Arkadaşımla aldattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cruelangel88

Cruelangel
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
58
28
Merhaba arkadaşlar 13 senelik bir evliliğin 3 tane çocuğum var eşim beni yan komşum evli arkadşımla aldattı şimdi kız evine kocasına döndü benim eşimde şiödi beni affet ben hata yaptım diye bana dönmek istiyor bende nasıö kabullenir ı'm diye kendi kendini yiyorum ne olur bana bi akıl verin çocuklar için affetmelimiyim napıcam

Merhaba arkadaşlar 13 senelik bir evliliğin 3 tane çocuğum var eşim beni yan komşum evli arkadşımla aldattı şimdi kız evine kocasına döndü benim eşimde şiödi beni affet ben hata yaptım diye bana dönmek istiyor bende nasıö kabullenir ı'm diye kendi kendini yiyorum ne olur bana bi akıl verin çocuklar için affetmelimiyim napıcam
Affetmeyin; aldatmak affedilecek bir sey degil. Hele bu kadar igrenci…

Ayyyy canım geçmiş olsun ve hala yan komşunmu senin ne biçim erkekler var yaaa nasıl kabul etmiş karısını

Her şeyi geçelim, yan komşunmuş. Eve dönüp nasıl yaşayacaksın o evde?
Hayır bir de o kadın eve döndü, ben boşanmış olacağım deyip haksızlığa mı uğradığını düşünüyorsun? Sen de affedersen eşitlik mi sağlanacak, nedir?

Niye kabulleniyorsunuz ya da kabullenmek zorundasınız onu anlamadım?

Hiç başına kakmayacaksanız, ona eskisi gibi bakabilecekseniz, evde soğuk rüzgarlar esmeyecekse, o komsuyu asansorde her gordugunuzde eve gelip terör estirmeyecekseniz, kocaniz nasil olsa bir kere affetti yine affeder diye pişkinleşmeyecekse, siz yeniden güvenebilecekseniz, eşinizle birliktelik yaşarken aklınıza gelmeyecekse affedin.
Büyük lafıma tövbe, ben yapabilir miydim bilmiyorum. Zor.

Onemli olan cocuklara ve kendiniz yetebilecek durumdamisiniz tek basiniza cocuklarinizi buyutebilirmisiniz ?Aileniz arkanizdamı?geliriniz varmi? Affetdilecek bir sey kesinlikle degil ama bunlarda cok cok onemli. Eğer kendinize yetebiliyorsaniz cocuklariniz icin kesinlikle affetmeyin.Ama yetemiyorsaniz bir sey diyemeyecegim.

Ayni binaya donmeye cesaret etmesi falan, yok artik. Aldatani affeden tekrar tekrar aldatilmaya hazir olmali bence. Gecmis olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X