Arkadaşımla aldattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç bir malı mülkü yok şerefsizin affedemem bu iğrençliği kendime çocuklarıma yapamam kötülüğü
Ailenizin durumu iyi mi? Boşandıktan sonra size destek olabilirler mi? Cevap hayırsa; kiradasınız, mal mülk yok 1 çocuk yetmedi mi? Aileniz bakar siz de çalışırdınız. Şimdi nasıl bakacaksınız 3 çocuğa? Bir kuru maaşa 3 tane peş peşe çocuk. Düştüğünüz çukura onları da çektiniz. Yurtdışına nereye kaçtı? Valla ben çağırırdım, gelsin kirayı çocukların masraflarını karşılasın. Gidip bekar evi bulsun gerekirse 2 iş yapsın, sizden de uzak dursun. Derhal boşanma şartıyla geliyorsa gelsin. Ahlaksız orası kesin ama çoluk çocuğu keyfine ortada bırakamaz. Nasıl yaptıysa öyle sahip çıkacak onlara. Evi eşyayı dağıtmayın, öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Evdeki en küçük eşya bile lazım şu zamanda. Başka semtte ev bulun taşıyın eşyanızı.
ama şu da var, insan ilişkilerine de bi sınır konulsa artık, bazı komşular var zırt pırt hergun kahveye geliyor,
Size katılıyorum, asla bunu yapan biri olmadım. Kimse kusura bakmasın her gün her gün birbirinin evine gidip kahve içen kadınlara bomboş gözüyle bakıyorum. Kahve dediğin en fazla yarım saat, geri kalan dedikodu özel mahrem hayatı didikleme. İnsanın kendi öz ailesi bile her detayı bilmemeli, elin kadınına her şeyi en detayına kadar anlatıyorlar.

Aldatmak düpedüz karakter yoksunluğudur, eşini arkadaşıyla aldatmaya ise kelimeler kifayetsiz, arkadaşınız zaten utanmazın tekiymiş, eşinizle birlikte olurken hiç utanmamış yüzü bile kızarmamış, eşiniz arkadaşınızdan da beter, ikisi de yakalanmadan önce eşlerinin yüzüne nasıl baktı?
Utanması olmayan biri affedilmez, bugün arkadaşınızla aldatırken, yan komşusunun karısına göz dikerken utanmayan, yarın başka kadınlarla birlikte olmaktan hiç utanmaz, affetmeyin.

Namus sadece kadına özgü değildir, erkek de namusuna sahip çıkmakla yükümlüdür, namusu olmayan biri affedilmez.
Yazdığınız kelimeler de o kadar haklısınız ki ikisininde canı cehenneme ben çocuklarımla ye ı bir hayat kurucam o namussuzlar utansın ben değil

Merhaba arkadaşlar 13 senelik bir evliliğin 3 tane çocuğum var eşim beni yan komşum evli arkadşımla aldattı şimdi kız evine kocasına döndü benim eşimde şiödi beni affet ben hata yaptım diye bana dönmek istiyor bende nasıö kabullenir ı'm diye kendi kendini yiyorum ne olur bana bi akıl verin çocuklar için affetmelimiyim napıcam
Asla affetmeyin delillerle birlikte boşanma davasını açın

Ailenizin durumu iyi mi? Boşandıktan sonra size destek olabilirler mi? Cevap hayırsa; kiradasınız, mal mülk yok 1 çocuk yetmedi mi? Aileniz bakar siz de çalışırdınız. Şimdi nasıl bakacaksınız 3 çocuğa? Bir kuru maaşa 3 tane peş peşe çocuk. Düştüğünüz çukura onları da çektiniz. Yurtdışına nereye kaçtı? Valla ben çağırırdım, gelsin kirayı çocukların masraflarını karşılasın. Gidip bekar evi bulsun gerekirse 2 iş yapsın, sizden de uzak dursun. Derhal boşanma şartıyla geliyorsa gelsin. Ahlaksız orası kesin ama çoluk çocuğu keyfine ortada bırakamaz. Nasıl yaptıysa öyle sahip çıkacak onlara. Evi eşyayı dağıtmayın, öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Evdeki en küçük eşya bile lazım şu zamanda. Başka semtte ev bulun taşıyın eşyanızı.

Size katılıyorum, asla bunu yapan biri olmadım. Kimse kusura bakmasın her gün her gün birbirinin evine gidip kahve içen kadınlara bomboş gözüyle bakıyorum. Kahve dediğin en fazla yarım saat, geri kalan dedikodu özel mahrem hayatı didikleme. İnsanın kendi öz ailesi bile her detayı bilmemeli, elin kadınına her şeyi en detayına kadar anlatıyorlar

Affet 4.yü yap inşallah ikiz olur. Herkes üresin.
Sakın sen üreme

Bazı kişiler çok güzel yorumlarla birşeyler yazmış ama bazı dengesizler sanki ben suçlu muşum gibi gereksiz konuşmalar yazmış ben utanılacak bişey yapmadım onlar utansın ben affetmeyeceğim kendime asla böyle bir kötülük yapmam herkez hakettiği ni zamanı gelince alır

Artık yorumlara kapatabilir miyiz acaba ben istemiyorum artık yorum bide eğer bilen varsa yorumlara nasıl kapatabilirim bilgi verebilir misiniz

İnşallah komşunun kocası duymuştur.
Sana gelince Boşan elbette, arkadaşla ,komşuyla aldatan erkekler , kadınlar en aşağılık olanı bence. Bunun daha dibi yoktur ya insanın güveni kendine bile kalmaz , evlerden ırak çok üzüldüm inan...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X