İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

kitaplar çok yetersiz..hele hele Türkçe kitabı..dilbilgisi namına hiçbir şey yok..öğretmenimiz aldırmasa bile ben her sene ek kitap alıp çözdürüyorum oğluma....
biz de bugün yapacağız telden iskelet..bakalım ne çıkacak ortaya:)

kitaplar çok yetersiz..hele hele Türkçe kitabı..dilbilgisi namına hiçbir şey yok..öğretmenimiz aldırmasa bile ben her sene ek kitap alıp çözdürüyorum oğluma....
biz de bugün yapacağız telden iskelet..bakalım ne çıkacak ortaya:)

İnce elektrik telleri ile yapmak daha kolay, normal tele çok kolay şekil verilemiyor :KK43:

O eskidendi devran..kaydirigubbakcemile3

Bizim test kitabı seti elimize geçti mutlu yayınlarına ait,35 tl..Öğretmen okulda konuları işledikçe (ödevler haricinde) biz evden konuyla ilgili alıştırmaları yaptıracağız..
Allah emeklerini boşa vermesin..boshayallersmile

çok haklısın smeagol eskidendi çok eskiden biz matematikte yüzlük binlik yuvarlamalardayız şimdi bakalım bu hafta neler yapacaz

iskeleti kırtasiyeden şönil tel alıp çok rahat bir sekilde yaptık..

merhabalar

OKULİSTİK mi sizce MORPAKAMPUS mu ? Kullananlar bilgilendirirse cok makbule gecer arkadaslar..

merhaba arkadaşlar, 1. sınıflardan sonra en hareketli topik burası:KK1:

merak ettiğim bişey var cevaplarsanız çok sevinirim, çocuklarınız hala el yazısıylamı yazıyo, ve bu el yazısı dersleri ya da hocanın el yazısı okutturmaları hangi sınıfta bitti sizin
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

bize de öğretmenimiz mutlu yayıncılığın test kitaplarını tavsiye etti.benimde çok hoşuma gitti.konu anlatımıda var.ayrıca ders kitaplarından daha çok bilgi var.
chess arkadaşım çocuklarımız artık hep el yazısı yazacaklar.oğlumda el yazısı yazıyor.yanlız kitap olarak düz yazılı kitapları da okuyorlar.oğlum 1.sınıftan beri hem el yazılı kitapları hemde düz yazılı kitapları okur.zaten onların yazı biçimi eğik yazı yani el yazısı.el yazısı dersi diye birşey yok o yüzden.sizin çocuğun el yazısı dersi mi var?

bize de öğretmenimiz mutlu yayıncılığın test kitaplarını tavsiye etti.benimde çok hoşuma gitti.konu anlatımıda var.ayrıca ders kitaplarından daha çok bilgi var.
chess arkadaşım çocuklarımız artık hep el yazısı yazacaklar.oğlumda el yazısı yazıyor.yanlız kitap olarak düz yazılı kitapları da okuyorlar.oğlum 1.sınıftan beri hem el yazılı kitapları hemde düz yazılı kitapları okur.zaten onların yazı biçimi eğik yazı yani el yazısı.el yazısı dersi diye birşey yok o yüzden.sizin çocuğun el yazısı dersi mi var?

yok canım oğlum zaten 1. sınıfta. hani bizim zamanımızda güzel yazı dersleri olurdu ya, ilerleyen sınıflarda varmı merak ettim
kurtuluş yok el yazısından desene
kaydirigubbakcemile5

cevap verdiğin için saol canım, merak ediyordum bu konuyu
a.s.

merhabalar

OKULİSTİK mi sizce MORPAKAMPUS mu ? Kullananlar bilgilendirirse cok makbule gecer arkadaslar..

Biz geçen sene okulistik sitesine üye olmuştuk.Gayet lüzumsuz bir şey bence..Eğer test çözmeye istekliyse çocuğun bir kitap al daha iyi..yerimseniben

merhaba arkadaşlar, 1. sınıflardan sonra en hareketli topik burası:KK1:

merak ettiğim bişey var cevaplarsanız çok sevinirim, çocuklarınız hala el yazısıylamı yazıyo, ve bu el yazısı dersleri ya da hocanın el yazısı okutturmaları hangi sınıfta bitti sizin
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Artık hep el yazısıyla yazacaklar chess,senin dediğin güzel yazı drsleri eskidendi..kaydirigubbakcemile3

Biz de aldık mehtap,ben de beğndim.Okulda işledikleri konulara paralel olarak alıştırmaları yaptırıyoruz evde..yerimseniben

legen kemiği kalp şeklinde smeagol, galiba bayan kendisikaydirigubbakcemile3

saol canım cevabınakaydirigubbakcemile5

smeagol sizin muallanın içi dışı bir maşallah kaydirigubbakcemile3çok güzel olmuş bu arada

iskeletimizi yaptık....100 almış oğlum..emeğimizin karşılığını aldık:)) resmini koyamadım arkadaşlar..mesaj sayım yetmiyormuş henüz:)

//yfrog.com/2p1009433j
başına http: yazın..

Son düzenleme:
X