Arkadaşımla aldattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ayrılmalısınız. gerekirse temizliğe gidip evinizi çocuklarınızı geçindirebilirsiniz. çalışmadıysanız çalışmaya balayabilirsiniz. benim de bir mesleğim yoktu elimde ama ne yapıp edip çocuğumu alıp çalışmaya başladım. evet 3 çocukla zor elbette ama bir kadın eğer isterse çok şey başarabilir. bir kez aldatan her zaman aldatır bunu unutmayın.

Birlikte kaçtılar kız geri döndü kocasına midesiz kocası da geri aldı bizimki kaçtı gitti yurtdışına ikna etmeye uğraşıyor yalvarıyor ama ben kabul edemiyorum bu iğrençliği affedemem güvenmiyorum hiç en iyisi boşanmak kurtulmak
ayy neler göreceğiz daha ya. erkeklere asla ama asla güven olmuyor ama o kadına ne demeli? pislik

Merhaba arkadaşlar 13 senelik bir evliliğin 3 tane çocuğum var eşim beni yan komşum evli arkadşımla aldattı şimdi kız evine kocasına döndü benim eşimde şiödi beni affet ben hata yaptım diye bana dönmek istiyor bende nasıö kabullenir ı'm diye kendi kendini yiyorum ne olur bana bi akıl verin çocuklar için affetmelimiyim napıcam
Bende aynı şekilde aldatıldım eşim en yakın arkadaşımla aldattı çoçuğum düşmüştü ve ben ayrılmayı tercıh ettım şüphe ile yaşayamazdım.
Bazı kadınlar yapılan bu haksızlığı yalar yutar ama ben yutamadım çünkü bu bir başlanğıç devamı gelecekti gururu inciniyor insanın senin hayatın sonuçta nefes alsa bile şüphelinirsin geçmiş olsun çokça sabır diliyorum.

Bende aynı şekilde aldatıldım eşim en yakın arkadaşımla aldattı çoçuğum düşmüştü ve ben ayrılmayı tercıh ettım şüphe ile yaşayamazdım.
Bazı kadınlar yapılan bu haksızlığı yalar yutar ama ben yutamadım çünkü bu bir başlanğıç devamı gelecekti gururu inciniyor insanın senin hayatın sonuçta nefes alsa bile şüphelinirsin geçmiş olsun çokça sabır diliyorum.
Ee naptilar sonra evlendiler mi bari

Ortada cocuk olmasa direk diger kocaya anlatirdim. Ama malum ölümle sonuclanan vakalar var. Sahsen davayi acardim. Ama o kadini da mahkemeye dahil ederdim. Sansi varsa esi duymaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X