sahıbı kusura bakma lütfen..senın konunla alakasız oldu...

Bır uyenın actıgı konuları ve yazdıgı butun mesajları projılınden gorebılırsın. Banlanmak; uygunsuz bır mesaj yazdıgında yoneetım tarafından bellı bır sure veya mesajın ıcerıgıne gore suresız mesaj sahıbının sıteden uzaklastırılmasıdır. Yanı sıteye gırıs yapamaz o kısı.

Aynı mesajı ıkı kez gondermısım :-) Sılme butonu yok kı ıptal edeyım. Bende degıstırdım ):

Sizdeki hataları söyleyelim isterseniz ilk etapta :nazar:

-1 sene önce aldatıldınız.Boşandınız.Yeniden bir araya geldiniz.:mymeka:

- Madem aldatıldınız hele hele boşandınız neden tekrar barışıyorsunuz hanımefendi ?

Üstüne üstlük bir araya geldikten sonra hemen 2.çocuğu da yapmışsınız ohaoldumsmile

Suyundan da koysaydınız :nazar: Bu ne perhiz bu ne laha turşusu diye sormazlar mı insana !

-Gitsem gidemem diyorsunuz.İlk aldatılmada nasıl boşanıp gittiyseniz şimdi de pekala gidebilirsiniz...Gidemem değil gitmeliyim hatta gidiyorum demelisiniz gidemem değil.
Azcık gururunuz olsun :mymeka:

-Hala zaman mı versem diyorsunuz.Zaman verin hatta boşanın.Sonra yeniden evlenin bu sefer 3.çocuğu yapın,nasıl fikir ama :nazar:

-İğneyi kendinize batırmaya ne dersiniz..?:nazar:

kocam beni aldattı bende onu aldatmak istiyorum hıncımı ancak öyle alıcağımı düşünüyorumm. sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar

kocanı aldatınca kocan çokmu üzülücek:nazar:bunu ona söyliyecek halin yok..anca kendini tatmin ediceksin,ve ondan intikam aldığını zannedip küçülüceksin...
adam zaten seni kaybetmeyi göze almışki seni aldatıyor,kaybetme korkusu olan insan sevdiğini aldatmaz!o yüzdendirki,kocanı aldatırsan bunu öğrense bile çok tınlıcağını zannetmiyorumgamyoncuiremsu

Sizdeki hataları söyleyelim isterseniz ilk etapta :nazar:

-1 sene önce aldatıldınız.Boşandınız.Yeniden bir araya geldiniz.:mymeka:

- Madem aldatıldınız hele hele boşandınız neden tekrar barışıyorsunuz hanımefendi ?

Üstüne üstlük bir araya geldikten sonra hemen 2.çocuğu da yapmışsınız ohaoldumsmile

Suyundan da koysaydınız :nazar: Bu ne perhiz bu ne laha turşusu diye sormazlar mı insana !

-Gitsem gidemem diyorsunuz.İlk aldatılmada nasıl boşanıp gittiyseniz şimdi de pekala gidebilirsiniz...Gidemem değil gitmeliyim hatta gidiyorum demelisiniz gidemem değil.
Azcık gururunuz olsun :mymeka:

-Hala zaman mı versem diyorsunuz.Zaman verin hatta boşanın.Sonra yeniden evlenin bu sefer 3.çocuğu yapın,nasıl fikir ama :nazar:

-İğneyi kendinize batırmaya ne dersiniz..?:nazar:

resmiyette bosanmislar zaten mavicim

kuma da gelince pabucu hepten dama

daha önce 3. cocugu da yapar sonra pabuc dama
:umursamaz:

aldatmak neye çözüm
allahın huzurunda nasıl hesap vereceksin..
o yaptı bende yaparım diye bi hakkın yok bence...
aldatıyorsa sevmiyo demektir
boşa gitsin demek bize düşmez ama aldat aldatma demekte düşmez
vicdanına sor kaldırabiliyorsa....:ecrin_bebek:

X